Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w "Zbieraj minuty" w Play - znamy szczegóły

Zmiany w "Zbieraj minuty" w Play - znamy szczegóły

WitekT 13 Czerwca 2011 16:37

0 0

Od 15. czerwca obowiązywać będą nowe zasady usługi Zbieraj minuty w Play, która za każde 2 pełne minuty przychodzące z innych sieci oferuje jedną wychodzącą. Znane są już szczegóły tych zmian.



W taryfach abonamentowych (indywidualny oraz biznesowych) obniżono z 5 zł do 2 zł abonament. Dodatkowo, każdy abonent pierwszy raz aktywujący usługę może z niej korzystać przez 2 miesiące za darmo. Dotychczasowa wersja usługi dla tych, którzy mają już ją uruchomioną, będzie aktywna do końca okresu rozliczeniowego, nową można jednak uruchomić szybciej, po wyłączeniu starej.




Postanowiliśmy wysyłać do klienta co miesiąc informację w postaci flasha (info USSD) o zebranych minutach w ramach usługi - pisze na blogu Marcin Gruszka, rzecznik operatora.

W Play Fresh zmiany polegają na tym, że za 3 zł ma się usługę ważną 90 dni, a nie do końca ważności konta, jak dotychczas. Ci, którzy uruchomią usługę wcześniej, będą z niej korzystali na dotychczasowych zasadach.

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 98
  • 0

    101. ~Robo  2011-06-15 09:47:57  host: user-46-112-54-187.play-internet.pl

    Jak mozna uruchamiać cos i nie dac zadnego regulaminu,ani informacji poza telepolis,blogiem i innymi stronami telekomunikacyjnymi.Wchodzi usługa 99 wypowiedzi o usłudze która nie działa i która nie weszła bo jest brak info,regulaminu itp

  • 0

    102. ~Calm7  2011-06-15 09:51:13  host: z21-03.opera-mini.net

    99). Dzieki za wpis. * O to mi tylko chodzi - bez przesady z fanatyzmem i wychwalaniem. Toms tego nie rozumie, to trudno. Ales sie uczepil Toms tych argumentow.. Nic na wiare nie umiesz przyjac? Dzwonie tylko do W3, a smsy pisze do wszystkich. I nie znaczy to , ze place wiecej od fanoplajowiczow.

  • 0

    103. ~  2011-06-15 10:01:14  host: afbd211.neoplus.adsl.tpnet.pl

    102 dzwonisz do w3 to juz na starcie masz trzy razy drożej i nerwicę która się nazywa "żeby tylko nie trafić na play, tak wielu przeniosło tam numery"

  • 0

    104. ~Calm7  2011-06-15 10:19:21  host: z21-03.opera-mini.net

    103). Nie, nie place 3x drozej, ani 2x drozej. A numery moge w kazdej sekundzie sobie sprawdzic, wiec spoko :-)

  • 0

    105. ~maniek  2011-06-15 13:59:10  host: dpp223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @101, rzeczywiście jest to trochę dziwne. Jak nie dawno choćby, konkrecyjna Orange wprowadzała nowe promocje w taryfach firmowych (ekstra prezenty), to od razu, poza informacjami w sieci pojawiła się też notka na stronie www operatora. Może i tu, z czasem również coś się ukaże.

  • 0

    106. ~toms  2011-06-15 14:47:06  host: avd196.internetdsl.tpnet.pl

    99 - nie napinam się. Chciałem tylko zwrócić uwagę, na brak chęci dorównania PF, poprzez prepaidy W3. Wyobrażam sobie entuzjazm np. simplusowców, jeśli byłyby dostępne takie usługi i zasady jak w PF. Oczywiście, jeśli ktoś ma 90% kontaktów w simplusie, to PF mu się nie opłaca, ale nawet nie ze względu na niego, ile na jego znajomych. Naprawdę, nie trzeba mi tłumaczyć takich rzeczy. Natomiast wykorzystywanie tego faktu przez W3 i nieustanne "dojenie" swoich wiernych klientów, choćby poprzez przymus ładowania konta, niezależnie od jego stanu, jest faktem niezaprzeczalnym. Sam przecież wielokrotnie przypominam o swoim terminowaniu w TT czy NGO, więc najlepiej mogę porównać ówczesne wydatki i obecne. Moje pytania z wcześniejszych postów pozostały bez konkretnych odpowiedzi. A " na wiarę " niestety usług telekomunikacyjnych nie przyjmuję. Wyłącznie na portfel.

