Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znamy cenę AutoMapy na iPhone'a

Znamy cenę AutoMapy na iPhone'a

WitekT 17 Marca 2011 11:40

0 0
AutoMapa na iPhone’a zapowiedziana była oficjalnie pod koniec zeszłego roku. Nieznana jest jeszcze data oficjalnej dostępności programu w AppStorze, jednak TELEPOLIS.PL udało się uzyskać informacje dotyczące jej orientacyjnej ceny.

iamiamiamiam

iamiamiam

Szerzej o AutoMapie na iPhone’a pisaliśmy w tej wiadomości. Wersja z mapami polski, bo taka będzie dostępna na początku w AppStorze, będzie kosztowała najprawdopodobniej około 40 euro. Aplikacja będzie zajmowała 180 MB.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 1

    9. ~Bart  2011-03-17 12:24:38  host: idss-bp-1.cs.put.poznan.pl

    Tu jest problem, czemu AM nie ma jeszcze w AppStore. Producent upiera się przy licencjonowaniu na urządzenie, a reguły Apple przewidują licencję na konto. I mamy konflikt interesów. Pytanie jeszcze, czy to 40 euro będzie z aktualizacjami, czy bez?

  • 0

    10.  2011-03-17 12:27:44

    Bart: to, że Apple upiera się przy licencjonowaniu "na konto" nie oznacza, że nie przewiduje licencjonowania "na urządzenie".

  • 0

    11. ~rain86  2011-03-17 12:33:18  host: 213.155.179.66

    sweg czasu można było się bliżej przyjrzeć AM w iSpotach i prawdę mówiąc jak już tu ktoś wcześniej wspomniał - AM jest spóźniona i spore grono osób wybrało już Navigona lub TomToma, które równie dobrze się spisują

  • 1

    12.  2011-03-17 12:35:32

    LOL, ale żeby na oficjalnych zrzutach były literówki... - ostatni ekran, jednostka prędkości jest jakaś taka dziwna... hektometry na godzinę?

  • 1

    13. ~sebaa  2011-03-17 12:35:56  host: dvm129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzięki Witku za wyjaśnienie. Ciekawiło mnie kto się złamał. :) Również ciekawi mnie jak będzie z aktualizacjami. Tu również są konflikty na linii Apple - Automapa. No nic. Pozostaje poczekać i potestować.

  • 0

    14. ~yyy  2011-03-17 12:52:03  host: ip-93.159.37.194.static.crowley.pl

    a gdzie 3D ?

  • 0

    15.  2011-03-17 12:54:32

    yyy: jest pełne 3D+, zaraz dorzucę zrzut ekranu.

  • 0

    16.  2011-03-17 13:27:52

    40 euro za samą mapę Polski, chyba kogoś deko powaliło z tą ceną.

  • 0

    17. ~  2011-03-17 13:40:19  host: 87-205-169-108.adsl.inetia.pl

    TomTom Poland tez kosztuje 40 ojro.

  • 0

    18. ~loocas  2011-03-17 13:42:27  host: host-46-186-46-64.dynamic.mm.pl

    @16 a ile kosztuje obecnie wersja PL na wm czy przenośne nawigacje? Chciałbyś żeby kosztowała 100 zł? Najlepiej gdyby była za darmo? Chyba cena na wszystkie platformy powinna być zbliżona, nie wydaje Ci się? a w dodatku iAM być może będzie miała darmowe aktualizacje lub będzie przypisana do konta a nie do urządzenia. Trzeba poczekać na szczegóły Mimo wszystko, uważam, że 160 zł to dobra cena.

  • 0

    19.  2011-03-17 13:51:03

    loocas: jak powtarzam, iAM będzie przypisana do urządzenia, a nie konta.

  • 0

    20. ~BOLESLAW  2011-03-17 13:54:20  host: public-gprs49414.centertel.pl

    @7 A o google navigation Pan słyszał? Bezpłatna nawigacj, co prawda oficjalnie jeszcze nie działa w polsce ale każdy kto chce już możne z niej korzystać. Oficjalnie support dla polski będzie pod koniec wakacji i przyniesie informacje o traficu na drogach. Pozdrawiam

  • 0

    21. ~loocas  2011-03-17 13:54:20  host: host-46-186-46-64.dynamic.mm.pl

    Witku to teraz rodzi się kolejne pytanie, czy będzie można przenosić licencje między iphonami?

  • 0

    22.  2011-03-17 13:57:41

    BOLESLAW: a skąd Google bierze dane dotyczące trafficu - a dokładniej skąd będzie brał dla Polski?

  • 0

    23.  2011-03-17 13:58:05

    loocas: tego nie wiem - ztcp na Windows Mobile można zmienić chyba raz na pół roku...

  • 0

    24. ~FREE FOREVER?  2011-03-17 14:17:15  host: 178.181.61.50.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    HA! co do iphona to GG chyba zrezygnowało z opłat! - hasło FREE FOREVER pojawiło się właśnie na appstorze - tego wcześniej nie było :) - http://itunes.apple.com/us/app/gadu-gadu/id308095268

  • 0

    26. ~N900  2011-03-17 15:23:57  host: adrf109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    AM na PL za 40€ to drogo, kupiłem Sygica za 40$ z nawigacją na PL oraz środkową i wschodnią Europę.

  • 0

    27.  2011-03-17 16:50:38

    jak komus nie pasuje cena AM to zawsze moze kupic starter tak taka czy heyah i sobie sciagnac navigon select. moze nie tak rozbudowany, ale w sieciach PTC jest za free z mapa Polski.

  • 0

    28. ~noname123456  2011-03-18 17:11:00  host: 195.205.254.68

    LIPA - CENA TO 35 €O ALE ZA ROK PO ROKU PROGRAM PRZESTAJE DZIAŁAĆ I TRZEBA KUPIĆ NOWĄ LICENCJĘ - POTWIERDZONE PRZEZ AM NA FACEBOOK

  • 0

    29. ~autoall  2011-05-10 07:43:25  host: user-46-112-26-169.play-internet.pl

    działa sprawnie nawet na moim iphone 3g (2d widok,3d lekko przycina).super produkt wreszcie iphone do czegoś służy:)

Dodaj swoją opinię