Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znów są telefony w ProPozycji

Znów są telefony w ProPozycji

WitekT 9 Grudnia 2005 12:33

0 0
Od 9. grudnia odblokowana została możliwość realizacji ofert z telefonami w ramach programu Propozycja.

Jeżeli klient skorzysta z oferty Telefon i Usługa w ramach ProPozycji, to usługi będą aktywne dopiero od następnego okresu rozliczeniowego. Informację o aktywacji usług klient otrzyma w formie SMS-a przesłanego pod jego numer abonencki.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~xxx  2005-12-09 17:24:14  host: eba102.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przypominją się stare "dobre" czasy jak to rzucili papier toaletowy do drogerii i wszyscy cieszyli się jak dzieci z czegoś co powinno być zupełnie najzwyczajniej
    w świecie. Podobnie z "oryndżem", dadzą coś co gdzie indziej jest normalnie i bez łaski i wzbudzają wtedy atak radości z tego, że dobrze rozumieją potrzeby klientów. Co za czasy...

  • 0

    13. ~rafał  2005-12-09 19:36:53  host: 212.122.214.204

    Ktoś zapyta: "o co tu chodzi?" a ja odpowiem "o range".

  • 0

    14.  2005-12-09 20:01:41

    Tak sie sklada ze wczoraj dzwonilem do propozycji pod numer *400 i uslyszalem ze umowa z telefonem jest zaweszona do 1 stycznia. wszystko w zwiazku z nadejsciem nowej ciekawej PROMOCJI. Nikt mi nie potwierdzil czy telefony potanieja, ale powiedzieli ze BARDZO ciekawie dla starych klientow ktorych rachunki wynosza wiecej niz 305 zł. Pytanie czekac czy nie czekac? Dzis po przeczytaniu tej wiadomosci zadzonilem i zaproponowali mi takie ceny telefonow ze prawie spadlem z krzesla, a gosc ktory mi proponowal byl nastawiony do rozmowy jakbym mu cos zrobil!!! He he he. To co zrobić?

  • 0

    15. ~Mateusz  2005-12-09 20:02:54  host: proxy.interecho.com

    Myślą ze zamydlą mi oczy.Orange popadło mi na całej linii.Ciągle sie zastanawiam nad zmianą operatora.Nie wiadomo czym znowu nas zaskoczą! trzeba być czujnym :))

  • 0

    16.  2005-12-09 20:05:13

    Powiem tak czekalem na K750i od wrzesnia to i jeszcze troche poczekam. Chyba heheehe.

  • 0

    17. ~  2005-12-09 20:21:19  host: nat01.rtk.net.pl

    heh, widzę zawsze tyle sie tutaj w komentarzach narzeka. to na sieci komórkowe, to na telefonie stacjonarną, to na.. (no dobra - na telefonie internetową mało narzekania jest..). Postanowiłem dla odmiany napisać gdzie warto zajrzeć i poprawić sobie humorek. Do słuchania polecam polskąstację. Pamiętam jak kilka miesięcy temu była to 1 stacja tylko z polskimi kawałkami - zupełnie jak o. Rydzyk zbierali pieniążki na... serwery.. Przez kilka miesięcy nie miałem neta w domu - teraz mam z powrotem. zajrzałem na dwie strony - 1 to polskastacja i nie miogłem uwierzyć - mają kilka kanałów tematycznych:)) - muzyka puszczana strumieniem wysokiej jakości i bez żadnych zakłuceń. Drugim miało być radio hobby - Oni mieli być samodzielni - Oni dla odmiany od dawna chwalili się że rozszerzą swoją ofertę internetową na kilka kanałów muzycznych (jeśli chodzi o radio) - zajrzałem i do nich i się załamałem - mało że nic nie ma - to nadal mają żałobę...
    Jedynie jeszcze wuup mnie nie rozczarował.
    Mam pytanie - może powstanie w necie taki "twór" w którym za free będzie można jednocześnie prowadzić dobrej jakości rozmowy głosowe/telefoniczne, video rozmowy, oglądać tv internetowe, tv na życzenie i radia inetnerowe??
    Heh - w telepolis powinien powstać no dział np na temat" nowinki w internecie / ciekawe strony www, np - co o tym sądzicie..??

