Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znów kłopoty z nową platformą prepaid Polkomtela

Znów kłopoty z nową platformą prepaid Polkomtela

WitekT 9 Stycznia 2006 22:31

0 0
Znów są problemy z nową platformą, na której działa Simplus, MixPlus, SimData oraz Sami Swoi. Od godziny 20 użytkownicy tych usług w całej Polsce mieli problem z wykonywaniem połączeń głosowych, choć wiadomości SMS dało się wysyłać i odbierać.

Problem usunięto dopiero o 22:30. Jest to już kolejna awaria tego typu, jednak jedna z nielicznych, która trwa aż tak długo.

Karty działające na nowej platformie to te, które nie wyświetlają stanu konta na wyświetlaczu, a wymaga to sprawdzenia za pomocą kodów.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 90
  • 0

    71. ~mar  2006-01-17 09:03:21  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    SIMPLUS powinien sobie jakiś tort z jedną najlepiej czarną świeczką sprawić i z napisem HAPPY NOWA PLATFORMA bo to już chyba roczek minął.

  • 0

    72. ~g  2006-01-17 16:38:30  host: 213.155.168.69

    ostatnio chyba juz dziala, co? zadnych info o nowych promocjach? eee Witek a mowiles ze bedzie rewolucja :)

  • 0

    73. ~2005  2006-01-17 23:17:52  host: eff97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No ja jeszcze mam sim+ ale na całe (chyba) szczęście na starej platformie i nie podkusiły mnie do zmiany platformy nawet sugestie w dziale reklamacji - składałem taką ale z innego powodu - że nowa fajna i w ogóle. A tu okazuje się, że dno. Gratuluję temu konsultantowi, który wypowiedział się powyżej pracy w tak "solidnej" firmie, która po 9 latach działalności sięga dna... Jak wyżej - w tym poście - napisałem też składałem reklamacje bilingu mimo starej platformy bo miałem taki przypadek, że za 11 min. rozmowę w sieci nie przyszedł sms ze zwrotem kasy ok. 9 zł. Oczywiście nie podarowałem i mi zwrócili ale co się wkurzyłem na tą firmę i jej durne pakieciki oraz chory !!! sposób ich rozliczania. Dno... Na szczęście przypilnowałem tego jak ta firma rozlicza biling w pre-paid i baaardzo ale to baaardzo się zawiodłem tak niskim poziomem.

  • 0

    74. ~2005  2006-01-17 23:27:17  host: eff97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cd. firma która prowadzi sim+ powinna raczej zabrać się za hodowlę kurczaków a nie zajmować się zaawansowanymi technologiami - a oni jeszcze chcą postawić UMTS chyba z tam-tam-ów - moje gratulacje. Mimo wszystko powodzenia bo będzie baaardzo potrzebne żebym np. ja skorzystał z oferty tej "firmy".

  • 0

    75. ~dex  2006-01-18 17:44:15  host: isn2.na5.net

    Wiadomo może coś czy problemy zn nową platformą mineły?? Bo nie wiem czy doładowywać karte czy kupić starter innej sieci.

  • 0

    76. ~Gocha  2006-01-22 02:43:50  host: ayh128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za zmiane listy swojaków policzono mi 240zł Jeszcze czekam, nie wiem jak dłudo...

  • 0

    77. ~titq  2006-01-22 22:09:03  host: gprs5.plusgsm.pl

    ciekawe.... jak wam sie windows zawiesza to narzekacie na microsoft czy sprzedawce komputera....?

  • 0

    78. ~togom  2006-01-23 12:46:39  host: ask130.internetdsl.tpnet.pl

    narzekamy prawie wszyscy na plusa,ja też, ale miejmy nadzieję,ze to chwilowe kłopoty,bo wkońcu tak na serio to w plusie jest najtaniej i zawsze było. 25gr na stzcjonarne i do sieci(simplus-gatka).W TP S.A.płaciłem 50zł abopnamentu(60min.gratis),a w simplusie za 50zł mogę wygadać 200 min -to nieporównywalna różnica.Rocznie simplus mnie kosztuje 200zł a stacjonarny(już zrezygnowałem z niego)600zł.

  • 0

    79. ~Tomek  2006-01-23 19:37:12  host: aig234.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja pare razy zasiliłem konto i mi wszystko zabrało.Plus jest smieszny....

