Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy specyfikację LG Swift L9 II

Znamy specyfikację LG Swift L9 II

LuiN 26 Sierpnia 2013 17:49

9 0
Podobnie jak poprzednik, LG Swift L9 II zaoferuje ekran o przekątnej 4,7 cala, tym razem jednak o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli), wykonany w technologii HD IPS.

Pomimo większej rozdzielczości ekranu, producent postawił na tę samą baterię o pojemności 2150 mAh. Dwurdzeniowy procesor tym razem będzie taktowany zegarem 1,4 GHz (poprzednio 1 GHz), główny aparat będzie miał matrycę 8 Mpix (zamiast 5 Mpix), a przednia kamerka 1,3 Mpix (zamiast VGA).

Nie zabrakło wracającego do smartfonów portu podczerwieni, który będzie można wykorzystać w roli pilota do telewizora.

Holenderski oddział LG nie podał w komunikacie sugerowanej ceny telefonu, pojawiła się natomiast informacja dotycząca dostępności - premiera już w październiku.

Źródło tekstu: gsmpedia, wł     


Dodaj do:

Tagi: lg

w sumie: 28
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2013-08-26 19:56:06  host: 93.154.160.111

    ja nosze w jeansach z wranglera l9 i sie miesci. Wrangler jest znany z tego, ze bardzo oszzcedza na materiale na kieszeniach. Chociaz wole nosis w kieszeniach bocznych na udach. Jak patrze teraz na 3.5 cala i 4 to zastanawiam sie co na nim widac. Ace2- masakraaaaaaa ! Kolega ma w pracy- przy wgraniu ebookdroida to ledwo widac literki. w l9 bez powiekszania . Takze sprawdza sie. BTW - latwiej trafic palcem w odnosniki itp. Chociaz fakt- patelnia przy uchu jest spora.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12. ~  2013-08-26 20:10:30  host: user-164-127-54-30.play-internet.pl

    @4 mam L9 i jakoś się mieści, a nie jestem frajerem ze spodniami, które mają krok na kolanach.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2013-08-26 20:20:14

    @8 Mogli dać na lewo od głośnika rozmów i go nie widać, póki się nie zaświeci, albo gdzieś między czujnikami. Z drugiej strony, masz IRDE, po co Ci dioda :P .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2013-08-26 20:43:51  host: gyj30.internetdsl.tpnet.pl

    chyba wyświetlacz z matrycą IPS a nie cytuje " HD ISP"

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15.  2013-08-26 21:20:21

    generalnie jak zdecydowali się wprowadzić ten klawisz z diodą powiadomień to powinni się tego trzymać. Nawet reklamują to jako cechę charakterystyczną Lseries II-gen. Tak więc gdzie tu jakakolwiek konsekwencja? Ja bym chciał mieć tę diodę powiadomień, może gdzieś faktycznie jest ukryta jak w S3 lub Note II.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~razin  2013-08-26 21:45:35  host: 89-65-180-122.dynamic.chello.pl

    Gratuluję pomysłu LG. Chłopaki oby dalej do przodu. Pozdro

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17.  2013-08-26 21:49:34

    L9 to udany telefon, miejmy nadzieję, że II niczego nie zepsuła - na papierze wygląda to dobrze. Również brakuje mi fizycznego "Home" z podświetleniem - wygląda to naprawdę dobrze np. w L7 II

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~m  2013-08-26 22:17:12  host: 112-152.echostar.pl

    Mam p760 (L9) jako mój 4-ty telefon z Androidem i go bardzo lubię. Ekran 4,7 cala to granica użyteczności - świetny rozmiar. Mam nadzieję że L9 II będzie miał czujnik światła, bo jedynie tego mi brakuje w L9. Mogłaby też być dioda powiadomień.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~irko  2013-08-26 22:19:21  host: 178-37-123-99.adsl.inetia.pl

    ~skalarek : też mam Akcatel One Touch Idol. Stwierdzam że jest świetny. Myślalem przed kupnem o LG L9 ale wybór padł na Alcatela. I nie żałuje. Mimo 4,7' wyświetlacza bardzo wygodnie nosi się go w kieszeniach spodni !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2013-08-26 22:21:01

    @19 scrolling w AOTI jest mniej płynny niż w L9 i ma skłonność do drobnych zacięć

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2013-08-27 00:23:03

    Dobry sprzęt. Mam L9 od prawie roku i jestem zadowolony. Co prawda szukam teraz czegoś z większym wyświetlaczem ale LG polecam każdemu, kto szuka dobrego telefonu za przystępną cenę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~smartek  2013-08-27 09:49:44  host: d70-177.icpnet.pl

    Fajne parametry, design - to może i przyzwoita cena. Jak dla mnie wielkość jest całkiem ok.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~  2013-08-27 10:13:48  host: nat-o.sferia.net

    Jeśli miałby wejść na rynek w takiej cenie z jaką wchodził L9 (I) to wróżę ponownie sukces. Ciekawe jaką ma grubość.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~skalarek  2013-08-27 10:48:48  host: 29-214-238-46.siec.alfa.pl

    @20 Przyznam się, że nie zauważyłem tych zacięć. AOTI ma czujnik światła i diodę co uważam za spory plus. Poza tym lepiej leży w dłoni. Problemem jest umieszczenie przycisku uruchamiania zarówno w L9 jak i w AOTI - moim zdaniem najlepiej by pasował po lewej stronie pod gniazdem microSD/SIM. W L9 skoro dali fizyczny przycisk pod ekranem to mógł on chociaż pozwalać na włączanie ekranu po uśpieniu...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~Kantare  2013-08-27 13:33:14  host: abht61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24 Moja L9'tka ma taka możliwość :P . Natomiast nowa L9 II zapowiada się ciekawie i jeżeli będzie w dobrej cenie to pewnie ją kupie ;]

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26. ~smartek  2013-08-29 12:30:52  host: d70-177.icpnet.pl

    Oczywiście, że wielkość ekranu czy telefonu nie jest żadnym wyznacznikiem. Komórki będą rosły dopóki klienci będą je kupowali. Już teraz jest wiele osób, które preferuje małe ekrany. Dla mnie max to chyba 5". Większego raczej nie kupię.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2013-08-29 13:55:40

    @24 "W L9 skoro dali fizyczny przycisk pod ekranem to mógł on chociaż pozwalać na włączanie ekranu po uśpieniu..." nie wiem jak Twoj L9, ale w moim włącza...