Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w zarządzie PTK Centertel

Zmiany w zarządzie PTK Centertel

sirmark 9 Czerwca 2007 10:31

0 0
Iwona Kossmann, członek zarządu TP i Dyrektor Wykonawczy Grupy TP do spraw Rynku Masowego, która odpowiada za marketing dla obydwu marek TP i Orange, z dniem 1 czerwca zrezygnowała z pełnienia funkcji członka zarządu PTK Centertel.

Przez ostatnie 6 lat pełniła kluczowe funkcje w PTK Centertel, odpowiadając za marketing i sprzedaż. Pod koniec marca Rada Nadzorcza powołała ją do zarządu Telekomunikacji Polskiej.

Obecnie zarząd PTK Centertel składa się z dwóch osób:
Grażyna Piotrowska-Oliwa - prezes zarządu i dyrektor generalny
Jacek Murawski - członek zarządu ds. finansów.



Źródło tekstu: TP     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42. ~olo  2007-06-10 13:29:17  host: chello084010074244.chello.pl

    @38 chodzilo mi bardziej o popa czy telefon na karte

  • 0

    43. ~issa  2007-06-10 18:18:28  host: inet20908nb-2.eranet.pl

    ***4 - trawersujac Kenediego "Nie pytaj sie co Centertel moze zrobic dla Ciebie , ale co ty mozesz zrobic dla Centertela". A wiec placz i plac!:) a tak juz na powaznie ***rcicho - to mit , ze Orange jest drozsze , moze telefony tak , ale ani biznes , a juz na pewno nie prepaid gorsze od reszty nie sa. O taryfach dla klientow indywidualnych sie nie wypowiadam , bo Kubali mowi sam za siebie. Z tego tekstu ***olo to sie usmialem , naprawde nie mam nic przeciw klientom placacym malo , ale nie wiedzialem , ze mozna upasc tak nisko by nie odpisac na smsa bo kolega jest w Erze czy gdzie indziej. Sam namietnie korzystam z GG zamiast sms , co i Tobie polecam ***olo , ale to mnie normalnie zamurowalo.

  • 0

    44. ~piet  2007-06-10 20:49:07  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    jak zwykle latajace stolki. lepiej by sie za oferte wzieli

  • 0

    45. ~Darox  2007-06-11 00:15:13  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Olo - gdzie zostawiłeś głowe jak brałeś aktywacje w Erze - jak większość znajomych masz w Orenżadzie. I gratuluje znajomych, co nawet nie chcą odpisać na sms-a

  • 0

    46. ~Darox  2007-06-11 00:20:16  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Olo - gdzie zostawiłeś głowe jak brałeś aktywacje w Erze - jak większość znajomych masz w Orenżadzie. I gratuluje znajomych, co nawet nie chcą odpisać na sms-a

  • 0

    47. ~Darox  2007-06-11 00:32:16  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Olo - gdzie zostawiłeś głowe jak brałeś aktywacje w Erze - jak większość znajomych masz w Orenżadzie. I gratuluje znajomych, co nawet nie chcą odpisać na sms-a

  • 0

    48. ~Darox  2007-06-11 00:33:39  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Sorki - ale coś długo się nie wczytywała stronka - a teraz widzę, że powieliło 3x

  • 0

    49.  2007-06-11 03:18:41

    Olo: zmień znajomych to będziesz miał taniej:)

  • 0

    50.  2007-06-11 03:19:08

    Może Cię nie lubią, że nie odpisują?

  • 0

    51. ~r  2007-06-11 05:44:22  host: chello087207229190.chello.pl

    Pewnie mają zablokowane wychodzące i jadą tylko na pakiecie esemesów po groszu. Więc pewnie go lubią i nawet może im przykro że mają oranżadę ;-)

  • 0

    52. ~MAX  2007-06-11 07:23:56  host: 212.160.172.70

    *33 nie wiem czy reklamy Orange to najwyższa półka bo ja nie potrafię ot tak przytoczyć z pamięci żadnej z nich. Są "powolne", niejakie i nie zapadają w pamięć. Zdecydowanie bardziej zapada w pamięci dynamiczny spot ERY, melancholijny PLUS'a czy choćby nowe spoty PLAY'a (te z muzyką Bee Gees albo imitującą ten zespół, nie wiem co to za podkład ;)

