Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiksuj dzwonek wszechczasów Nokii

Zmiksuj dzwonek wszechczasów Nokii

Q! 6 Września 2011 17:51

0 0

Nokia organizuje konkurs na nową wersję dzwonka dla portfolio swoich telefonów na 2012 rok. Zachętą ma być możliwość zapisania się na kartach historii telekomunikacji oraz niemała nagroda pieniężna.

Nowa wersja dzwonka pojawi się w wybranych telefonach Nokii wprowadzonych na rynek w 2012 roku. Oznacza to, że zadzwoni on w tym roku na co najmniej 100 milionach telefonów, a także znajdzie się do pobrania w Ovi Store.



Czasu na skomponowanie nowej wersji dzwonka wszechczasów nie jest dużo, bo tylko do 2. października - do tego dnia przyjmowane będą zgłoszenia pod tym adresem. Pod tym samym adresem można również oddawać głosy na przesłane już utwory.




Pięć najlepiej ocenionych przez internautów nowych wersji dzwonka trafi do finału, w którym jury wybierze najlepszą pracę. Jej autor otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. dolarów, natomiast finaliści - nagrody pocieszenia w wysokości 1 tys. dolarów.

Tytułowy dzwonek Nokii jest fragmentem utworu Gran Vals, skomponowanego przez Francisco Tárrege, hiszpańskiego gitarzystę i kompozytora, uznawanego za jednego z wirtuozów gitary.

Źródło tekstu: nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~zbyszek  2011-09-06 18:11:17  host: 93-186-23-80.rdns.blackberry.net

    Przeslijcie linka do wiadomosci tym najwiekszym kompozytorom dzwonkow na telefony, no jak oni sie nazywali... Mozartowi i temu... Chopinowi:-) jeszcze ten co komponuje pod pseudonimem Mission Imposible Theme tez moze byc zainteresowany.

  • 0

    2.  2011-09-06 18:38:06

    @1- po co, i tak wygra Nokia Tune :)

  • 0

    3. ~  2011-09-06 19:01:57  host: public-gprs59173.centertel.pl

    Nokia Tune 3D :D

  • 1

    4.  2011-09-06 19:06:10

    Ale całkiem sympatyczne jest to video :)

  • 1

    5.  2011-09-06 19:12:33

    Znowu kolejna bzdura Nokii, zas pomijajac konkurs trzeba przyznac ze nigdy nie wgryzalem sie w to skad pochodzi Nokia Tune i zawsze zastanawialo mnie dlaczego zmienili Grande Valse na Nokia Tune - ot tak czy byl inny powod. Ciekawy i interesujacy news :)

  • -1

    6. ~user  2011-09-06 19:21:48  host: ip-89-174-121-215.multimo.pl

    Nie są w stanie sami niczego wymyślić? Najłatwiej jest ogłosić konkurs, zrobić szum wokół siebie, bo tak na prawdę, to Nokii skończyły się już pomysły na telefony. Choć nie tylko telefony. Nokia kiedyś miała w swojej ofercie nawigacje samochodowe - całkiem dobre, ale po co było je rozwijać, skoro nowe modele telefonów miały GPSy wbudowane? Tak samo miała wejść w rynek netbooków. Z wielkim szumem wypuścili jeden model i.. I na tym koniec. Tak samo Nokia kończy się i w segmencie telefonów.

  • 0

    7. ~ale jaja  2011-09-06 19:25:05  host: as1-191.wloclawek.dialup.inetia.pl

    Penderecki robi zajefajne dzwonki... sam mam pocięte sety z jego kawałków, czad na maxa :-D

  • 0

    8. ~adaśko  2011-09-06 20:44:47  host: 94-40-31-147.tktelekom.pl

    4. Też mi się spodobało :)

  • 0

    9.  2011-09-06 21:16:26

    "uznawanego za jednego z wirtuozów gitary" - raczej uznawanego za największego wirtuoza gitary panie autorze, największego, gdyż większego wirtuoza od Tarregi nie było i raczej prędko nie będzie.

  • 0

    10. ~Liwiusz  2011-09-06 21:19:17  host: host-46-186-34-239.dynamic.mm.pl

    Wszech czasów pisze się osobno

  • 0

    11. ~  2011-09-06 21:45:11  host: v07-15.opera-mini.net

    Ta, i będzie Wielki Mix Nokia Tune ;D A da się go ściągnąć na Symbianowca Nokii, model E71?

  • 0

    12.  2011-09-06 21:45:34

    ~user - nie muszą wymyślać... za 10 tysięcy dolców każdy dobry kompozytor im coś zrobi - czy na temacie tego Gran Vals czy też zupełnie coś nowego ;-)

  • 0

    13.  2011-09-06 22:51:02

    A to jest zabawa... Nie chcesz? Nie potrafisz? Nie musisz ;-) Ale nie krytykuj bo się ośmieszasz...

  • 0

    14. ~  2011-09-07 11:38:35  host: ip-89-174-83-118.multimo.pl

    9. A ile on ma wzrostu?

  • 0

    15.  2011-09-07 17:00:42

    a co do propozycji zamieszczonych na zalinkowanej stronie - niektóre są nawet całkiem, całkiem...

Dodaj swoją opinię