Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znów wraca "Wielka Swoboda" w prepaidach Orange

Znów wraca "Wielka Swoboda" w prepaidach Orange

WitekT 26 Kwietnia 2012 17:29

0 0

Dla klientów swoich ofert na kartę, Orange przygotował usługę Wielka swoboda, w której dostępnych jest 2 tys. minut oraz 2 tys. SMS-ów w sieci.

Usługa dostępna jest w trzech wariantach, które różnią się ceną pakietu 2 tys. minut i 2 tys. SMS-ów oraz okresem jego ważności. Dostępne są trzy opcje: za 5 zł z ważnością 5 dni, za 10 zł ważne 10 dni oraz za 20 zł z możliwością wykorzystania przez 25 dni.




Opcja usługi Cena Okres ważności Minuty i SMS-y do Orange
Wielka swoboda 5 5 zł 5 dni 2000 minut,
2000 SMS-ów
Wielka swoboda 10 10 zł 10 dni
Wielka swoboda 20 20 zł 25 dni

Aby skorzystać z usługi Wielka swoboda, wystarczy wysłać SMS-a o treści odpowiadającej wariantowi: 5, 10 lub 20, pod numer 176. Aktywacji można dokonać także za pomocą krótkich kodów: *110*87*X#, gdzie X to liczba odpowiadająca wybieranemu wariantowi pakietu. Oferta dostępna jest dla klientów taryf Orange One, Orange POP oraz Nowe Orange Go.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    18. ~MiM  2012-04-26 19:44:59  host: r1.limes.com.pl

    20zł-25dni 2000minut -to w pakiecie "dzienna gadka" wychodzi 50gr x 25 dni=12,50 za 60minut x 25dni=1500 minut więc w ta nowa oferta to chyba chyba żadna rewelacja tylko niepotrzebne mnożenie podobnych ofert. No chyba że ktoś potrzebuje więcej niż 60 minut dziennie ;)

  • 0

    19. ~  2012-04-26 19:46:02  host: user-164-126-178-117.play-internet.pl

    Wszystko w sieci... Niewola nie swoboda.

  • 0

    20. ~wojciech  2012-04-26 20:45:29  host: 213-238-84-211.adsl.inetia.pl

    @biotyt, ale możesz być w sms po doładowaniu - wszak połowę z tych pomarańczowych, ale sumarycznie taniej wychodzi ;p a argument 'w orange jest wiecej promocji' to taki żart - prawda? tam przecież zwariować można żeby ogarnąć to wszystko i dobrać tak, żeby się między sobą nie wykluczało...

  • -1

    22. ~jasne jak play  2012-04-26 22:51:56  host: public-gprs203193.centertel.pl

    Oki że play ma rewalacyjne promocje ale górale na skale... mam 90% znajomych w orange i oferta jest dopasowana do bardz dużej grupy ludzi

  • 0

    23. ~jasne jak play  2012-04-26 22:59:56  host: public-gprs203193.centertel.pl

    Oki że play ma rewalacyjne promocje ale górale na skale... mam 90% znajomych w orange i ofertjest dopasowana do bardz dużej grupy ludzi

  • 0

    24. ~jasne jak play  2012-04-26 23:03:17  host: public-gprs514745.centertel.pl

    Oki że play ma rewalacyjne promocje ale górale na skale... mam 90% znajomych w orange i oferta jest dopasowana do bardzo dużej grupy ludzi

  • 1

    25. ~...  2012-04-26 23:23:53  host: v21-13.opera-mini.net

    @23,24 Oki i jasne, ale trzeba tez jednak dodac(pomijajac ze inni moga miec znajomych w innej sieci), ze 300 dni sms+rozmowy to koszt tylko doladowania a 300zl na koncie zostanie. W Orange za 300 dni wyjdzie 240zl minumum czyli ze 300zl zostanie 60. Za to walisz 6x10zl pakiet sms i na koncie zero. Nawet minuta do obcych sieci nie zostanie. W play za 300zl odpalasz 10x10 i masz no limit sms do wszystkich. A za pozostale 200 jeszcze mozez ponad 650 minut wydzwonic do innych sieci i mowie tu o stawce cennikowej.

  • 2

    26. ~  2012-04-26 23:56:32  host: p16-04.opera-mini.net

    biotyt znowu stał się fanem orange

  • 0

    27.  2012-04-27 00:24:04

    I po co Operatorzy mają obniżać ceny, skoro mają takich biotytów, którzy będą zaowoleni ze wszystkiego, nawet kiedy konkurencja ma taniej i lepiej. I dzięki takiemu podejściu Orżnąć nadal pozostaje siecią tylko do kontaktów wewnątrz sieci.