  • 0

    18. ~hettman  2005-12-09 20:31:54  host: chello087207092181.chello.pl

    czy oni z byka spadli ze średnią rach. w wysokości 305 zł.toć to jaka paranoja.

  • 0

    19. ~biru  2005-12-09 22:17:46  host: pool-0.jasien.net

    Przypomina to stary komunistyczny dowcip: Słuchajta chłopy przywieźli buty do wsi
    - Hurra
    - Ale tylko same lewe
    - Ueeee
    - Ale przywiozą prawe
    - Hurraaaaa
    (w tym punkcie dowcipu trzyma nas teraz orange. Kawał ciągnie dalej:)
    - Jak oddacie lewe
    - Ueee

  • 0

    20. ~Jural  2005-12-10 00:15:20  host: 82.160.20.5

    Ja też czekam na K750i bo 1249zł to narazie troszkę za dużo jak na moją studencką kieszeń a nie ma innego modelu który zastąpi moją 6310i by miał dobrą baterię bo jak słyszę o problemach z 6230i to już mi się jej odechciało.

  • 0

    21. ~qdłaty  2005-12-10 00:37:20  host: chello084010120064.chello.pl

    Jural a co sądzisz o SE Z1010 ?

  • 0

    22. ~  2005-12-10 10:55:10  host: nat01.rtk.net.pl

    tak się zastanawiam - ma ktoś jeszcze tel stacj TP..?? znaczy - domyślam się - że ciężko teraz kogos znaleść takiego (jedynie może jak ktoś ma firmę..) ale mam pytanie. Chodzi mi o to czy jak ma się np umowe z TP to można podpisać umowe z kilkoma operatorami alternatywnymi i np potem wybierać sobie tylko prefixy..??
    Jeśli tak - to od października do grudnia tego roku Ci abonenci widzę nie mieli tak źle (pod warunkiem,że mieli sporo znajomych którzy też mieli tel stacj i najlepiej lokalnie) wtedy np przy abonamencie 50zł miałoby sie z TP 60 min gratis, z Dialogu - dzień w dzień między 9-10 godzine gratis, i z tele2 całą sobotę lokalnie gratis:)). Tak - wszystko było by fajnie - tylko że teraz coraz mniej osób ma stacj... a poza tym abonament w TP wciąż jest o te 50zł za wysoki...:((
    Ale jakby TP w swojej ofercie za 50zł dała np codziennie godzinę gratis na wszystkie połączenia tel stacj i np cały weekend gratis też na wszystkie stacj i do Orange - to już można było się zastanawiać (a na pozostały czas np wszystkie międzymiastowe za min = 10gr brutto a na lokalne 10gr/3min brutto (na wszystkie połączenia stacjonarne), to raczej można by się nad powrotem zastanawiać.
    No - mogli by też wprowadzić ustawowo PiS np zakaz oferowania klientom tzw pustych abonamentów - i by możliwe były dla klientów telefonii stacjonarnej - tak jak to jest w sieciach komórowych tzw wersji prepaid.
    Hmm - tego Orangutana i pana Ahuja ja coraz częściej mam ochotę spowrotem spakować i wysłać do Francji. A co Wy o tym sądzicie...?? - pozdrawiam

  • 0

    23.  2005-12-10 11:38:34

    mam nadzieje ze nic im sie nie odmieni ! bo jak przyjde w poniedzilek do salonu i oni mi powiedza ze znow nie mozna albo zaczna sie wykrecac ze nie maja telefonów !

  • 0

    24. ~2005  2005-12-10 18:51:00  host: avi188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do anonima powyżej: No ja niestety mam fon stacjon. bo muszę niestety dla neostrady. Niestety jak na razie nie można mieć samej linii z neo a bez durnego bo pustego abonamentu. Chyba w cuda wierzysz sądząc, że tp coś da w ramach abo. Moi starsi mają fon ponad 20 lat i co i s... Tak samo ich traktuje ta ... firma jak kogoś kto dopiero sobie zakłada fon stacjon. jeżeli tacy się jeszcze gdzieś uchowali (z muzeum techniki). Jeśli tp nie ma i nie wiadomo kiedy będzie miało jakąkolwiek politykę lojalnościową wobec klientów to może trzeba w drugą stronę: pożegnać lojalnie tą firmę przez wielu klientów w miarę szybko!!! To jedyny a zarazem najprostszy sposób na pazerność opa.

