Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Znacznie więcej niż standard w nowych planach taryfowych Orange dla Firm

Znacznie więcej niż standard w nowych planach taryfowych Orange dla Firm

orson_dzi 16 Kwietnia 2015 13:00

8 6

Orange wprowadza nowy standard abonamentu na usługi mobilne dla firm. W nowych taryfach, klienci biznesowi zyskują pakiety internetu LTE oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju. Prócz tego, do wyboru są plany zapewniające nielimitowany internet LTE, nawet do 1000 minut na rozmowy w roamingu, 1 GB internetu w roamingu oraz nielimitowane połączenia do krajów UE.



Nowa oferta Orange dla Klientów Biznesowych składa się z czterech planów taryfowych dopasowanych zarówno do potrzeb klientów, dla których najważniejsza jest cena, jak i tych najbardziej wymagających - potrzebujący wygodnych i korzystnych rozwiązań zapewniających swobodne korzystanie z telefonu i Internetu również poza granicami Polski. Do dyspozycji klientów są plany taryfowe: Orange Biz Podstawowy, Orange Biz Krajowy, Orange Biz Europejski oraz Orange Biz VIP.

Plany taryfowe w nowej ofercie Orange Biz (ceny netto):

Plan taryfowy

Orange Biz
Podstawowy

Orange Biz
Krajowy

Orange Biz Europejski

Orange Biz
VIP

Abonament miesięczny  (oferta z telefonem)

29,99 zł

49,99zł

69,99zł

129,99 zł

Abonament miesięczny  (oferta bez telefonu)

19,99 zł

34,99 zł

49,99 zł

99,99 zł

Premia dla przenoszących numer

Abonament 1 zł przez 6 miesięcy
(przy umowie na 30 miesięcy z telefonem lub na 24 miesiące bez telefonu)

Minuty do innych sieci

250

bez limitu

SMS / MMS w kraju

0,18 zł / 0,33 zł

bez limitu

Internet LTE w kraju

300 MB

500 MB

4 GB

5 GB

Internet w krajach UE

brak

300 MB

1 GB

Połączenia do UE

zgodnie z cennikiem

250 min

bez limitu

Połączenia odebrane
w roamingu UE

zgodnie z cennikiem

250 min

bez limitu

Połączenia wykonane w roamingu UE do UE

Zgodnie z cennikiem

250 min

1000 min

SMS-y w krajach UE

Zgodnie
z cennikiem

Zgodnie
z cennikiem

200 za 5 zł
(usługa opcjonalna)

200



Plany taryfowe Orange Biz można dostosować do własnych potrzeb i powiększyć do rozmiaru XL lub XXL. W zależności od wyboru, za dopłatą dodatkowo można zyskać:
  • jeszcze więcej internetu LTE,
  • ubezpieczenie smartfona,
  • smartfon w jeszcze lepszej cenie,
  • nielimitowane połączenia w roamingu,
  • 100 MB internetu poza UE,
  • 30% rabatu na połączenia w: USA, Ukrainie, Białorusi, Rosji i w Chinach.

Do wyboru są trzy pakiety powiększające, będące dodatkiem do planów Orange Biz Krajowy, Orange Biz Europejski oraz Orange Biz VIP (ceny netto):

Orange Biz Krajowy XL

Orange Biz Europejski XL

Orange Biz VIP
XL/XXL

+10 zł miesięcznie
(oferta z telefonem)

+20 zł miesięcznie
(oferta z telefonem)

+20 zł lub +40 zł miesięcznie
(oferta z telefonem)

Dodatkowy internet
LTE 3,5 GB

Dodatkowy internet
LTE 2 GB

Nielimitowany internet

LTE w kraju

Ubezpieczenie smartfona

Nielimitowane połączenia do UE

100 MB
internetu poza UE

Rabat na smartfon

Nielimitowane połączenia odbierane w UE

30% taniej w wybranych krajach poza UE

-

Ubezpieczenie smartfonu

Ubezpieczenie smartfonu

-

Rabat na smartfon
(oferta z telefonem)

Rabat na smartfon
(zależnie od pakietu XL lub XXL)






Plany Orange Biz XL w ofercie bez telefonu nie zawierają ubezpieczenia. Opłata za plan Orange Biz Krajowy wynosi jedynie 5 zł + VAT miesięcznie.