  • 0

    107. ~robo  2011-06-15 16:45:34  host: z28-14.opera-mini.net

    dziala w koncu

  • 0

    108. ~robo  2011-06-15 16:48:11  host: z28-14.opera-mini.net

    plus ze wprowadzaja nowe uslugi w trakcie abo a nie ze cyrograf i nic przez 2 lata minus jak zwykle za jakosc

  • 0

    109. ~Calm7  2011-06-15 18:44:58  host: z32-12.opera-mini.net

    106). No juz lepiej gadasz ;-p * Noo doobra, masz ten swoj portfel: minuta mniej niz 10gr do W3, a sms 1gr do wszystkich. I co, wiara nie styka? Eh..

  • 0

    110. ~  2011-06-15 19:53:34  host: 31.41.144.41

    @109. Calm7, co to za oferta? Publicznie dostępna czy znowu dla wybranych?

  • 0

    111. ~  2011-06-15 20:17:05  host: acgw52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    109 no ico z tego że masz do w3 ja mam wszędzie

  • 0

    112. ~  2011-06-15 20:18:26  host: acgw52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    104 takie coś ala żart?

  • 0

    113. ~Calm7  2011-06-15 20:48:30  host: z32-11.opera-mini.net

    111). Jeju, chcial portfela to napisalem :-p PS. Zarty? To Wy plejowicze se jaja robicie z W3. ** A co do 110). to oferta powiedzialbym "zaglebiajacego sie w ofercie" :-)

  • 0

    114. ~  2011-06-17 22:41:17  host: ip95.elektrosat.pl

    Czy to ostateczna wersja promocji? Bo głośno się wokół niej zrobilio... Pewnie liczą na bezplatny rozgłos, nooo ciekawe podejscie do promocji... Ja tam obstawiam stare metody typu sponsoring sportu (Orange loteria, siatkówka przez plusa), wydarzeń kulturowych (Era)

  • 0

    115. ~ŁoMatkoBoska!  2011-06-18 09:35:33  host: d12-58.static.icpnet.pl

    Czy naprawdę teraz to jest aż tak niesamowicie uciążliwe ?! Fakt iż jest to zmiana na gorsze ale istnieją straszniejsze rzeczy jak zwiększenie stawki za minutę połączenia po poprzednim obniżeniu, dziękuję za uwagę.

  • 0

    116. ~  2011-06-18 09:55:42  host: z24-04.opera-mini.net

    Strzał w stopę. Po tym ruchu liczba użytkowników zacznie spadac. Nie utrzymają wzrostu a zanotują nawet spadek udziału w rynku. Bardzo nie przemyślana decyzja

  • 0

    117. ~taki4  2011-06-19 17:37:42  host: 87-205-84-142.adsl.inetia.pl

    Moze i NIEPRZEMYSLANA ,ale tylko dla pojedynczych uzytkownikow. Mysle, ze tam tez glupole nie siedza i wiedza co robia. Nie zebym bronil play. Zawsze sie znajdzie grupa, ktorej nie bedzie to pasowac za to innej jak najbardziej.

  • 0

    118. ~  2011-06-21 12:58:09  host: 193.201.36.36

    Czyli zmiany na lepsze nie na gorsze ;-)

  • 0

    119. ~  2011-06-22 11:47:36  host: user-46-112-125-241.play-internet.pl

    Ja to aktywowalem dwa lata temu

  • 0

    120. ~Didi  2011-06-30 21:29:10  host: acwz185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda,że tak zrobili na rok trzeba wydać 12 zł, a wcześniej tylko 3 zł na cały czas. Dobrze,że włączyłam starą ofertę. Mam nadzieje,że play nie będzie zmieniał ofert na mniej korzystne, bo jeszcze dojdzie do tego,że bycie w play sie nie opłaci. Może dadzą jakąś extra promocje,należy nam sie :)

Dodaj swoją opinię