Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmienią ci taryfę, pisali o tym w gazecie

Zmienią ci taryfę, pisali o tym w gazecie

LuiN 7 Kwietnia 2010 10:41

0 0
2. kwietnia w Gazecie Wyborczej opublikowany został komunikat informujący użytkowników najstarszych taryf Simplus, że za miesiąc zostaną zmigrowani do taryfy Twój Profil. Czyżby Plus wprowadzał nowe, "medialne" standardy komunikacji z klientami?

Migracja dotyczy użytkowników taryf Multi, 1 Sekunda, Team, Team2 i Team4. Użytkownicy zaczną korzystać ze zdecydowanie bardziej atrakcyjnej taryfy niż dotychczas - czytamy w komunikacie.

Ogłoszenia w Gazecie Wyborczej opublikowane zostały z zachowaniem 30-dniowego okresu informacyjnego. Migracja nastąpi 5. maja.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 59
  • -1

    40.  2010-04-07 12:55:31

    Pewnie przez kolejne pięć lat by również nie zarobił ale Ty chociaż możesz teraz wylać swoje żale

  • 0

    41.  2010-04-07 12:58:44

    @37 to może go nie deaktywowali tylko nastąpiła zmiana komunikatu w przypadku niektywowanych starterów. sprawdzałes to?

  • 1

    42. ~Poll  2010-04-07 13:01:55  host: tr1-97.netfala.pl

    @36 Jeśli obowiazek informowania byłby w radiu to Plus mógłby ogłosić to w Ogólnopolskim Radiu Ma ryja . To tego słucha i to czyta?

  • -1

    43.  2010-04-07 13:04:59

    @od kiedy radia sie slucha?

  • 0

    44. ~Poll  2010-04-07 13:28:30  host: tr1-97.netfala.pl

    Nie zrozumiałem . Powtórz - całym zdaniem , rozwiniętym do granic możliwości .

  • 1

    45. ~wroc  2010-04-07 13:45:07  host: 188.33.43.232

    Komuna wróciła...

  • 1

    46. ~Zły  2010-04-07 14:07:04  host: 51-mi2-10.acn.waw.pl

    Taryfy Mono nie przenoszą? ;)

  • 0

    47. ~e  2010-04-07 14:18:22  host: host114.opteris.pl

    44*** to Ty siebie przeczytaj pod 42 ;]

  • 1

    48.  2010-04-07 15:00:47

    Lepiej by było, gdyby wysłali smsa z informacją. Trochę dziwne, że w taki sposób operator pozbywa się starych taryf. Powinni też automatycznie przenosić z SS ;) Play ma starą Play Kartę, ale nie przenoszą na PF. To samo w TT- jest taryfa Happy, której nie można już aktywować, ale z automata nie przerzucają ludzi do NTT (choć jest prawie identyczny i ma niższy cennik podstawowy) i do Hota (który ma zdecydowanie bardziej atrakcyjny cennik podstawowy). A moze po prostu klienci starych taryf w Plusie nie wiedzą z jakich korzystają?

  • -1

    49. ~tajfun  2010-04-07 16:03:31  host: inet20909nc-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    na gorsza nie zmieniaja a przy okazji pewnie wyczyszcza sobie "martwe dusze"

  • 1

    50. ~Łukasz_  2010-04-07 17:38:00  host: 109.243.63.179

    @31: Nieprawda, właśnie na najnowszej platformie kody działają niezależnie od stanu i ważności konta. Widzę, że zatrzymałeś się kilka lat temu :-) @41: Możesz mieć rację. Rysiek sprawdź to. Odpal numer, jak będzie żywy przenieś do Playa - zyskasz rok ważności konta za groszę i 60zł na rozmowy, a jak będziesz chciał zawsze możesz przenieść spowrotem do Plusa. @48: O nie, tylko niech mi Happy nie zabierają! To najlepsza taryfa, bo dzwonię z niej w 95% do Era/Heyah/stacjonarne. Nowy TT nie ma pakietu bezterminowych erajednostek, które są ważne także do Heyah i wymienne na sms-y. A stawki podstawowe są niższe raptem o jakieś bodajże ze 2gr i to po iluś tam miesiącach. To ja dziękuję. Hot jest ok, ale nie dla kogoś, kto dzwoni głównie w sieci. Do innych sieci mam inny numer.

