Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości [Aktualizacja] Znamy szczegóły oferty Orange Smart na kartę

[Aktualizacja] Znamy szczegóły oferty Orange Smart na kartę

Piszemy o tym pierwsi LuiN 12 Kwietnia 2013 11:27 Aktualizacja: 16 Kwietnia 2013 20:47

10 55
Dotarliśmy do szczegółów oferty Orange Smart na kartę. Bonusowe pakiety danych do każdego doładowania od 5 zł.

Podstawowe stawki za usługi w ofercie Orange Smart na kartę to:
  • 1 gr za 100 kB transmisji pakietowej,
  • 29 gr za minutę krajowego połączenia głosowego,
  • 20 gr za wiadomość SMS,
  • 40 gr za wiadomość MMS.

Do każdego doładowania klienci otrzymują gratis pakiet danych. Wielkość i ważność pakietu zależne są od kwoty doładowania, zgodnie z poniższą tabelą:

Doładowanie

Bonus

Okres ważności doładowania i bonusu

5 zł

50 MB

5 dni

10 zł

150 MB

10 dni

25 zł

400 MB

25 dni

50 zł

1 GB

50 dni

100 zł

3 GB

100 dni


Koszty połączeń i wiadomości obniżyć można za pomocą dodatkowych pakietów:

Pakiet

Ważność

Cena

Cena w ramach pakietu

Kod aktywacyjny

600 minut do Orange

25 dni

9 zł

1,5 gr za minutę

*110*98#

900 SMS-ów do Orange

25 dni

9 zł

1 gr za SMS

*110*97#


Swoją obecną ofertę w Orange na kartę zmienić można na Orange Smart za pomocą kodu *101*80#.

[Aktualizacja 16. kwietnia 20:47] Jeden z naszych czytelników podzielił się zdjęciem reklamy Orange Smart na kartę, którą można zauważyć w niektórych miejscach. Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że oferta wejdzie jeszcze w tym tygodniu.



Jak oceniasz ofertę Orange Smart na kartę?

Bardzo atrakcyjna
4.36%
Atrakcyjna
5.14%
Nie wyróżnia się
12.14%
Mało atrakcyjna
21.28%
Bardzo mało atrakcyjna
55.37%
Nie mam zdania
1.71%

Wszystkich głosujących: 1927



Źródło tekstu: wł     


Dodaj do:

Tagi: smart | orange

w sumie: 398
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    400. ~Gość  2013-04-17 10:32:16  host: v45-08.opera-mini.net

    Proponuje nominacje do nagrody Głuchy telefon 2013, dla orange smart na karte.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    401. ~Alex  2013-04-17 10:51:44  host: public-gprs248334.centertel.pl

    Można już migrować na Orange Smart kodem *101*80# Na dzień dobry powiem, że nie działa w tej taryfie darmowy numer w każdej sieci. Jak jest z rokiem ważności konta - nie mam możliwości sprawdzić na chwilę obecną.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    402.  2013-04-17 11:27:28

    TO ONI NIE ŻARTOWALI??? :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    403. ~abc  2013-04-17 14:17:13  host: ip-37-209-132-174.free.aero2.net.pl

    jaki zalllll ;D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    404.  2013-04-17 19:52:56

    żenujące. oprócz zmniejszonej stawki do play wszystko gorsze od ofnk. postradali kompletnie rozum... :( szkoda

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    405.  2013-04-17 20:04:12

    cięcia etatów w grupie tp zaczęto chyba od działu marketingu... trade marketing obsługują teraz chyba sprzątaczki i stróże, z całym szacunkiem dla ich ciężkiej pracy, to jednak dodatkowe zajęcia traktują trochę po macoszemu. :D ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    406.  2013-04-17 22:38:34

    A ja myślę wręcz przeciwnie, że ich tam pracuje zbyt wielu i gdyby ich trochę "przewietrzyć", to takie knoty by nie "wychodziły". Przecież jeśli na ta taryfę nie będzie chętnych, to Orange nie zarobi wbrew oczekiwaniom. Taryfa powinna być tak skonstruowana, żeby zarabiał operator, ale żeby on zarabiał, to klient musi chcieć te pieniądze wydać, czyli produkt musi spełniać jego oczekiwania ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    407. ~  2013-04-22 16:23:25  host: host-37-190-152-88.dynamic.mm.pl

