Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy już wygląd i specyfikację LG Optimus G Pro

Znamy już wygląd i specyfikację LG Optimus G Pro

LuiN 7 Lutego 2013 18:44

5 0

W czasie Mobile World Congress 2013 LG zaprezentuje smartfon LG Optimus G Pro. Wiemy już jak będzie wyglądał nowy flagowiec LG i jaką będzie miał specyfikację.

LG Optimus G Pro LG Optimus G Pro

Optimus (w Polsce prawdopodobnie dostępny będzie jako Swift) G Pro ma 5,5-calowy wyświetlacza FullHD (1080 x 1920 pikseli), 4-rdzeniowy procesor Snapdargon taktowany zegarem 1,7 GHz, 2 GB pamięci RAM, aparat fotograficzny 13 Mpix, przednią kamerkę 2 Mpix i moduł łączności LTE.




Do telefonu trafił Android 4.1 Jelly Bean, 32 GB pamięci wewnętrznej i czytnik kart mictoSD o pojemności do 64 GB. Najbardziej optymistycznym akcentem jest pojemność baterii - LG postawił na aż 3140 mAh.

Źródło tekstu: phonearena, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg

w sumie: 17
  • 0

    1.  2013-02-07 18:47:56

    Wreszcie jakaś porządna pojemność baterii do kombajnu multimedialnego tylko ciekawe jaka cena będzie...

  • -2

    2. ~Zbyszek  2013-02-07 18:58:56  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    Sony ma nieciekawie nazywane produkty (nie wiadomo jaki model jest jaki), ale LG to po prostu jakiś dowcip nad dowcipami. Nowy flagowy model Optimus G Pro, jeszcze Optimus rozumiem, nie do końca jest to znana i promowana "marka", ale co tam, od czego jest tam literka G? w sensie to nowe oznaczenie LG, wcześniej jakieś takie było, nic nie wiem, kolejne magiczne znaczki w nazwie Pro, zazwyczaj (u konkurencji) oznaczały fizyczną klawiaturę qwerty, tutaj co oznacza? też nie wiadomo. Oznaczenia LG są ni w 5 ni w 10. Jakiś porządek by się przydał.

  • 0

    3. ~Li  2013-02-07 19:17:24  host: v58-10.opera-mini.net

    Masz to KUPIĆ!-nie myśleć

  • 0

    4.  2013-02-07 20:14:31

    5,5 cala to nie za dużo? Wygląda ciekawie, L9 to ciekawe cacko, G pro wydaje się też dobrą zabawką, wymiary to już kwestia indywidualna.

  • 0

    5. ~justMe  2013-02-08 07:29:52  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Cacko to Z10 BlackBerry

  • 0

    6. ~Mom  2013-02-08 07:58:27  host: 87-99-14-104.internetia.net.pl

    Z10 BlackBerry cena 3500zł BUhahahahahahhahah spoko ale wole LG które jest o 1000zł tańsze i lepsze pod każdym względem

  • 0

    7. ~Zbyszek  2013-02-08 08:29:25  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @6: gdzie Ty znalazłeś Z10 w takiej cenie? i skąd wiesz czy jest lepsze, jak nigdy w rękach nie miałeś?

  • 0

    9. ~sylwek  2013-02-08 09:20:12  host: v46-16.opera-mini.net

    @Zbyszek- no nazwy są absolutnie ni z gruszki mi z pietruszki:-D swift,swift plus-optimus one-p500;jedno urządzenie a 3 nazwy:-D pytałem gdzieś czy mają P500 to powiedzieli że takiego lg nie mają ale jest optimus one:-D to ja już nie wiem:-D

  • 0

    10. ~tt  2013-02-08 09:30:05  host: zen-inetgw-8a.nhs.uk

    @Zbyszek, piatke ci strzele. Calkowicie sie zgadzam @Mom, zadnego nie miales w rece a juz wiesz ktory lepszy? No brawo :) w dzisiejszych czasach liczy sie tzw "user experience" ale jak dla ciebie priorytetem jest liczba megapixeli i rdzeniow w procesorze to racja - bierz tam gdzie wiecej i taniej

  • 0

    11. ~Marcin  2013-02-08 09:58:36  host: user-109-243-152-139.play-internet.pl

    plecak żeby go nosić jest w zestawie ?

  • 0

    14. ~Mom  2013-02-08 10:25:25  host: 87-99-14-104.internetia.net.pl

    Patryk7588 ależ masz argumenty. ohoho. widać poziom gibazy trzyma się. Szkoda, że macie ferie bo spam coraz wiecej. Kozaczki Polaczki podajcie mi argumenty dlaczego nie kupić LG ?

  • 0

    15.  2013-02-08 10:31:42

    Bo wsparcie tego telefonu przez producenta trwa miesiąc?

  • 0

    16. ~tt  2013-02-08 10:32:26  host: zen-inetgw-8a.nhs.uk

    jak chcesz to kupuj.. kwestia gustu. ja sie tylko przyczepilem do tego ze ciezko jest powiedziec ktory lepszy zadnego nie majac w rece. sam nie widze powodu dla ktorego samsung mialby byc lepszy od LG. Samsung to nic specjalnego w tym porownaniu a jakosc wykonania przecietna. jak jest z LG nie mam pojecia wiec sie nie porownuje

  • 0

    17. ~Patryk7588  2013-02-08 10:45:18  host: 87-99-14-104.internetia.net.pl

    Straszne miesiąc w tą czy w tą. Mi tam nie zalezy czy mam 5.1.23.123. czy 4.1223.123324 telefon ma chodzić szybko i płynnie. Tapetę umiem zmienić sam. Mam żelak 4.12. ja mam loda 4.0.1 ato jestes słaby i nie lubie cie bo nie masz nowego softu - gimbaza Tak na prawdę Ice Cream wystarczy w zupełnosci do starszy telefonów z 2 rdzeniami.

  • 0

    18.  2013-02-08 10:54:25

    Ale to się nie różni samym wyglądem czy cyferką. Może w androidach powyżej 4 już nie jest tak źle, ale pomyśl o tych którzy utknęli z 2.3. Tam jest inne API, nie wszystkie aplikacje w sklepie będą działać, choćby przeglądarka Chrome.

  • 0

    19. ~tao  2013-02-08 13:22:36  host: v61-16.opera-mini.net

    po jaki troll brauzer chrom!?.aha,zeby pil 2mb zamiast 380kb?.jasne dla szpanszpasu.luknij cioto,ja mam chroma,a ty delfina...to nie gitbazaa...

  • 0

    20.  2013-02-08 17:53:54

    Konkurencja bardziej dla Note II, za to bardzo silna. FHD, mocna grafika, więcej wewnętrznej pamięci. Poza tym być może odrobinę lepszy aparat, nieco szybszy procesor i porównywalna bateria. Być może - byłoby to bardzo miłym akcentem - nagrywanie wideo FHD przez przednia kamerkę. Niestety dochodzi minus w postaci zapewne tylko jednej aktualizacji, do 4.2 i koniec? A 5.0 (KLP) wyjdzie w końcu i raczej będzie większym przełomem, niż ostatnia aktualizacja.. Dla mnie osobiście za duży, 5" to absolutny max (i też z wątpliwościami).

Dodaj swoją opinię