Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmowa rosyjskich operatorów?

Zmowa rosyjskich operatorów?

WitekT 18 Sierpnia 2006 11:46

0 0
Rosyjski urząd antymonopolowy rozpoczął dochodzenie w sprawie domniemanej zmowy między największymi operatorami komórkowymi w kraju.

Podejrzenie wywołało to, że Mobile TeleSystems, Vimpelcom i Megafon – czyli trzej najwięksi operatorzy w tym kraju – naliczają koszty połączeń między swoimi abonentami o 16% taniej niż w przypadku połączeń z klientami mniejszych operatorów. Pierwsze przesłuchanie w tej sprawie zaplanowano na 28. września.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~jasko  2006-08-18 13:11:38  host: akt62.internetdsl.tpnet.pl

    najlepsze jest to ze u nas ludzie napierniczaja na swieta trojce... :) polskie wzory kopiowane na wschodzie :))) Polska moze byc dumna :))) a moze nasi pozwa ich do sadu o plagiat ?? :))))

  • 0

    2. ~  2006-08-18 18:17:55  host: w3cache.tpnet.pl

    To chyba dobrze, że do najpopularniejszych, dających największy przychów, można rozmawiać taniej?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-15-97.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet