Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy ceny iPhone'a 5 w Europie

Znamy ceny iPhone'a 5 w Europie

Q! 13 Września 2012 13:13

0 0

apple iphone 5Znane są już ceny iPhone'a 5 w wybranych krajach Europy. Ile przyjdzie nam zapłacić za najnowszy smartfon Apple'a?

O premierze iPhone'a 5 szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Ceny iPhone'a 5 na rynku brytyjskim zaczynać się będą od 529 funtów. Tyle trzeba będzie zapłacić za urządzenie z 16 GB pamięci wewnętrznej. Ta sama wersja urządzenia dla rynku niemieckiego oraz francuskiego wyceniona została na 679 euro.




Przedsprzedaż iPhone'a 5 rozpocznie się 14. września. Na półki sklepowe wybranych rynków trafi on 21. września. Tydzień później, czyli 28. września, odbędzie się jego polska premiera. Tego samego dnia telefon pojawi się w ofercie sieci Play.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 1

    1. ~Bartek  2012-09-13 13:19:34  host: public-gprs8906.centertel.pl

    Powiem szczerze - już żadna info o iPhone nie wywiera na mnie żadnego efektu zachwycenia ... Raczej znudzenie.

  • 2

    2.  2012-09-13 13:19:42

    No wersja 16GB będzie kosztować w Apple Store 2699zł. Też mi nowość że Apple nie zmenia ceny flagowego modelu...

  • 2

    3. ~miro  2012-09-13 13:24:46  host: 031011129163.warszawa.vectranet.pl

    Większośc najeżdża że słaby, że be, że nic nie pokazali nowego rewolucyjnego a moim zdaniem i tak hamerykanie (chociaż nie tylko ale głównie) polecą kupować i znowu będzie bił rekordy sprzedaży, magia? marketing? nie wiem sam ale działa jak lep na muchy.

  • 1

    5.  2012-09-13 13:38:32

    Bez przesady - obejrzałem filmik reklamujacy iPhone 5 i nie da się zaprzeczyć to jeden z tych modeli, który jest tylko trochę ulepszony. Nadal jednak jest to bardzo dobry telefon ze swienie dzialajacym systemem operacyjnym, gdzie wszystko plywa i sprawnie dziala. Nie jest to sam marketing :) Telefon to chyba obok komputera i samochodu najbardziej osobista rzecz, a zobaczcie jakie samochody ludzie sobie kupuja. Czy widzicie na drogach małe miejskie auta czy raczej szpanerskie modele? :)

  • -2

    6. ~  2012-09-13 13:45:11  host: z60-14.opera-mini.net

    @4 otóż to,trafiłeś w dziesiątkę.

  • 1

    7. ~  2012-09-13 13:51:44  host: v12-16.opera-mini.net

    Bez rewolucji cenowej i sprzetowej ( wspomnicie za rok, nowy model bedzie tanszy a to glownie przez swietne lumie z WP i androidowe samsungi galaxy, nowe htc i soniaki. Apple dobrze o tym wie.

  • 0

    8.  2012-09-13 14:00:18

    Gdyby iPhone 5 wyszedł w tym czasie (albo zamiast) iPhone 4/4S to byłby naprawdę ciekawym telefonem. Mi osobiście bardzo przypadł do gustu, jednak nie wnosi nic nowego, innowacyjnego względem poprzednika, dlatego uważam że za tę cenę nie warto. Mając takie pieniądze do wydania na telefon to na chwilę obecną SGS III, Nokia 920, czy Nokia 808 są znacznie lepszym wyborem (wybrałem moim zdaniem najlepszych przedstawicieli różnych systemów, stąd dwie Nokie)

  • 0

    9. ~  2012-09-13 14:12:41  host: 37.30.46.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Cóż. Trzeba czekać na rewolucję, bo teraz mamy docznienia z kurczliwym trzymaniem się kury znoszącej złote jaja. Samsung publikuje specyfikację Note2, którą można nazwać kosmetyczną poprawką; teraz Apple odświeża coś co nazywane było ideałem...

