Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy zwycięzców konkursu, którzy otrzymają po Xperii Z3 Compact!

Znamy zwycięzców konkursu, którzy otrzymają po Xperii Z3 Compact!

WitekT 17 Sierpnia 2015 14:43

5 2

Ponad 4 tys. osób wzięło udział w konkursie, w którym można było wygrać pięć telefonów Sony Xperia Z3 Compact. Po tytanicznej wręcz pracy członków komisji, wyłoniliśmy pięciu szczęśliwców, którzy dostaną od nas te smartfony.

Aby wziąć udział w konkursie, należało wypełnić krótką ankietę dotyczącą posiadanych przez siebie aktywacji oraz napisać czy (i czemu) jest się skłonny do zmiany operatora. Wkrótce opublikujemy także wyniki tej ankiety.




Zwycięzcami zostali:
  • Michał R. (nick na TELEPOLIS.PL: paciorek),
  • Przemysław K. (nick na TELEPOLIS.PL: knopers),
  • Weronika R., (nick na TELEPOLIS.PL: Veroniq),
  • Damian K., (mail: asper**@poczta.onet.pl),
  • Piotr W., (mail: dsfm***@interia.eu).

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wkrótce skontaktujemy się z nimi osobiście i poinformujemy o wygranej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: sony | sony xperia z3 compact | konkurs

w sumie: 28
  • 0

    9. ~;)  2015-08-17 16:57:17  host: 92.60.132.22

    Gratuluje zwycięzcom, naprawdę dobry smartfon, posiadam i złego słowa o nim nie powiem. :)

  • 0

    10. ~flp  2015-08-17 17:02:21  host: host-86-111-110-24.tvk.torun.pl

    Mozna juz sie wypisac z comperi:D

  • 0

    11. ~pablo_ck  2015-08-17 19:02:45  host: public64148.xdsl.centertel.pl

    Gratulacje :)

  • 0

    12.  2015-08-17 19:35:34

    Gratulacje. Może uda się następnym razem.

  • -1

    13.  2015-08-18 13:36:15

    @6 to ja kurcze ale się cieszę. Kolejny dzień nie mogę w to uwierzyć. Wysyłam już wam administratorzy mój adres. Telepolis is the best. Jesteście lepsi niż mGSM.

  • 0

    14.  2015-08-18 14:15:30

    Nie uwierzyłem jak zobaczyłem, że wygrałem :) dzięki Redakcjo :) w sprawie wysyłki będziecie kontaktować się telefonicznie czy napisać do Was z danymi? :)

  • 0

    15.  2015-08-18 14:31:21

    Dziękuję za wyróżnienie. Też nie uwierzyłem, że wygrałem. Droga redakcjo. Podbijam pytanie poprzednika.
    redakcji

  • -1

    16. ~Telemiasto  2015-08-18 15:30:33  host: n29-02-05.opera-mini.net

    Gdybym ja wygrał, tobym sprzedał ten smartfon i złożył za te pieniądze komputer stacjonarny, który nie zepsuje się od razu po gwarancji :P

  • -1

    17. ~  2015-08-18 21:20:49  host: user-94-254-198-234.play-internet.pl

    @witek podejrzenia wywołują sytuacje że zwycięskimi pozycjami są z reguły jakieś lizidupstwa a nie konkrety. Dlatego pisanie o tytanicznej pracy komisji to jawna kpina.

  • 0

    18.  2015-08-18 23:03:25

    Gratulacje dla zwycięzców! @7, Rogi: Co się z nią stało i ile czekałeś na naprawę?

  • 0

    19. ~Astis  2015-08-19 09:32:28  host: staticline-31-183-210-107.toya.net.pl

    Współczuję ! Mnie dual sim sony z3 wymieniono już 2 razy - zawsze ten sam przypadek :( płyta główna ... i to zawsze na wyjeździe. I nigdy nie zdążę zrobić archiwizacji - dane przepadają :(

  • 0

    20.  2015-08-19 10:16:24

    Ja mam Sony Xperię Z3 normalną i jak na razie telefon się dobrze sprawuje. Co prawda raz na jakiś czas "oko" aparatu nie wyłapuje dobrze ostrości, ale wystarczy lekko przytrzymać miejsce między "okiem" aparatu, a diodą doświetlającą LED i problem znika. Nie jest to mega uciążliwe. Czy ktoś się z tym spotkał? BTW czy do którejś osób z listy już się kontaktowano w tej sprawie, o której jest napisane w tym artykule?

  • 0

    21.  2015-08-19 13:01:17

    @20 nikt się jeszcze ze mną nie kontaktował. Ale spoko cierpliwa jestem :D Adres już wysłałam w prywatnej wiadomości więc pozostaje mi jedynie czekać. Z resztą wam zwycięscy też ;)

  • 0

    22.  2015-08-19 13:34:39

    17: no no, bo Ty byś 4 tys. wpisów przeczytał w moment, prawda? Zastanowiłeś się nad tym zanim to napisałeś? Mnie naprawdę nie interesuje co ktoś podejrzewa, jak masz problem z brakiem zaufania, to polecam Ci wizytę na jakiejś terapii.

  • 0

    23. ~tytus  2015-08-19 15:44:19  host: 078088063094.bielskobiala.vectranet.pl

    Jak zwykle regulamin swoją drogą a życie swoją, wyłonieni zwycięzcy mieli być do 24 lipca z 7 dniowym terminem na uzupełnienie danych

  • 0

    24.  2015-08-20 12:34:45

    @23 - masz gdzieś ten regulamin, niestety strona z konkursem już nie istnieje.

  • 0

    25.  2015-08-20 12:50:11

    Ja w dalszym ciągu nie doczekałem się żadnego kontaktu ze strony Telepolis, a Wy? Napisałem też pw do Witka, ale też od wczoraj cisza. Redakcjo, coś się dzieje w naszej sprawie?

  • 0

    26.  2015-08-20 13:00:17

    Ja też nie. Sprawdzałem nawet czy czegoś nie ma w spamie...

  • 0

    27.  2015-08-20 17:32:48

    Wydaje mi się, że przy poprzednim konkursie też było trzeba zaczekać, więc - cierpliwości.

  • 0

    28.  2015-08-24 16:04:47

    Są wieści dziś do mnie napisali w spr nagrody a więc komputry a co za tym idzie skrzynki milowe w dłoń i do boju zwycięzcy :D BTW już nie mogę się normalnie doczekać kiedy przyjdzie ten mój wymarzony soniak ^_^

Dodaj swoją opinię