    Oferta dno....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    408. ~Student  2013-04-23 19:29:22  host: host-94-230-30-170.akademikium.futuroexito.pl

    Szkoda.. orange ma lepszą jaakość rozmów niż play.. ale te ceny poza siecią są straszne;/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    409. ~damian smok  2013-04-24 17:16:12  host: 77-254-237-5.adsl.inetia.pl

    900 SMS-ów do Orange 9 zł - przesada

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    410. ~adamek...  2013-04-25 21:13:12  host: 159-205-79-90.adsl.inetia.pl

    ceny za pakiety straszne!! powinny być mniejsze pakiety za mniejszą cene ! szkoda że jutro ginie promocja numer bez limitów :(

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    411. ~latirro  2013-04-26 20:56:15  host: v16-15.opera-mini.net

    orange robi sobie zagrywki z klientow w prepaidzie, jak juz dali pakiet 1000min to na dwa tygodnie, sms'y i minuty z promocji/pakietow tylko wewnatrz sieci. Teraz znow smieszny pomysl dac wiecej sms'ow za te sama cene i z krotszym czasem wykorzystania, a gdzie jakis 'rozsadny' pakiet internetu? Z samymi pakietami tez cyrk bo nigdy nie wiadomo kiedy sie konczy, kiedys byly chyba jakies powiadomienia, ze za chwile minie waznosc, a teraz orientuje sie jak juz zero na koncie. Za to na umowe tylko brac, w srodku nocy beda dzwonic aby ktos w koncu dal sie im uwiazac, dziekuje bardzo nie skorzystam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    412. ~ssss....  2013-04-29 11:47:30  host: ikx226.internetdsl.tpnet.pl

    jak to *** wylaczyc?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    413. ~  2013-05-01 13:47:21  host: public-gprs705896.centertel.pl

    juz zrobili platny swoj czat-ciekawe co jeszcze wymysla jako odstraszacz sieci

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    414.  2013-05-01 13:58:25

    408, 413 - w OFnK od jakiegoś czasu nie można sprawdzić przez *100*# stanu bonusa MB, jest to możliwe tylko po zalogowaniu w Orange Online. Nie wiem, czy działa przez płatny sms ( 20 gr), pewnie tak, ale z taką formą sprawdzania, niech spadają.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    415. ~ona  2013-05-02 12:14:35  host: public-gprs41916.centertel.pl

    co to ma być ! Drogo i się nie opłaca, powinny być bardziej atrakcyjne pakiety ! Oni myślą że mogą nas tak oszukać, za nasze pieniądze. O nie ! Lepiej przenieść numer. !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    416. ~  2013-06-04 22:49:14  host: 91.231.117.226

    pakiet minut ok nie jest tani ale to nie wszystko prosimy bardzo o ten pakiet ale do wszystkich sieci dziekuje moze doczekam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    417. ~punk  2013-07-08 04:33:57  host: 176.100.195.85

    z taka oferta niech lepiej spadaja na drzewo, smiech na sali. Jakby juz nie mogli OFnK wprowadzic pakietow takich jak w innych pakietach i sukces mieliby murowany, a tak karty im beda chyba sie ulatniac.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    418. ~Calm7  2013-07-31 20:30:00  host: v55-03.opera-mini.net

    PAKIET 1000 SMS DO WSZYSTKICH SIECI - RÓWNIEŻ DOSTĘPNY W TARYFIE SMART :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    419. ~Calm7  2013-07-31 20:54:16  host: v55-03.opera-mini.net

    Promocja trwa wstępnie do 31.sierpnia 2013r. Pakiet 1000 sms do wszystkich sieci możecie włączyć kodem: *110*55# Koszt pakietu 10zł, ważny 30 dni.

Dodaj swoją opinię