Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zniżki na połączenia w Sferii

Zniżki na połączenia w Sferii

WitekT 20 Października 2005 15:22

0 0

Dotychczasowi abonenci oraz nowi klienci Sferii mogą znacznie obniżyć koszt połączeń telefonicznych decydując się na Pakiety Trzech Numerów bądź Pakiety Minut.Oferowane przez Sferię Pakiety Moje Numery pozwalają zmniejszyć do 50% cenę połączeń z trzema wybranymi numerami stacjonarnymi, komórkowymi lub wewnątrzsieciowymi. Pakiety Minut zawierają od 350 do 900 krajowych minut stacjonarnych do wykorzystania rano, wieczorem bądź w weekendy.

Specjalne zniżkowe pakiety dokupione do dowolnej taryfy pozwalają obniżyć koszt wykonywanych połączeń. Dla rozmawiających z wybranymi numerami doskonałą propozycją są Pakiety Trzech Numerów, w których za 5 zł netto miesięcznie z trzema krajowymi numerami stacjonarnymi można rozmawiać 20% taniej (Pakiet Moje numery stacjonarne), albo zdecydować się na trzy numery wewnątrzsieciowe w ramach Pakietu Moje numery wewnątrzsieciowe i rozmawiać taniej o 50% lub z trzema krajowymi numerami komórkowymi (Pakiet Moje numery komórkowe) o 15% taniej.

W Pakietach Minut (Poranny, Wieczorny, Weekendowy) Abonent w ramach dodatkowego miesięcznego abonamentu otrzymuje pulę stacjonarnych minut na rozmowy w Polsce. Abonenci mogą wykupić nawet wszystkie pakiety, nie więcej jednak niż jeden z danego rodzaju. Pakiety Poranny i Weekendowy są dostępne do 15. stycznia, natomiast Pakiet Wieczorny oraz Pakiety Trzech numerów to oferta cennikowa i można je wykupić w dowolnym terminie. Wszyscy, którzy wybiorą zniżkowe pakiety, mogą korzystać z tańszych połączeń bądź dodatkowych minut przez cały czas trwania Umowy abonenckiej.
Pakiety minut:

Pakiet

Abonament

Liczba minut

Poranny

23,18 zł

350

Wieczorny

35,38 zł

900

Weekendowy

23,18 zł

500Pakiety Trzech Numerów:

Pakiet

Abonament

Zniżka na połączenia z 3 numerami

Moje numery wewnątrzsieciowe

6,10 zł

50%

Moje numery stacjonarne

6,10 zł

20%

Moje numery komórkowe

6,10 zł

15%


Ceny brutto.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-144-228-116.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystałeś już z przelewów na numer telefonu?

Pojawiła się aplikacja Opera VPN na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet