Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy cenę Samsunga Galaxy S4 mini

Znamy cenę Samsunga Galaxy S4 mini

LuiN 17 Czerwca 2013 20:59

3 4

samsung i9190 galaxy s4 mini W Wielkiej Brytanii ruszyła przedsprzedaż smartfonu Samsung Galaxy S4 mini. Sprawdziły się czarne scenariusze - cena wcale nie jest "mini".



Według informacji zawartych w ofertach przedsprzedaży, wysyłka nowego smartfonu rozpocznie się w lipcu. Na 390 funtów nową Galaktykę wycenia Clove UK (1943 zł). W Carphone Warehouse smartfon dostępny jest jedynie z dwuletnią umową - za darmo w abonamentach od 27 funtów miesięcznie (135 zł).

Przedsprzedaż ruszyła również w Niemczech. Ceny zaczynają tam od 449 euro (1900 zł).




Samsung Galaxy S4 mini ma dwurdzeniowy procesor 1,7 GHz, 1,5 GB pamięci RAM, 4,3-calowy wyświetlacz qHD wykonany w technologii Super AMOLED, 8 GB pamięci z możliwością rozbudowy i aparat 8 Mpix.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy

w sumie: 31
  • 1

    12. ~gexx  2013-06-17 23:53:44  host: afrr64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plastik powinien byc w cenie plastiku.

  • 1

    13. ~  2013-06-18 06:49:35  host: adcu242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Za kilka miesiecy i tak dla mnie bedzie za zlotowke. Poczekam, nie pali mi sie.

  • 0

    14. ~mnb  2013-06-18 06:50:22  host: ip-51-9.zax.pl

    Jeśli dla angola 390 funtów to dużo, to chyba Wam się "światy" pomyliły... Przeliczcie sobie, ile za średnią wypłatę może takich zabawek kupić. Problem w tym, że my robimy (w większości) za miskę ryżu.

  • 0

    15. ~  2013-06-18 07:00:31  host: z40-02.opera-mini.net

    srednia placa w UK to ok 2600 funtow wiec nie wiem, czy 390 to wysoka cena. Wszystko przeliczamy na zlotowki i przy tym wszystko wydaje sie cholernie drogie. Ale jak moze byc inaczej kiedy 20% spoleczenstwa zyje ponizej granicy ubostwa.

  • 1

    16. ~Zbyszek  2013-06-18 07:03:50  host: auto.89-22-37-213.matrix-net.pl

    @14: to że zarabiają dużo, to nie znaczy, że będą tak się dawać oszukiwać, a ta cena mi tym właśnie śmierdzi. Za takie coś dać w przeliczeniu 1900zł, trzeba być skończonym durniem.

  • -1

    17. ~@16  2013-06-18 08:16:03  host: 212.160.172.70

    No jeżeli angol zarabia jakies 12 000zł to jest w stanie wydać te 2000zł na telefon ;)

  • -1

    18. ~xs  2013-06-18 08:18:08  host: 213-238-87-180.adsl.inetia.pl

    Sensowny telefon za ok 1500 zł (brutto). Wielkość w sam raz a sprzęt spokojnie uciągnie nowego Andka.

  • -1

    19.  2013-06-18 09:19:28

    Świetny smartfon . A po pierwsze dalej nie jest znana cena na Polskę a Angielską mam w d.... . A po drugie kto biegnie kupić fon w dniu premiery - po miesiącu/dwóch cena się unormuje i jeśli wtedy u nas kosztować będzie 1450 to wyjdzie na bardzo dobrą propozycję bo 1.7 ghz z 1.5 ram to w tej cenie super do tego bogate oprogramowanie i możliwości -karty,bateria do wymiany , kto co lubi. -Ps do debili- Jak by nie patrzeć S4 duży zawsze jest cztero-rdzeniowy w użytkowaniu.

  • 1

    20. ~q2q2q2  2013-06-18 11:14:26  host: ip-37-209-149-112.free.aero2.net.pl

    tak sobie myślę czy samsung za jakiś czas nie podzieli losu nokia'i , windują ceny a to w dzisiejszych czasach na dłuższą metę się nie sprawdza ,

  • 1

    21. ~!  2013-06-18 13:02:58  host: static-62-233-216-82.devs.futuro.pl

    Kupili chyba nową patelnie bo dawno nie widziałem tak odgrzewanych kotletów, ceną się nie różni i funkcjami prawie że też specyfikacja telefonu jest troche inna niz przykładowo SGS IV ale nic nowego nie wnoszą. Chcą wiecej kasy a wydają te same telefony pod inna nazwą i różnią się rozmiarami. Cenowo wygląda to prawie że tak samo ok 2000 zł powodzenia !

  • 0

    23.  2013-06-19 08:04:54

    iPhona jednak bije Galaxy sprzedażą, ludzie plastiku nie chcą już: http://www.knowyourmobile.com/samsung/samsung-galaxy-s4/20392/sa msung-galaxy-s4-sales-declining

  • -1

    24. ~jaaa  2013-06-19 11:56:32  host: 77-254-182-191.adsl.inetia.pl

    Telewizor z czego masz ? laptopa? piloto do tv ? głosniki komputerowe? myszke? po co mi ku*wa metalowy smartfon ? chce plastik i za niego zapłace a kazdy kto gada że szajsung zaraz upadnie to chba ma na*ebane w głowie jak widać dobrze sobie radzi. Ja zawsze bede kupował Samsunga i H*J mnie obchodzi jakieś szklane gó*no

  • 0

    25.  2013-06-19 19:40:21

    @24: są również smartfony wykonane z jednej bryły aluminium. Gdybyś raz miał, nie wziąłbyś więcej samsunga do ręki.

  • 0

    26. ~Qendo  2013-06-22 11:44:40  host: mconnect.com.pl

    xperia a czy Ty nie widzisz ,że to nastolatek pisał post ? ,że nie potrafi zachować się na forum bo wyładowywuje swoje żale wobec solidniej wykonanych telefonów prędzej kupie HTC one teraz niż wydam 1700 za 1,5 miesiąca s4 mini

  • 0

    27.  2013-06-22 12:06:44

    Pogodzę was. Rzygam Samsungiem i Apple. Zadowoleni?

  • 0

    28. ~margaret  2013-07-27 01:11:13  host: pool-72-89-247-248.nycmny.fios.verizon.net

    wlasnie kupiłam s4, w stanach kosztuje niecale $600. czyli jakies 1900zl. ? w każdym razie warty swojej ceny!! :)

  • 0

    29. ~zk  2013-09-03 14:12:12  host: 213-186-79-226.ip.netia.com.pl

    Jest mniejszy od S4, o połowę gorsza rozdzielczość, 2 razy mniej rdzeni, dwa razy mniej pamięci, więc i cena powinna być o połowę mniejsza.

  • 0

    30. ~  2013-09-03 14:16:09  host: public-gprs515045.centertel.pl

    @29 i dalej 10 pośredników od produkcji do Twojego zakupu.

  • 0

    31. ~Apache  2013-09-07 00:31:13  host: 87-206-22-59.dynamic.chello.pl

    @zk Ale obsługuje 2 razy więcej kart SIM, więc stosując Twoją logikę powinien kosztować 2 razy więcej.

  • 0

    32. ~Kari  2013-09-24 20:02:43  host: aelr38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ktoś wie czy S4 mini Duos wejdzie wreszcie do polskiej dystrybucji?

Dodaj swoją opinię