Klienci przedłużający umowę z planami Orange Biz zyskają dodatkowe korzyści, a wśród nich więcej minut na rozmowy (Pakiety Specjalne uzależnione od stażu w sieci), większe pakiety internetu LTE oraz Nawigację Orange premium za 1 zł (+VAT).

Regulaminy ofert będą dostępne 17 kwietnia. Zobacz: Nowe pakiety usług dla klientów indywidualnych Orange
Zobacz: Orange się zmienia - nowe oferty i sposób obsługi klienta
Zobacz: CyberTarcza - lepsza ochrona internautów w sieci Orange

Jak oceniasz nowe taryfy dla klientów biznesowych Orange?

Bardzo atrakcyjne
16.33%
Atrakcyjne
27.21%
Nie wnoszą nic nowego
14.97%
Mało atrakcyjne
13.95%
Bardzo mało atrakcyjne
24.49%
Nie mam zdania
3.06%

Wszystkich głosujących: 294




Źródło tekstu: Orange; wł     

w sumie: 44
  • 0

    25. ~Xavi  2015-04-16 16:00:33  host: 89-77-106-88.dynamic.chello.pl

    też sądze że jest całkiem ok tylko zobaczymy jakie ceny słuchawek będą w tej ofercie, mnie interesuje abo 49.

  • 1

    26. ~gosciu  2015-04-16 16:01:46  host: dlm161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Najdrozsza VIP jest w miare ciekawa poza totalnie smiesnym limitem poza ue 100 MB na co to - na waciki?
    Poza tym cena reszta szkoda gadac

  • 1

    27. ~antytelefon  2015-04-16 16:40:08  host: user-94-254-192-125.play-internet.pl

    A gdzie jest LTE od orange? dalej tylko w kilkunastu miastach, i to ledwo 2-3km od BTS nodeB ?

  • -1

    28.  2015-04-16 17:55:09

    21 - są - tyle, ze w przypadku Ery po tym okresie wzrasta opłata. U mnie po zakończeniu kontraktu terminowego, zachowuję warunku kontraktowe do końca trwania umowy świadczenie usług - chyba, że wzorem niektórych operatorów zaproponują mi wzrost ceny i dadzą prawo wypowiedzenia umowy bez konsekwencji finansowych... ;-) Tak - też uważam, że umowa bez telefonu powinna być bez kontraktu - na czas nieoznaczony powinny być. Ale nie są, więc wybieramy w tym co jest, bo nasze "uważania" nie mają nic do rzeczy.

  • -1

    29.  2015-04-16 17:57:30

    Witek... No to jak? Zmieniacie ceny?

  • 0

    30. ~Jakub  2015-04-16 20:36:07  host: bun126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oferta spoko, tylko wszystko zależy od tego jaki jest cennik telefonów do tych abonamentów, a umowę można przedłużyć 3 miesiące przed ukończeniem tak?

  • 0

    31. ~tkubon  2015-04-16 23:02:43  host: vpn14.freefii.com

    @wlo: Wzrasta jeśli takie masz warunki promocji. Mi na przykład nie wzrasta i co? Mam na czas nieokreślony po upływie okresu promocyjnego i dalej jest tak samo. Propozycji na rynku jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie i nie ma ogólnych zasad czy wzrasta czy nie wzrasta

  • 1

    32.  2015-04-16 23:37:00

    coś mi się zdaje że jest drożej niż poprzednio - ale nie mogę się dzisiaj zalogować by sprawdzić. Jestem prawie pewien że obecnie mam darmowe rozmowy do UE oraz odbieranie rozmów bez limitu w cenie abonamentu przy niższej cenie niż jest w nowych taryfach.

  • 0

    33.  2015-04-17 09:08:39

    Hm. Wszedłem sobie na stronę Orange i z taryfy za 49,90 jakimś magicznym sposobem zniknęła paczka danych w roamingu UE... Minuty są, a neta nie ma.

  • 0

    34.  2015-04-17 10:13:18

    31 - zawsze to powtarzam - jest taki wybór, że ktoś kto dyskredytuje konkretną ofertę analizując ją w odniesieniu do swoich potrzeb a uogólniając na całość rynku, wg mnie jest głupi - po prostu ;-)

  • 0

    35. ~Mixer  2015-04-17 11:24:07  host: 159-205-58-43.adsl.inetia.pl

    Jest gdzieś cennik telefonów dostępny?

  • 0

    36. ~Jacek  2015-04-17 12:29:23  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @33 Na stronie Orange w ogole cos pomieszane jest, bo chocby taki pakiet jak w tabelce za 49,99 + vat ( z telefonem) tu ma 500 MB a na www 4GB tak jakby na stronie www wszystkie oferty byly podawane lacznie z tymi dodatkowymi pakietami

  • 0

    37. ~Jacek  2015-04-17 12:31:17  host: 093105195234.skierniewice.vectranet.pl

    @ 35 Cennik telefonow na stronie www ale mozesz sobie darowac, bo ceny sie nie zmienily. Malo tego dostepnosc urzadzen w Orange a juz szczegolnie w taryfach biznesowych jest tragiczna. No pocieszenie powiem ze konkurencja niestety ma wyzsze ceny ale chociaz ma urzadzenia dostepne

  • 0

    38. ~Jakub  2015-04-17 16:47:41  host: bum36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @Jacek, czy ja wiem czy wyższe, T-mobile ma całkiem dobre ceny smartphonów, w sumie ma większy wybór, a Orange dało ciała, usunęli połowę modeli tak z przed roku, albo dłużej. Od ponad roku Orange ma o polowe mnie modeli do wyboru, nic nie ma, tylko samsungi są, Htc żadnego wyboru, Sony tak samo, LG ssie, dali tylko flagowce, które nie oszukujmy się są drogie i nawet w największym abo drogo wychodzi, dali HTC M9, samsunga S6, i Xperie Z3 compact, same flagowce= drogie urządzenia , a reszta jest badziewna, nie ma M8, ani M7, a jedną z tych dwóch bym chapnął, mam nadzieję, że Orange wzbogaci swoją ofertę o ciekawe modele bo po wakacjach przedłużam umowę :D

  • 0

    39. ~Marek  2015-04-18 09:42:11  host: bmc118.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przenioslem do Orange 5 numerow tylko i wylacznie ze wzgledu na wspolny pakiet internetowy (business everywhere 15gb). Mysle, ze generalnie tendencja jest taka, ze rozmowy beda na poziomie do 500 min (lub bez limitu), ale bedzie szybko roslo uzycie internetu - 5gb na telefon to juz dzis dla wielu minimum (radio, materialy wideo, skype, aplikacje, facetime, itd.). I niestety nowe taryfy sa podobne do tmobile, czyli jak chcesz 5gb internetu (absolutne minimum), to musisz wziac bardzo wysoki abonament /oferte. Wtedy lepsza opcja jest nju lub inny prepaid, nawet dla firmy bez faktur. Rozumiem, ze w nowych taryfach Orange nie ma juz wspolnego pakietu internetowego? - brakuje mi tej informacji. Czy wspolny pakiet internetowy zostanie zniesiony dla tych ktorzy go maja w aktualnych abonamentach?

  • 1

    40. ~e  2015-04-18 22:20:25  host: host117.opteris.net

    Nigdy przenigdy więcej tego shitexu!
    YT leci przez pół Europy... z oszałamiającą prędkością kilkuset kilobitów. Normalnie szczyt techniki i skąpstwa!

  • 1

    41. ~  2015-04-18 22:53:55  host: euo172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @40
    znam ten ból. Ostatnio już nawet nie wieczorami, ale również i w dzień jest całkowita masakra. Nic nie idzie. Filmik 4-minutowy musiałbym bez przerw oglądać jakieś pół godziny. Byle do końca umowy...

  • 0

    42. ~e  2015-04-20 19:38:11  host: host117.opteris.net

    41*** Dokładnie. Byle do końca umowy. Największym chamstwem w tej firmie jest to, że płaci im się niemałe pieniądze, a oni w zamian fundują płatną infolinię. Rozumiem, gdybym płacił 30zł, ale jak płacę 200 to dla takich klientów powinni zmienić politykę peeringu! O chamskim DLM tylko napomknę. We Francji klient może sobie to wyłączyć. U nas "nie bo nie". NIE POLECAM!

  • 0

    43. ~józek  2015-04-23 19:25:06  host: host-176-221-120-141.dynamic.mm.pl

    @39 jak masz 5 numerów to skontaktuj się z doradcą klienta zrobi Ci na bank lepsze ceny i pakiet danych pozdrawiam

  • 0

    44. ~Kamil  2015-06-18 11:58:35  host: 53555088.cm-6-6b.dynamic.ziggo.nl

    Czy w tych taryfach orange jest jak w tmobile ze maxymalnie mozna byc 14 dni poza granicami kraju ?

Dodaj swoją opinię