Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znów nie wpuszczono do PTC

Znów nie wpuszczono do PTC

WitekT 19 Stycznia 2006 13:36

0 0

Przedstawiciele Elektrimu i Deutsche Telekom ponownie uniemożliwili członkom zarządu i rady nadzorczej PTC popieranego przez Vivendi faktyczne wykonywanie swoich obowiązków - można przeczytać w oświadczeniu opublikowanym na stronie zarzadptc.pl.

Dalsza część oświadczenia:

18. stycznia posłużono się ochroniarzami, by uniemożliwić dostęp do siedziby firmy Ryszardowi Pospieszyńskiemu (członek zarządu, dyrektor ds. administracyjnych) i Philippe'owi Houdouin (członek rady nadzorczej).

Wczorajsze działanie osób związanych z Elektrimem i DT stanowi element konsekwentnie realizowanej strategii, mającej na celu jak najdłuższe utrzymanie faktycznej kontroli nad liderem polskiego rynku telefonii komórkowej.
Członkowie władz Polskiej Telefonii Cyfrowej oświadczają, że nie poprzestaną w dążeniach do przywrócenia stanu zgodnego z prawem w Spółce.

Stan bezprawia w PTC utrzymuje się od początku marca zeszłego roku, kiedy to osoby reprezentujące Elektrim i DT w wyniku poświadczenia nieprawdy doprowadziły do zmiany wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowymi i przy pomocy agencji ochrony Falck przejęły kontrolę nad Firmą.

Ryszard Pospieszyński i Jonathan Eastick wielokrotnie wzywali Wilhelma Stueckemanna, jedynego legalnego członka zarządu reprezentującego DT przebywającego w Firmie, do współpracy oraz umożliwienia im dostępu do siedziby Firmy, a tym samym wykonywania swoich obowiązków. Apele te jak na razie pozostają bez odpowiedzi.

Osoby okupujące budynek Firmy nie zaprzestały swojego nielegalnego procederu nawet po 15 listopada 2005 r., kiedy to decyzją sądu został przywrócony poprzedni prawowity wpis w KRS-ie, mimo tego, że toczy się przeciwko nim postępowanie prokuratorskie, a także pomimo uchylenia punktu pierwszego wyroku wiedeńskiego Trybunału Arbitrażowego przez Wiedeński Sąd Handlowy.

Źródło tekstu: zarzadptc.pl     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-01-19 14:47:45

    no istny teatrzyk

  • 0

    2. ~  2006-01-19 22:34:08  host: dpf204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dzis tez probowali wejsc i zapowiadaja proba ne jutro...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet