Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy datę premiery LG V20

Znamy datę premiery LG V20

orson_dzi 4 Sierpnia 2016 11:08

3 0

LG oficjalnie ogłosiło datę premiery modelu V20. Odbędzie się ona 6 września.



6 września w San Francisco odbędzie premiera nowego flagowego smartfonu LG. Premiera odbędzie się pod dwoma hasłami - Play More oraz The second story begins.


Pomimo oficjalnych zapowiedzi, jedyną pewną informacją na temat LG V20 nadal pozostaje tylko to, że będzie on pierwszym na rynku smartfonem z Androidem 7.0.


Zobacz: Pierwsze informacje na temat specyfikacji LG V20
Zobacz: LG V20 pierwszym smartfonem z Androidem 7.0 Nougat




Źródło tekstu: LG; wl     

Dodaj do:

Tagi: lg | lg v20

w sumie: 17
  • 0

    1. ~  2016-08-04 11:13:06  host: mail.aminocom.com

    I znowu pewnie wsadza do niego 5,5" i bedzie kolejne g*wno niczym nie rozniace sie od konkurencji.

  • 0

    2.  2016-08-04 11:28:23

    @1 ile powinien mieć zatem cali by różnić się od konkurencji? 4,84" ? 5,13" ? 3,71" ?

  • 0

    3. ~arczi  2016-08-04 11:43:52  host: public-gprs399259.centertel.pl

    @2 kocham duże, idealny byłby 6-6,5"

  • 0

    4. ~~~~  2016-08-04 11:51:26  host: ddn124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale z was kretyni, przecież mówiono o 5.5calach. Czytacie, chociaż inne artykuły?

  • 0

    5.  2016-08-04 12:12:07

    @4 Kojarzysz takie określenie "dziecko neostrady"?

  • 0

    6. ~pabloki  2016-08-04 12:20:50  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    czym sie ekscytowac , za kilka mcy będzie znów nowy flagowiec i ten przestanie nim byc i tak w kółko.

  • 0

    7.  2016-08-04 12:48:48

    @5 Zdecydowanie na telefolis, głównie gimby się wypowiadają, którzy dostają od rodziców telefon i im się znudzi, chcą nastepnego, ale z przepychu, zawsze coś nie tak.

  • 0

    8. ~  2016-08-04 14:06:35  host: 212.160.172.83

    @wyprodukuj lepszy telefon i ocenimy twoje wypociny :)

  • 0

    9. ~  2016-08-04 14:13:08  host: mail.aminocom.com

    2. Wystarczy flagowiec ktory ma 5" z czystym Androidem. Moze kosztowac 3k pln. Stac mnie.

  • 0

    10. ~nik  2016-08-04 16:04:39  host: public-gprs359842.centertel.pl

    A ja chce kupić V10... Były przez chwilę w jednym sklepie po 1749zł... To niemal dwa razy taniej niż na premierze

  • 0

    11.  2016-08-04 16:45:11

    @10 z europejskiej dystrybucji i "gwarancją producenta" ...i raczej bez vatu

  • 0

    12. ~nik  2016-08-05 08:11:13  host: public-gprs359842.centertel.pl

    "PiotrM", a co to zmienia, że nie z Polskiej dystrybucji? Skoro jest gwarancją ktörą LG honoruje w Polsce...

  • 0

    13.  2016-08-05 09:14:33

    Fajnie wygląda z wąskimi ramkami, tylko ten dodatkowy wyświetlacz nad ekranem dla mnie bez sensu i niepotrzebnie zabiera miejsce.

  • 0

    14. ~nik  2016-08-05 09:47:23  host: public-gprs359842.centertel.pl

    kupiłem na bestcena.pl za 1780zł... sklep zaufany. więc mam nadzieję, że będzie OK

  • 0

    15.  2016-08-05 12:09:29

    @14 Życzę żeby wszystko się udało, niektórzy mają jednak wątpliwości: http://tlp.is/ard

  • -1

    16. ~Coxxi  2016-08-06 17:52:19  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    Znowu dachówka. Szlag by trafił.

  • -1

    17. ~Amix  2016-08-06 17:56:54  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    Czy ta dachówka będzie na dwie karty sim, bo jak na jedną to za 10 zł go nie kupię

Dodaj swoją opinię