  • 0

    25. ~2005  2005-12-10 18:53:31  host: avi188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cd. za dużo razy wyszło mi "niestety" ale :)) niestety pisząc o tp nic innego nie przychodzi na myśl.

  • 0

    26. ~LOLE  2005-12-10 21:09:44  host: ckl228.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jural od kiedy to w abonamencie za 25 zł dostaniesz telefon za 1 z parametrami se k750i. Najbardziej mie śmiesza klienci którzy przychodza i mówią "Telefon z aparatem, nagrywaniem video, radiem, (uwaga teraz pojawią się wyrazy których ten klient sam nie rozumie tylko je gdzieś przeczytał) mp3, irda, no ten jak on tam blutuk, aprat 2 mega czy giga sam nie wiem, ach i ma to być w najtańszym abonamenci oczywiście Nokiu i za złotówku". Za chwilę się pytam z czego bedzie korzystał? a on "ja tylko rozmawiam i to terz tylko czasami to do mnie dzwonia" to po co aparat i te inne funkcje "Nie wiem?!"
    Takich klientów to 90% Wiec zanim przyjdzie taki BUC to niech się 10 razy zastanowi czy potrzebny mu telefon, a nie denerwuje ludzi a potem narzeka na Propozycje. Przesadzili z ta kwotą 305 śmiało można było ustawic 200.

  • 0

    27. ~p  2005-12-11 14:39:33  host: 80.55.135.142

    Zycze powodzenia z orangutanem :) to chyba sie nie doczekacie:) ale co tam- wesolych świat !

  • 0

    28. ~grzes d  2005-12-13 22:28:00  host: bie42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Olewają klienta dziś zadzwoniłem co mi oferują po 5 latach jeszcze w jednej Ideii (mam Jedna Idea 30 płace 25 zł na miesiąc)a gość daje .umowa na rok ,bez telefonu, +10 min ,+50sms na miesiąc czyli 40 min+ 50 sms za 25 zł(w erze za 20 zł mam 40 min)+telefon.W opcji z tel umowa na 2 lata a ceny z kosmosu SIMENS C75 ok 180 zł.Totalna ignorancja na szczęście umowa mi się kończy w styczniu(ciężko po tylu latach ale ignorancji czas skończyć)będzie ERA

  • 0

    29. ~miloszek  2005-12-16 12:02:26  host: d2.azoty.tarnow.pl

    no niestety orange w propozycji dla firm sie nie postaral. oferta z telefonem w ramach propozycji jest wielokrotnie drozsza od zakupu tego samego telefonu z nowym numerem!!! Przykladowo SE k700i w firmie 200 mozna kupic (z nowym numerem) za 1zl + VAT a w ramach propozycji (tez abonament firma 200) za coc kolo 230zl. No i ja sie pytam gdzie tu sens i logika? Gdzie dbalosc o stalego klienta? A w biurze propozycji panienka mówi: no faktycznie, cos tu nie gra, ja pana rozumiem, itd itp .... ale tu mi SYSTEM taka oferte i cene wyrzuca dla pana... TRAGEDIA ciekawe czy cos z tym zrobia?

  • 0

    30. ~Uwaga  2005-12-21 13:25:02  host: pc41.glogow.sdi.tpnet.pl

    Uważajcie na tą propozycję!!! Okazuje się że startuje ona na 3 miesiące przed końcem umowy. Ale jak podpiszecie nową umowę na kwotę zobowiązania mniejszą niż stara to przełączają was na nowy abonament dopiero po wygaśnięciu starej umowy, a nie od następnego okresu rozliczeniowego. Guzik prawda jest również z tym SMS-em informującym o przełączeniu na nowy abonament (czy nowe aktywacje). W moim przypadku i żony w ogóle takie SMS-y nie przyszły. Jeżeli nie kontrolujecie kiedy was przełączyli w internecie to można się nieźle naciąć np. na nowych bezpłatnych usługach. I gałki po otrzymaniu rachunku mogą powiększyć się kilka razy.

  • 0

    31. ~csiek  2005-12-21 21:58:20  host: nat-pra.aster.pl

    Żadna rewelacja. Orange nie daje z siebie nic. Tyle lat byłem w Idei a teraz trzeba przenieść się do innego operatora. Orange nie dba o sarch klienów

Dodaj swoją opinię