Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znika marka Omnix

Znika marka Omnix

WitekT 30 Września 2008 12:22

0 0
Od jutra znika marka Omnix. Dotychczasowa zawartość serwisu będzie prezentowana pod submarką Rozrywka i będzie obrandowana logo Era.

Portal sprzedający kontent multimedialny będzie od tej pory integralną częścią portalu www.era.pl i ma być kojarzony z nazwą Rozrywka. Adresy www.eraomnix.pl i wap.eraomnix.pl będą nadal aktywne i będą przekierowywać użytkowników do nowych portali.

W wersji na komórkę serwisy zmieniają jedynie wizualizację, nie zmieniają się ich funkcjonalności i sposób działania..


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~  2008-09-30 13:23:52  host: unknown.carohosting.net

    A konia to obchodzi :) Zmiana nazwy... i co z tego.

  • 0

    11.  2008-09-30 13:37:05

    Ad 7. No właśnie bo to co jest obenie czy to w TT czy w starych abonamentach to beznadzieja kompletna. Musiałem dokupić starter Simplusa bo Era w mojej taryfie "Nowy Komfort" oferuje pakiet 5mb za 5zł a w Simplusie mam 50mb za 10zł i to rozliczane co 1 bajt.

  • 0

    12.  2008-09-30 13:38:06

    Ad 8. A kto ci każe siedzieć w TT? Jakiś przymus wprowadzili czy co?

  • 0

    13. ~jojo  2008-09-30 13:38:20  host: efl93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    qq twierdzi, że w rzepie jest informacja o nowym cenniku w TT. Podobno ma być wprowadzony od 1 listopada 2008...

  • 0

    14.  2008-09-30 13:42:55

    @jojo - niektórzy twierdzili, że nowy cennik będzie od jutra :] a w której Rzeczpospolitej jest jakaś informacja niby?

  • 0

    15. ~mar  2008-09-30 13:45:51  host: mpk-gw.man.poznan.pl

    6 - jak już to raczej Blueconnect Micro

  • 0

    16. ~jojo  2008-09-30 13:46:09  host: efl93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tomek_19 podobno w dzisiejszej... Spójrz na "Koniec starych taryf w TakTaku".

  • 0

    17.  2008-09-30 13:53:58

    @jojo - w takim razie kolejny miesiąc czekania przed cierpliwymi użytkownikami, bo już chyba tylko tacy w TT zostali. Z tamtej informacji wynika, że taryfa zostaje, a jedynie coś się w niej zmieni. Oby nie na gorsze ;-) Mam tylko nadzieję, że skoro jest już taka informacja, to cennik nowej Happy poznamy znacznie szybciej niż dopiero na Wszystkich Świętych.

  • 0

    18.  2008-09-30 13:55:19

    #12 Ale ja już nie mam TT. Skończyłem z "dziadostwem"

  • 0

    19.  2008-09-30 13:57:26

    i słusznie. Podobnie i ja.

  • 0

    20.  2008-09-30 14:18:58

    @jojo - właśnie widziałem "Rz". Już wiem, jakie to rewolucyjne zmiany cennika TT czekają użyszkodników od 1. listopada. Zmieniają się 2 zapisy cennika: "Minimalna wartość doładowania przedłużającego ważność konta: 20 zł z VAT." zmienia się na jakiś, że minimalną wartość doładowania określa regulamin doładowań czy coś takiego. Drugi zapis, który się zmienia, to zmiana numerów 9797, 9898, 9602 na odpowiednio *9797, *9898, *9602. A że zmienia się cennik, to muszą to ogłosić na miesiąc przed wprowadzeniem zmian.

  • 0

    21.  2008-09-30 14:23:50

    Będzie rewolucja; "Nowa Happy": - na starcie 69 gr - po 12 miesiącach 59 gr - po 24 miesiącach 55 gr. :-)

  • 0

    22. ~Fyne  2008-09-30 15:26:30  host: bmf119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A mi w TT brakuje tylko pakietów danych z simplusa

  • 0

    23.  2008-09-30 16:25:54

    A czy po rebrandingu nazwa blueconnect zmieni się na pinkconnect?

  • 0

    24. ~@23  2008-09-30 17:08:23  host: ptcnat.era.pl

    dobre :D

  • 0

    25. ~asd  2008-09-30 17:24:23  host: chello089078163182.chello.pl

    @r Blueconnect = web `n walk

  • 0

    26. ~jojo  2008-09-30 17:34:43  host: efl93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Słuchajcie - dwie informacje, które zdążyłem zauważyć. Era przeprowadziła facelifting swojej strony. Ale druga informacja nadaje się Witku chyba na news miesiąca - Era WRESZCIE wprowadziła INTERAKTYWNĄ MAPĘ ZASIĘGU - cokolwiek ma to znaczyć! ;-)

  • 0

    27. ~jojo  2008-09-30 17:40:03  host: efl93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tomek_19 (20) - co do minimalnej wartości doładowania - pewnie zakończą promocję wedle której minimum to było 20 zł - teraz będzie według cennika - czyli 25 zł. :-/ Ciekawe czemu teraz przed numerami będą gwiazdki. Tomek te informacje podali bo w sumie nie ma nic do ukrycia. Co do cen, to nawet gdyby mieli coś zmieniać (np. obniżyć), to przecież takich informacji raczej nie podadzą na miesiąc wstecz. ;-)

  • 0

    28. ~a_lex  2008-10-01 09:33:14  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Do d... ta zmiana. Z Omnixa można było ściągać całkiem przyzwoite gry za darmo (na nr. w sieci, np. Heyah). W tamtym miesiącu było coś ze 20 gier! A TERAZ TO ZLIKWIDOWALI! Albo ja nie widzę.

  • 0

    29. ~DariuszMariuszMarek  2008-10-01 13:59:51  host: mail14.anonymouse.org

    ~28 - dokładnie - korzystajac z promocji "spróbuj za darmo", naprzemiennie ją zamawiając i rezygnując, można stamtąd wyciągnąć było całkiem ładną ilość nowiutkich gierek. Tak samo z smsami na kanały sms. System był bardzo zabuggowany i nieraz zdarzały się wpadki. Można też było słać eski na kanały. Co z osobami które miały na kontach po kilka tysięcy żetonów ?

Dodaj swoją opinię