  • 0

    80. ~Misha  2006-01-25 09:07:59  host: any237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam problemy od czwartku 17 stycznia najpierw rozlaczalo mnie co 4 minuty, potem zniknela mi cala kasa z konta, potem zablokowano mi konto mimo tego ze powinienem miec je wazne do 21 lutego! a od dwuch dni nie mam sygnalu, kazdy kto do mnie zadzwoni uslyszy taki komunikat "wybrany nr jest nie prawidlowy" :)

  • 0

    81. ~maro  2006-01-26 16:11:50  host: aamd147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    u mnei do teraz nie da sie nic zrobic!!! i nadodatek 3 dni temu wbilem karte o nominale 10 pln i nic! nie mam kasy na koncie!!!!:(

  • 0

    82. ~Janettka  2006-01-26 17:58:55  host: abnq42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak mnie to juz denerwuje!!! kupilam sobie pakiet na rozmowy Easy gadka a pozniej przeszlam na nowa platforme bo niby mialo mi jakos inaczej sciagac z tego pakietu< ze niby od razu z pakietu a nie z konta> a tu co?? nie mam zadnego pakietu. ani tego nowego Easy Gadka ani Easy Sms , ktory mialam wczesniej. scią gają mi z konta pieniądze nie wiadomo za co!! widze ze nie tylko ja mam takie problemy. jest dzisiaj 26.01 a ta awaria trwa juz tydzien. nie moge nawet doladowac konta bo i tak nie bede miala zasilenia. PORAŻKA PLUSA!! nie myslalam nawet ze sie tak na nich zawiodę :[

  • 0

    83. ~Arti łdz  2006-01-28 23:09:43  host: arx138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Racja u mnie w Łodzi też w piątek komura zawodziła ale myślałem że aparat zawodzi i przełożyłem karte to kumpla komury i nie chciało chodzić

  • 0

    84. ~wasyl  2006-01-29 21:28:25  host: chello087207088054.chello.pl

    Ludzi musicie wiedzieć, że na tej platformie można robic wiele ciekawych rzeczy :) Np. osobiscie naciagnolem SIMPLUSA na jakies 60 zł. Zrobiłem to w nastepujacy sposób, mam karte gdzie stan konta sprawdza sie za pomoca krótkich kodów, mialem poczatkowa kwote około 20 zł i chcialem sobie sciagac dzwonki,tapety itp rzeczy z wapstera i zauwazyłem że nic mi kasy nie ubywa. Warto spróbować. Z 20 złotymi na koncie sciagnołem w sunmie około 16 róznych rzeczy z czego kazda kosztowałą 4.88. Co prawda na drugi dzeiń karta byla juz nie aktywna lae to nic bo mam nowa w erze :) Serdecznie radze wszytkim spówac ten sposób. Najlepiej korzystajcie z tej obcji ze wysyłacie do jakiegos znajomego!! gwarantuje ze działa :) Jak cos to kontakt na gg: 6158521

  • 0

    85. ~  2006-01-31 11:35:19  host: 212.244.249.110

    Od 24-01-2006 nie mogę dostać się do sieci Plusa (mam SIMPLUSa). To, że nie mam naładowanej karty (de facto od 23.01.2006) nie upoważnia Polkomtela do niewpuszczania do swojej sieci. Przecież mam jeszcze 30 dni na odbieranie połączeń.

  • 0

    86. ~M.  2006-02-01 17:54:50  host: aeu178.internetdsl.tpnet.pl

    A ja od 30 mam 0,01 gr. na koncie z ponad 38 zł. i wysłali mi tylko przeprosiny. Na 2601 nie moge się dodzwonić a podobno jest bezpłatny. To jest okradanie ludzi. 328 zł. ja im nie daruje!!!

  • 0

    87. ~semi  2006-02-02 13:19:10  host: 193.138.110.138

    TERAZ MOJA OPINIA
    Zamiast być lepiej jest chyba gorzej , ja i moja dziewczyna mamy simplus, jej wcięło 14 pln w czasie gdy nie wykonywała połączeń , ja wpłaciłem 3 dni temu kasę na kom 30 pln i dalej nie zostało uzupełnione

  • 0

    88. ~semi  2006-02-02 13:26:34  host: 193.138.110.138

    W komunikacie na oficjalnej stronie napisali że 8 do 10% może miec jakies kłopoty , ha ha !!!!!! 8-10 % może chyba ich nie mieć ,
    zmieniamy operatora ,Sim+ juz dziękujemy

  • 0

    89. ~Zolteck  2006-05-06 11:06:32  host: dyz126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Potwierdzam.U mnie te same problemy,ale przez caly dzien.Jestem abonentem Sim+ od 2,5 miesiaca.do tej pory nie moge wykonywac,ani pryjmowac polaczen glosowych

  • 0

    90. ~nikitabystrzyca  2006-06-07 10:29:38  host: aud183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja mam problemy innego rodzaju.Zauważyłam mianowicie, że pobiera mi się opłatę 2 razy za te same sms-y.Zaczęłam dokładnie notować ile sms-ów wysłałam i stwierdzam,że jestem oszukiwana!To skandal!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-16-43.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~C7 | 2017-12-18 15:42:46

7) szczególnie posiadaczy modelu SE:-D :-D :-D


~7 | 2017-12-18 15:41:27

5, szczególnie model SE:-D:-D :-D


~Mocznik | 2017-12-18 15:41:24

A 100% pijących wodę umiera. Idę z tym do sądu..


~Twoja | 2017-12-18 15:41:16

mama, mówiła że liczy się rozmiar.


~malibu | 2017-12-18 15:36:52

@5 A co to jest "som"

Ankieta

Najlepszy smartfon w cenie do 800 zł to:

10 najlepszych smartfonów do 800 zł (grudzień 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet