Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Zmień Internet na Plusa, bo jest szybszy od Neostrady" [wideo]

"Zmień Internet na Plusa, bo jest szybszy od Neostrady" [wideo]

WitekT 7 Lutego 2014 09:53

8 14

Plus reklamuje swoją ofertę tabletu Lenovo Yoga hasłem Zmień Internet na Plusa, bo jest szybszy od Neostrady.



Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy




Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:

Tagi: neostrada | plus

w sumie: 100
  • 2

    100. ~marcellove  2014-02-07 19:09:27  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

    Lepsza Neostrada 1Mb/s bez limitu na pełen miesiąc niż Plus LTE 150mb/s(teoretycznie)na kilka sekund!!!

  • 3

    101. ~SeT  2014-02-07 20:06:17  host: afmk170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mieszkam w Warszawie, właśnie teraz na HSPA Plusa mam download: 0,75 Mbps Upload: 0,25 Mbps. Mam też neostradę 10 Mb, która ma 10 Mb.

  • -2

    102. ~  2014-02-07 20:10:04  host: 216.172.138.219

    @101 A ja mam 12 w HSPA+ mb/s i 50 mb/s w LTE w Plusie. a Neostrada ma starą centralę i z 10 mb/s obiecanych dochodzi do mnie 1 mb/s. Jaki z tego morał? Że Plus jest szybszy od Neostrady, co pokazuje ponad 1 mln. testów na speedtest.pl i speedtest.net.

  • 1

    103. ~Pikuś  2014-02-07 21:09:05  host: 93.154.187.232

    #Maroman nie licz na to że będzie lepiej , już to przerobiłem i naprawdę lepiej się Mi zrobiło jak rozwiązałem umowę . Od trzech miesięcy nie potrafili rozwiązać problemu technicznego który tkwił po ich stronie i o którym doskonale wiedzieli , bo jak zdradził nie oficjalnie konsultant z BOK ..."jest bardzo dużo reklamacji na ten temat w pańskiej lokalizacji" . A najlepszy był jegomość z działu technicznego Plusa twierdząc ..."to ja już nie wiem" . Po tej kolejnej rozmowie , już ostatniej szansy za to ja wiedziałem co zrobić i wypowiedziałem umowę .

  • 0

    104. ~52  2014-02-07 21:11:17  host: abyp67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @91 no chyba cala oferta/reklama plus

  • 2

    105. ~  2014-02-07 21:30:10  host: ip-78-30-101-216.free.aero2.net.pl

    Po co mi szybkość skoro są limity? Do www/mail/IM wystarczy 10 Mbit/s, do obustronnego streamingu audio/video symetryczne 20 Mbit/s. Nie zmienię Internetu ani na Pluszmatę (zdziercze ceny za 1 GB) ani na Neoszmatę (opłata za utrzymanie łącza).

  • 1

    106. ~pabloki  2014-02-07 21:49:52  host: 213.158.216.244.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Zmieniłem internet właśnie dzięki plusowemu rozwojowi, szkoda że w kilku lokalizacjach ten internet nie spełniał wymogów w porównaniu do orange i t mobile . Sorry ale jak sie używa tylko jednego bez obecnego porównania to jest sie zadowolonym, jednak test innych boleśnie obnaża że plus jedzie na miejskiej legendzie o" najlepszej jakości" . P.s. najepsze było to że dział wsparcia plusa 8-22 i nic poza przyjęciem zgłoszeia sie nie załatwi a wsparcie w orange-cała doba, w t-mobile-7-23.Ponadto w o i t na bieżąco konsultant widzi ruch klienta a w plusie zwykłe porady w większości bajki.

  • -1

    107.  2014-02-07 23:57:48

    Czytając komentarze dochodzę do wniosku iż cały ten hejt wziął się stąd iż kilka łosi nabrało się nie, że internet Plusa jest szybszy od Neostrady ale na to, że internet w Plusie ma limity.

