Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy uczestników II etapu aukcji LTE

Znamy uczestników II etapu aukcji LTE

orson_dzi 15 Grudnia 2014 14:07

8 1

UKE podało listę podmiotów, które przeszły do drugiego etapu aukcji LTE.



Do drugiego etapu aukcji zakwalifikowali się:

  • Orange Polska,
  • P4,
  • Hubb Investments,
  • T-Mobile Polska,
  • Polkomtel,
  • NetNet.

Zobacz: Poznaliśmy uczestników aukcji LTE


Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:

Tagi: aukcja lte

w sumie: 19
  • 4

    1. ~rymi  2014-12-15 14:12:53  host: psyche.cst.tpsa.pl

    czy nie prosciej napisac, ze po prostu wszyscy?

  • 5

    2.  2014-12-15 14:24:55

    Serio nowo założona spółka z zerowym doświadczeniem przeszła dalej? Widać, że Zębaty wie komu płacić żeby robić w PL dobry biznes.

  • 3

    3.  2014-12-15 14:25:24

    Cóż za zaskoczenie! ;-)

  • 1

    4. ~popcio  2014-12-15 14:28:35  host: n06-08-04.opera-mini.net

    @1 masz racje. I tak nie wiadomo ilu ich jest i jak sie nazwają.

  • 0

    5.  2014-12-15 15:05:31

    1 - i uważasz, że miałbym szukać wiadomości kto złożył papiery aukcyjne?

  • -1

    6.  2014-12-15 15:27:09

    Niech zaczną się igrzyska :) zobaczymy w końcu kto blefuje a kto ma hajs :)

  • -3

    7. ~  2014-12-15 16:21:53  host: n20-03-06.opera-mini.net

    2, masz dowody na korupcje, czy tylko jestes kolejnym nieudacznikiem ktory zazdrosci innym sukcesu? jezeli masz dowody, to masz obowiazek zawidomic prokurature.

  • 0

    8. ~Administrator tego portalu  2014-12-15 16:46:01  host: mail.aminocom.com

    ciekawe kto sie zakwalifikuje do trzeciego,a potem czwartego etapu.

  • 1

    9. ~omnitelik  2014-12-15 16:52:29  host: afpu235.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hubb Investments, NetNet ? Co to w ogóle jest ? Ta druga to podobna do Aero2 i Mobyland ? Ta pierwsza raczej powiązana z P4, bo wiadomo, że Orange i T-Mobile to kumulacja pasma LTE i to zgodna z prawem, ale czy moralnie słuszna ?

  • -3

    10. ~  2014-12-15 16:54:35  host: n05-04-02.opera-mini.net

    Telepolis dopinguje Plajowi :-D

  • -5

    11. ~  2014-12-15 17:28:08  host: host-212-67-147-2.cable.net-inotel.pl

    Hubb ma cztery litery, a cztery to 4. Play ma cztery litery. Właścicielem Play jest P4. P4 ma cztery w nazwie. 4 * 4 to 16. Play P4 to razem 6 znaków. 16 - 6 to 10. Illuminati ma 10 znaków. Play to Illuminati.

  • 1

    12. ~pabloki  2014-12-15 17:28:26  host: 213.158.222.34

    brawo. brawo , niech nam żyją i robią internet. cóż za wspaniała wiadomości. przeszli wszyscy.będą jaja jak wygraja wszyscy( wiem , wiem że to niemożliwe ale to polska i tu wszystko jest możliwe)

    @9 hubb to z emitelem powiazane.

  • 0

    13. ~gosc  2014-12-15 20:41:50  host: 82-160-104-2.tktelekom.pl

    Hubb to wehikul Emitela,a le Emitel chyba startowal tez jako Emitel....

  • 0

    14. ~...  2014-12-15 21:49:13  host: user-94-254-129-170.play-internet.pl

    @7
    Ja mam. Cały ten proces to jest wielki przewał, bo niby kasa z aukcji pójdzie na mityczne państwo. Ale przedsiębiorca wprowadzający komercyjną ofertę będzie musiał uwzględnić koszty jakie poniósł ergo za aukcję zapłaci klient końcowy, bo będzie te koszty miał skalkulowane w detalicznej ofercie => cała ta aukcja to ukryty podatek przy gębie pełnej frazesów.

  • -1

    15. ~grzechu  2014-12-15 23:19:04  host: n13-05-01.opera-mini.net

    9- a ja słyszałem, ze Emitel przejmuje TK Telekom. No i dobrze, przynajmniej w pociągach będzie wszędzie zasięg sieci, bo te Pendolino jest bez WiFi.

  • 0

    16.  2014-12-15 23:31:32

    @7: Zwróć uwagę, że ja nigdzie nie napisałem o łapówkach i korupcji. To Ty o tym wspomniałeś. Uderz w stół a nożyce się odezwą...

  • 0

    17.  2014-12-15 23:32:58

    @15: Co to za bełkot? Nawet jeśli Emitel przejmie ten bajzel o nazwie TKTelekom to co to ma wspólnego z wi-fi w pociągach?

  • 0

    18. ~eM  2014-12-16 09:15:42  host: 212.160.172.83

    a dlaczego mieliby nie przejść? najpierw poczytajcie na czym polegał pierwszy etap a potem zabierajcie głos

  • 0