  • 0

    28. ~arogant  2012-04-27 01:27:23  host: public60942.xdsl.centertel.pl

    Jak zwykle orangutanowcy czyli wielbiciele zwierzątek wymyślili tyle ile mogli,tyle na ile im francuska centrala pozwoliła czyli ochłap,najwolniej reagująca sieć i te żałosne promocje.No i ten blog po prostu żenada jak 12 latek

  • -1

    29.  2012-04-27 07:05:23

    SławekS(27): Mam telefon w Play od kilku lat. Zawsze idę tam gdzie wychodzi mi korzystniej, a nie siedzę w jednej sieci i narzekam. Kiedyś Play rzeczywiście miał wyraźnie taniej, dzisiaj Orange poprawiło swoją ofertę, a Play na tyle się pogorszył, że korzystniej będzie mi wrócić do Orange.

  • 0

    32. ~x  2012-04-27 07:43:37  host: user-46-113-25-11.play-internet.pl

    23,24 - a jaką sieć byś wybrał gdybyś miał 30% znajomych w Orange, 30% znajomych w Plus, 10% znajomych w T, 30% znajomych w PLAY ? Co doradzisz ludziom, którzy mają porozrzucanych znajomych po wszystkich sieciach ?

  • 0

    33. ~  2012-04-27 07:51:54  host: z52-01.opera-mini.net

    32, ja wybralbym Plus albo TMobile. Play zawsze rozwazam na samym koncu i jak do tej pory nie zaluje tego i dobrze na tym wychodze

  • 0

    34. ~  2012-04-27 07:58:03  host: user-164-126-34-5.play-internet.pl

    Jak widzę, to Orange zaczyna faktycznie dawać to, co zabrali inni: pakiet SMS za Play, duży pakiet minut za TM.

  • -1

    35. ~x  2012-04-27 08:41:12  host: user-31-174-133-4.play-internet.pl

    34 - Orange zaczyna dawać to co zabrali inni tylko ciekawe kiedy samo Orange zabierze to co dziś daje... No i jak Orange da pakiet 30 za 10 zł albo 100 za 30 zł to powiedz bo póki co to tego Orange nie dało. 33 - W Plus i T chyba nie ma dodatkowego pakietu minut do wykupienia do każdej sieci, nie ma do wyboru nielimitowanych rozmów za normalną opłatą tylko od razu wybieraj nielimitowane rozmowy za słynne 79 zł, które może wynosić więcej albo płać dużo nawet za rozmowy w sieci.

  • 0

    36.  2012-04-27 08:51:27

    Fajniejsza usługa niż była, nie trzeba ładować konta :-) Nie jest to cud natury, ale jednak pchnęli Ją do przodu.. PS. Może doczekam się kiedyś Wielkiej Swobody nr.3? 2000' i sms do wszystkich sieci? He,he * Miłego dnia!

  • 0

    37.  2012-04-27 09:16:58

    #36 - dzięki Calm, coś mi faktycznie nie pasowało bo pamiętam, że poprzednia "Wielka Swoboda" nie nadawała się do niczego - tylko nie pamiętałem czemu. A Ty mi przypomniałeś - wtedy przecież trzeba było ładować! To rzeczywiście wielka zmiana - w porównaniu z tym co było, bo obiektywnie to nadal ciut za drogo i za krótko.

  • -2

    38. ~pogodno  2012-04-27 09:41:08  host: user-164-127-5-227.play-internet.pl

    a nie lepiej Pany miec 330 minut do wszystkich sieci co mc w ofercie na karte za jedyne 5 zł. Ciekawe czy madrale z tego forum wiedzą jak to zrobic, hehe.

  • 0

    39. ~wojciech  2012-04-27 10:11:25  host: 213-238-84-211.adsl.inetia.pl

    @30 Hm, *ograniczenie*? No ok - w sd nie masz pakietu do wszystkich, w sms masz ograniczona liczbe sms... no ale masz podstawowy pf gdzie masz sd + nielimitowane sms do wszystkich - czyli za tyle co w orange masz wiecej i dluzej... nie ogarniam jak wychodzi Ci, ze pomarancza ma taniej ;-p po wtóre - tak, promocje w orange sa taaak proste ze az musieli stworzyc specjalna strone filtrujaca ;-p bylem w tej sieci, przerabialem uzeranie sie zeby miec sensowne stawki, starczy... // jedyne co w Twoim przypadku moze przemawiac na kozysc orange to przytlaczajaca wiekszosc kontaktow w tej sieci...

  • 0

    40. ~Calm7  2012-05-14 09:05:55  host: z35-13.opera-mini.net

    Jak ktoś duuużo gada i smsuje w Orange, to za 25zł ma pełny noLimit w sieci. 5x5 polecam * Calm7

Dodaj swoją opinię