  • -1

    10.  2012-09-13 15:11:51

    możecie mi coś wytłumaczyć? W juesej ajjapko fajf(us) kosztuje 399 dolców co w wolnym przeliczeniu daje 1500 złotych to gdzie ta reszta kasy?

  • 1

    11.  2012-09-13 15:39:41

    czytaj ze zrozumieniem - tamte ceny sa w abonamencie. apple nie podaje cen w wolnej sprzedazy w USA

  • 0

    12. ~  2012-09-13 19:16:07  host: drr184.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @3 bo Hamerykanów i innych po prostu stać na taki gadżet, u nich cena jest śmieszna, a u nas średnia krajowa.

  • 0

    13. ~mike  2012-09-14 10:08:06  host: user-109-243-228-60.play-internet.pl

    Mam 3GS i nie ma sensu ładować się w 5-tkę. A ci co tak go ganią to nigdy go nie mieli bo ich nie stać. Telefon jest innowacyjny i póki co to wyprzedza Samsungi, Nokie i LG. Jedyna wada to wysoka cena. Pozdrawiam mike

  • 0

    14. ~Janes  2012-09-14 10:22:54  host: user-46-113-175-97.play-internet.pl

    Jak w playu to pewnie cena będzie taka że w średnim abo. taniej wyjdzie kupić za gotówke w sklepie

  • 0

    15.  2012-09-14 12:09:29

    @14, zawsze wychodzi taniej kupic telefon na wolnym rynku niz u operatora, ciekawe i aktrakcyjne promocje sa rzadkoscia.

  • 0

    16. ~Majki.  2012-09-14 14:10:05  host: 178-36-134-221.adsl.inetia.pl

    @15 dokładnie tak, dużo bardziej opłaca się kupić tel na wolnym rynku i płacić mniejsze abo. JA ostatnio sobie nawet liczyłem w salonie pewnej sieci: abo bez telefonu tańszy o 25% a i masz więcej minut/smsów a do tego pierwsze 3 miechy płacisz 50% ceny. Co więcej umowa na 12 miesięcy a nie 24 więc co roku mogę sobie zmieniać nawet operatora jak mi się zachce. Co do samego ajfona, którego nie cierpię to nie uważam że jest to dobry telefon nie dlatego, że jest drogi ale dlatego, że jest piekielnie hermetyczny, chirurgicznie nudny do wymiotów. Zero personalizacji co najwyżej tapetę albo dźwięk dzwonka. Jakbym chciał więcej to jailbrejka trzeba robić. Nie wiem czy jest to trudne czy też może super proste ale sam fakt, że muszę to robić mnie boli. Nie mogę sobie tych ikonek usunąć nie mogę sobie zrobić nic po swojemu. Nie przystąpię nigdy to chorej moim zdaniem sekty religijnej wielbicieli nadgryzionego jabłka. Nie dlatego, że mnie nie stać na ten telefon ale, chodzi o to, że mam wystarczająco oleju w głowie, żeby nie wydać z mojej kieszeni prawie 3k za aJFONA. Za te pieniądze są dużo lepsze telefony, które oferują po prostu więcej za mniej. A najlepsze są ich spoty reklamowe, gdzie opowiadają z oddaniem o ich wypolerowanym aluminium, o szafirowej osłonie aparatu, gdzie słychać hipnotycznie jak starają ci się wpoić, że musisz go mieć i że jest to najlepszy smartfon na świecie. Dobrze, że zrezygnowali z tego kłamstwa i tera podkreślają tylko, że jest to najcieńszy telefon a nie najlepszy.

  • 0

    17. ~dmc  2012-09-14 14:19:46  host: user-46-112-11-120.play-internet.pl

    Oj tam jakies plastikowe lumie czy 808 kosztuja tyle co iphone 5 a jaką ma kamere piatka hmm napewno super tylko lada dzien moze pojawią sie jakies sample

  • 0

    18. ~  2012-09-14 22:15:16  host: 87-205-142-119.adsl.inetia.pl

    Nokia 808 ma 41Mpix i jest lepsza od niemal wszystkich kompaktów na rynku, gdzie tam iP4,5 czy nawet 6.

Dodaj swoją opinię