  • 2

    108. ~piotr  2014-02-08 01:58:57  host: 78.10.172.57

    mam doświadczenie z internetami tak zwanymi bezlimitowymi i niby idealnie działającymi. prognozuję że na najbliższe 10 lat najlepsze będą te kablowe niestety. nie narzekam! mam prędkość ściągania prawie zawsze 10 megabitów na sekundę a wysyłania 1 2 megabity, stabilność od 87 do 99 procent - zawsze sprawdzam na tej samej stronie- i jestem zadowolony a płacę za rzeczywisty internet bezlimitowy.

  • 0

    109. ~tata  2014-02-08 06:53:41  host: apn-31-2-96-12.dynamic.gprs.plus.pl

    W plusie programisci nie znaja liter 2G,3G wiec zawsze swieci sie litera H lub LTE tylko internet leci jak gil z nosa.

  • 0

    110. ~  2014-02-08 08:43:24  host: 193.109.199.74

    @109 Jak dla ciebie 3G jest tożsame z HSDPA, HSPA z HSPA+ to w ogóle lepiej nic nie pisz, bo się kompromitujesz.

  • 1

    111. ~Daniel  2014-02-08 10:48:17  host: host-n1-68-85.telpol.net.pl

    Niech ktoś stworzy art że Plus ma limity a neostrada nie.wtedy zaczną hejtować co innego.

  • -1

    113. ~jack  2014-02-08 13:33:30  host: public-gprs514704.centertel.pl

    Ja osobiście jestem z Pomarańczą od kilkunastu lat i tak też zostanie. Każda zmiana to szereg niespodzianek a tu jest mi dobrze. Widzę też jak z roku na rok poprawia się jakość usług.

  • 0

    114. ~Piotrek  2014-02-09 16:29:49  host: apn-5-60-1-184.dynamic.gprs.plus.pl

    Warszawa Bemowo - TPSA nie podłaczy neostrady bo brakuje kabelka a jego podpięcie jest biznesowo nieopłacalne :P Plus biore ruter i mam gdzie chce TP - opłata za neostrade+ opłata za utrzymanie linii = 84 zł Plus 59,90 mam 15 GB plus darmowe www ++ darmowe noce i MI TO WYSTARCZA - a jeśli jestes ssaczem torrentów i limity Ci przeszkadzają weź internet z kablówki a nie wciskasz głupoty na forum że Neostrada taka super jest - miałem wiem LIVEBOX czytaj zdechłopudło do 10 mbit/s czytaj masz 2 mbit/s na cholernym zadupiu - czytaj na obrzeżach Warszawy - markieting musi być a Q jakość robi swoje

  • 0

    115. ~Piotrek  2014-02-09 16:38:53  host: apn-5-60-1-184.dynamic.gprs.plus.pl

    @106 no widzi i co?? zrobi coś?? poza poradą "proszę zmienić modem" nic sensownego od konsultanta firmy Orange nie usłyszałem :-(

  • 0

    116. ~Mikrok  2014-02-10 00:16:27  host: user-164-126-21-187.play-internet.pl

    LTE od kabla jest szybsze? :D Ping na kablu 2-7 dla serwera testowego - zrobcie to na LTE! :))))) Powyzej 10 mb/s liczy sie glownie ping

  • 0

    117. ~kasia1006  2014-02-20 19:24:06  host: alb105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niestety częściowo sie zgadzam z przedmówcami: dopóki będa limity w Plusie internet stacjonarny jest lepszy. Choć niestety nie idealny, ostatnio mam spore problemy z Neostradą.

  • 0

    118. ~dun3r  2014-03-27 17:08:47  host: d68-90.icpnet.pl

    ta oferta to jakis glupi zart.. po co komu lte z taka predkoscia neta jak limit jest 1giga.. 10min i po limicie ... glupota nie zna granic

  • 0