Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy ceny Apple Watch

Znamy ceny Apple Watch

LuiN 9 Marca 2015 20:14

3 4

Apple przekazał informacje na temat cen i dostępności smartwatcha Apple Watch.



apple watch apple watch apple watch apple watch

Apple wprowadzi do sprzedaży trzy serie zegarków, z których każda będzie dostępna w wariancie z koperta o wielkości 38 lub 42 mm. Najtańsza jest seria Apple Watch Sport z paskami z tworzyw sztucznych - kosztuje 349 dolarów za wariant 38 mm i 399 dolarów za wersję z większą kopertą. Koperty wyprodukowano z aluminium, które jest ponoć o 60% twardsze od standardowego.

Zobacz: Apple Watch będzie można rozładować w 2,5 godziny




Wyższa półka to Apple Watch - tu razem koperty wykonane są ze stali nierdzewnej. W zależności od dobranego przez klienta paska za wersję 38 mm zapłacimy od 549 do 1049 dolarów, a za wariant 42 mm od 599 do 1049 dolarów.

Zobacz: Apple Watch - nowa kategoria sprzętu Apple'a

Najwyższa półka to dostępne jedynie w wybranych sklepach stacjonarnych Apple'a zegarki Apple Watch Edition z kopertami z 18 karatowego złota. Opcja 38 mm to wydatek od 10000 dolarów, a za większy 42 milimetrowy wariant wydać trzeba przynajmniej 12000 dolarów.

Przedsprzedaż zegarków rusza 10 kwietnia, a od 24 kwietnia będą dostępne na pierwszych 9 rynkach, w Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Wielkiej Brytanii i rzecz jasna w USA.

Zobacz: inne filmy z kategorii Gadżety

Zobacz: inne filmy z kategorii Gadżety

Zobacz: inne filmy z kategorii Gadżety

Źródło tekstu: Apple, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | apple watch

w sumie: 52
  • 1

    33.  2015-03-10 09:26:59

    @32- I to jest właśnie to o czym mówię od pojawienia się tego czegoś. Jak można (bez przymusu) założyć sobie na nadgarstek takie paskudztwo?

  • 1

    34. ~Ron  2015-03-10 09:44:51  host: dzb162.internetdsl.tpnet.pl

    Myślę, że to może byc pierwszy ich produkt, który na Polskim rynku może nie osiągnąć dużego sukcesu. Zobaczymy jak im pójdzie w europejskich krajach. Nie będzie to jednak miarodajne. Anglia, Francja i Niemcy to inny poziom dochodów. Problem jest jednak inny. W tym zegarku, nic mnie jak uzytkownika ich produktów, nie zachwyciło. Odbieranie rozmów, gadanie do zegarka,...? No, może dla 7-8 latków to cool,...

  • 1

    35.  2015-03-10 10:46:54

    @34 myślę że targetem jest przedział około 15-25 lat

  • 1

    36. ~KAKA  2015-03-10 11:35:56  host: dns.studioaurum.pl

    To politycy beda sobie mogli nowe zegarki kupic hehe za pienadze podatników. 10000 dolarów to dobra cena dla naszych polityków

  • 1

    37. ~do 30  2015-03-10 11:37:12  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    Stąpam po ziemi właśnie i widzę, że to dużo za dużo jak za taki produkt, a wiem, że lubisz przepłacać, szczególnie chętnie wydajesz pieniądze na produkty Apple i nie ważne ile by kosztowały.

  • 2

    38. ~Misiek  2015-03-10 11:38:04  host: 89-70-83-61.dynamic.chello.pl

    Tak sie zastanawiałem nad tym, by zmienić zegarek. I to zrobię.
    Kupię Casio Edifice.
    Nie będę musiał szukać ładowarki po kilku godzinach. Zaoszczędzone pieniądze przeznaczę na piwo.