  • 0

    53. ~mirekb  2007-06-11 08:11:08  host: blq35.neoplus.adsl.tpnet.pl

    reklamy to orange ma niezle,mnie orange free bardzo sie podoba z podkladem po angielsku "kiedys cie znajde"o mowia ze u nich maja 3,6 mb/s stad to piosenka ze kiedys go znajde(zasieg hsdpa)w wielkim miescie ;-))ale pewnie orange za 2-3 miesiace pochwali sie ze sprzedal najwiecej laptopow "za ZLOTOWKE" niz era i plus razem wziete..to sie nazywa marketing

  • 0

    54. ~olo  2007-06-11 08:51:29  host: 9.ver.airbites.pl

    ja już kupiłem sobie starter za 10zł w orange żebym miał za 2lata 12zł na start

  • 0

    55. ~olo  2007-06-11 08:53:00  host: 9.ver.airbites.pl

    a simloka jeszcze nie ściągam bo bbym gwarancje stracił

  • 0

    56. ~  2007-06-11 08:58:57  host: p09-12.opera-mini.net

    Wy tu się kłócicie a w tepsie nastaje nowa jakość :p

  • 0

    57. ~pitus  2007-06-11 09:12:19  host: 12.71.98.217.tvknet.pl

    i bardzo dobrze ze juz pani zrezygnowala bo miala dziwne wypowiedzi

  • 0

    58. ~gid  2007-06-11 09:41:24  host: dqa223.neoplus.adsl.tpnet.pl

    akurat do internetu w orenżadzie nie moge sie przyczepic, no moze predkosci moglyby byc lepsze ale do przegladania www mi wystarcza, zasieg mają w miare dobry, jeszcze cena mogłaby byc zawsze taka jak w promocji 30zł

  • 0

    59. ~Jaczpa  2007-06-11 09:46:37  host: ak090.netis.net.pl

    do maziboss musiałbyś się dowiedzieć, czy te 80 zeta to tez nie jest do Orange - z wyliczeń masz 206 minut tak???? za 50 pln !!!!! w PLAYu za 50 zeta masz tylko 143 minuty, a za 70 204 ---- człowieku ale do wszystkich , a nie do O... st.... jaka masz pewność, ze nr zaczynające się od 5.... to jeszcze orange ja sam mam 501...... i jestem w PLAYU !!!!!!!!!!!! miałem telefon w Orange 7 lat 2 lata temu płacąc 70 zeta abonamentu za przedł umowy dostałem 50 pln na sieć i st na 24 miesiące, a teraz dostałem to samo(dodatkowe 50 do sieci) ----- ale na 3 miechy. Orange nie sznuje klientów na telefony wydaję w miesiącu 200 - mam 3 numery i wszystkie w przeciągu 6 miesiecy przeniose do playa - bo nikt nie jest wstanie zagwarantować że dany nr jest od konkretnego operatora !!!!!!!!!!! to jest bubel sieciowy - rozmowy wewnątrz sieci.

  • 0

    60. ~idea  2007-06-11 09:55:00  host: acgk54.neoplus.adsl.tpnet.pl

    rektos-nie bedzie exploracji surowcow mineralnych na Kaukazie(z dużej litery pikusiu) przez idee i cbs ze wzgledu na zbyt duże napromieniowanie czynnikiem ,,ktos,, a po drugie kossmann na tajge panu ahuja Idea placi haracz w wysokosci 90mln zl rocznie dzieki takim jak kossmann przez 10 lat(za drozszy roaming o 20%.dwa lata temu Idea miala 540mln zl zysku i nie bylo najm,nieszego powodu do zmiany ,,opiekuna,,!!!!! i to za haracz(sic)

  • 0

    61.  2007-06-11 17:20:10

    56 - no potwierdzam - właśnie od rana mam 1 megabit na łączach :-) Tydzień temu podpisałem aneks, prawie 3 miesiące przed końcem umowy. Postanowiłem nie czekać.

Dodaj swoją opinię