Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zniżki na połączenia w Sferii

Zniżki na połączenia w Sferii

WitekT 20 Października 2005 15:22

0 0

Dotychczasowi abonenci oraz nowi klienci Sferii mogą znacznie obniżyć koszt połączeń telefonicznych decydując się na Pakiety Trzech Numerów bądź Pakiety Minut.

Oferowane przez Sferię Pakiety Moje Numery pozwalają zmniejszyć do 50% cenę połączeń z trzema wybranymi numerami stacjonarnymi, komórkowymi lub wewnątrzsieciowymi. Pakiety Minut zawierają od 350 do 900 krajowych minut stacjonarnych do wykorzystania rano, wieczorem bądź w weekendy.

Specjalne zniżkowe pakiety dokupione do dowolnej taryfy pozwalają obniżyć koszt wykonywanych połączeń. Dla rozmawiających z wybranymi numerami doskonałą propozycją są Pakiety Trzech Numerów, w których za 5 zł netto miesięcznie z trzema krajowymi numerami stacjonarnymi można rozmawiać 20% taniej (Pakiet Moje numery stacjonarne), albo zdecydować się na trzy numery wewnątrzsieciowe w ramach Pakietu Moje numery wewnątrzsieciowe i rozmawiać taniej o 50% lub z trzema krajowymi numerami komórkowymi (Pakiet Moje numery komórkowe) o 15% taniej.

W Pakietach Minut (Poranny, Wieczorny, Weekendowy) Abonent w ramach dodatkowego miesięcznego abonamentu otrzymuje pulę stacjonarnych minut na rozmowy w Polsce. Abonenci mogą wykupić nawet wszystkie pakiety, nie więcej jednak niż jeden z danego rodzaju. Pakiety Poranny i Weekendowy są dostępne do 15. stycznia, natomiast Pakiet Wieczorny oraz Pakiety Trzech numerów to oferta cennikowa i można je wykupić w dowolnym terminie. Wszyscy, którzy wybiorą zniżkowe pakiety, mogą korzystać z tańszych połączeń bądź dodatkowych minut przez cały czas trwania Umowy abonenckiej.
Pakiety minut:

Pakiet

Abonament

Liczba minut

Poranny

23,18 zł

350

Wieczorny

35,38 zł

900

Weekendowy

23,18 zł

500Pakiety Trzech Numerów:

Pakiet

Abonament

Zniżka na połączenia z 3 numerami

Moje numery wewnątrzsieciowe

6,10 zł

50%

Moje numery stacjonarne

6,10 zł

20%

Moje numery komórkowe

6,10 zł

15%


Ceny brutto.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-151-201.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.