  • 0

    51. ~Łukasz_  2010-04-07 17:39:39  host: 109.243.63.179

    Sorki, oczywiście miałem na myśli "z powrotem" :-)

  • 1

    52. ~  2010-04-07 17:55:01  host: f96-030.opera-mini.net

    Fajnie... 5 maja zmienią Wam taryfę, miesiąc później imię a w lipcu płeć, z możliwością samodzielnego wyboru placówki w której będzie dokonany zabieg, żeby nie było że nie ma się nic do gadania...

  • 0

    53. ~Poll  2010-04-07 19:05:15  host: tr1-97.netfala.pl

    @47 czytałem i nic nie widzę oprócz drobiazgu zjedzonej litery : zamiast "to" miało być "kto" w ostatnim zdaniu .

  • 1

    54. ~klimass  2010-04-07 20:07:32  host: 194.29.134.239

    to juz nie laska smsa wyslac do kazdego osobnika z ta taryfa w sieci?

  • 1

    55. ~www.tyczyn.fora.pl  2010-04-07 21:35:26  host: ppp144031.ostnet.pl

    postępują jak PGNiG, oni też zmieniaja automatycznie taryfy swoim klientom przesyłając po fakcie pismo. O tyle to ciekawe, że zmiany sa na niekorzyść klienta!!!! można o tym poczytać na: http://www.tyczyn.fora.pl/o-wszystkim,7/walka-z-gazownia-rzeszow ska-o-nieuczciwe-traktowanie-klienta,28.html

  • 1

    56. ~impassive  2010-04-08 18:43:20  host: ip-89-174-120-18.multimo.pl

    Plus jest bezczelny. Gdyby mnie to dotyczyło, od razu podziękowałbym p. Baucowi (PO) za współpracę.

  • -1

    57. ~  2010-04-08 18:46:08  host: ip-89-174-120-18.multimo.pl

    Nie wiecie, dlaczego reklamują to w "GW" a nie naturalną drogą, jaką są esemesy? Przecież PO (Bauc) muszą jakoś się opłacać mediom za te tony wazeliny i ulgowe traktowanie. Np. Tusk chce teraz zabrać kasę z "zysku" NBP, żeby załatać budżet. Jak to samo chciał robić Lepper, to media kilkanaście tygodni rozjeżdżały go za to walcem.

  • 0

    58.  2010-04-17 10:51:57

    Era już dosyć dawno zmieniła stare taryfy na Happy(nowszych wtedy nie było),więc to samo robi też Plus.Inna sprawa,że nie każdy musi czytać prasę i przyzwoitym wydaje się poinformować KAŻDEGO użytkownika drogą smsową o planowanej zmianie.Mam nadzieję,że będzie wreszcie w Plusie JEDNA sprawnie działająca platforma,zamiast sztucznych trzech.Na korzyść tej ostatniej przemawia fakt działania krótkich kodów niezależnie od stanu konta,oraz niemożność zejścia z jego stanem mocno poniżej zera,jak to bywało na poprzednich platformach(szczególnie w Nowym Simplusie).Niewątpliwą wadą jest włączanie "gołej" taryfy "Twój Profil" ze stawką podstawową 59gr/min.A nie każdy zna wszystkie profile,szczególnie starsze osoby.Uczciwiej byłoby włączenie profilu "Tanio do prawie wszystkich" ze stawką 29gr/min.No cóż,to tylko Plus...

  • 0

    59. ~  2010-04-17 17:43:58  host: t21-15.opera-mini.net

    do 58: jak juz piszemy tutaj sobie o uczciwości to mogli by zrobic w standardzie w kazdym twoim profilu stawke 29gr/min brutto do roznych sieci i np 49gr do play i polsat a od tego np tworzyć inne taryfy obniżające koszty. np jeden profil to np samiswoi (gdzie bez pakietów daliby stawki 22gr brutto do roznych sieci i 8gr/min brutto do stacj i do plusa. druga taryfa by byla jak GA np a trzecia to iplus na karte (gdzie podobnie jak to jest w playonline na karte dali by przy 30zl np 2-4GB netu bonusu a przy 50zl np 5-10GB bonusu. i takie profile bym rozumiał. standard to 29gr/min brutto za rozmowy do roznych sieci pl i net bez pakietów to 1gr za 100kB liczone łącznie a reszta to jak ktos chce to niech wybiera jeden z profili ktore wspomniałem. no - taka oferta bylaby fajna a nie takie główna jakie daje teraz plus.

Dodaj swoją opinię