  • 1

    39.  2015-03-10 11:46:48

    @38: Musisz uważać, bo za takie oszczędności to możesz się na śmierć zapić.

  • 0

    40. ~Calm7  2015-03-10 11:46:53  host: n11-01-02.opera-mini.net

    Misiek, to dość dużo tych piw będzie... :-)

  • 0

    41. ~Darek  2015-03-10 12:21:27  host: apn-95-41-179-198.dynamic.gprs.plus.pl

    A mnie się wydaje że niedługo pojawi się sporo "krótkich rękawków" w miejscach publicznych i nie myślę o ludziach uprawiających sport. No wiecie, trzeba się pochwalić nowym zakupem ....

  • 0

    42.  2015-03-10 12:40:09

    Moda ma to do siebie, że szybko przemija i staje się obciachem.

  • 0

    43. ~  2015-03-10 15:12:15  host: 31-132-65-154.neanet.pl

    A w Apple Store podwyżki bo stwierdzili że 1$ to 1€ :)

  • 0

    44. ~kolbol  2015-03-10 15:24:29  host: abpr182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci którzy używają na codzień produktów Apple...he...he

  • 0

    45.  2015-03-10 16:19:42

    @44 Popieram ciebie. W ogóle to wszystkie artykuły o Apple powinny być dostępne tylko dla użytkowników premium. Nie może być tak, że byle właściciel trenda może sobie komentować takie artykuły i to jeszcze za darmo.. System powinien rozpoznawać urządzenia Apple i tylko je dopuszczać do komentowania. 100% racji. Niestety Witek tego nie rozumie.... może kiedyś to do niego dotrze.

  • 0

    46. ~a_lex  2015-03-10 16:30:45  host: 91.222.58.84

    Ale filmy reklamowe są zrobione klasa.
    Ciekawe, czy ktoś kupiwszy zegarek za 12 tys $, wybierze sobie cyferblat z Myszką Miki (na filmach widać, że jest dostępny).

  • 0

    47. ~Calm7  2015-03-10 19:10:47  host: n11-01-02.opera-mini.net

    Podobno w tym urządzeniu ma być pamięć ..wydzielona: 2Gb na muzę, 100Mb na fotki.. :-D

  • 0

    48.  2015-03-10 23:14:10

    @45 rozumiem aluzję, ale i konto premium to przecież żadne poważne pieniądze: 20zł na pół roku. Z mojej strony to jest zwyczajnie wyraz uznania dla prowadzących ten portal. Owszem tak się składa że mam urządzenia Apple i bardzo sobie je chwalę, zwłaszcza Macbooka - ale to nie oznacza że nie korzystam też z urządzeń innych producentów. Apple Watch to jeszcze zbyt słaba technologia by mogła być praktyczna, może zainteresuję się zegarkami Apple za 2-3 lata, ale nie wcześniej.

  • 0

    49.  2015-03-11 00:35:35

    @48 Ja Ciebie też rozumiem. Po prostu kpię sobie z kpiących. Szydzę z szydzących. Sprowadzam do absurdu wypowiedzi innych.Odtąd o play wypiwiadają się tylko userzy play. O Apple userzy Iphone. A o Plusie tylko wlo. ;) Komentarze dawno temu sięgnęĺy dna, więc i ja nie silę się na wysoki poziom. Nie da się czytać książek z buszmenami. Można conajwyżej je palić i się przy nich grzać.

  • 0

    50. ~dobrze wiedziec  2015-03-11 11:59:30  host: n06-04-08.opera-mini.net

    Co jest teraz modne i za co warto sprzedac nerke!

  • 0

    51. ~  2015-03-12 15:25:02  host: 178.182.0.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    słoneczny dupochron:]

  • 0

    52.  2015-03-16 01:18:55

    Za słaba bateria. Zamówiłem nowego Pebble Time, który działa tydzień na jednym ładowaniu i ekran jest cały czas widoczny.

Dodaj swoją opinię