Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w zarządzie i radzie nadzorczej PTC - oficjalnie

Zmiany w zarządzie i radzie nadzorczej PTC - oficjalnie

WitekT 5 Września 2006 16:53

0 0

Na posiedzeniu 5. września, rada nadzorcza PTC powołała dwóch nowych członków do zarządu spółki.

Klaus Hartmann został powołany na nowego prezesa zarządu, stanowisko obejmie 15. września. Od 5. września Josef Ranner został nowym dyrektorem ds. Finansowych. Pozostali członkowie zarządu nadal będą piastować swoje funkcje. Wilhelm Stueckemann jako dyrektor ds. eksploatacji sieci, Klaus Tebbe jako dyrektor ds. strategii, marketingu i sprzedaży, a Tomasz Holc jako dyrektor ds. administracyjnych.

Rada Nadzorcza podziękowała dotychczasowemu prezesowi, Tadeuszowi Kubiakowi, za jego pracę na rzecz PTC. Tadeusz Kubiak kierował PTC od samego jej początku w 1996 roku do 1999 roku, i ponownie od 2005 roku do 5. września.




Klaus Hartmann przychodzi z węgierskiego Magyar Telekom, gdzie piastował przez ostatnie sześć lat, od 2000 r. do chwili obecnej, funkcję dyrektora ds. finansowych. Hartmann odegrał kluczową rolę w budowaniu świetnej renomy Magyar Telekom pośród klientów i inwestorów.

Nowy dyrektor ds. finansowych, Josef Ranner, który studiował ekonomię we Francji i Niemczech, zajmował szereg stanowisk w Niemczech, głownie w dziedzinie finansów.

Po posiedzeniu Rady Nadzorczej dwóch jej członków, Piotr Nurowski i Józef Birka, zostało odwołanych, a do składu powołani zostali dwaj nowi członkowie. Są to Thomas Winkler i Lothar Harings, którzy dołączyli do obecnych członków Michaela Gunthera, Fridberta Gerlacha, Uli Kuehbachera, Lutza Schade, Dominika Libickiego, Henryka Sobierajskiego i Marka Sowy.

Źródło tekstu: PTC     

Dodaj do:
w sumie: 71
  • 0

    52. ~grtITright  2006-09-06 17:18:47  host: phantom.teldom.pl

    a mówiąc że moim zarzutem do PiS jest "jazda z ordynacją" mam oczywiście na myśli to że uważam to za skandal żeby zmieniać jakąkolwiek ordynację tuż przed wyborami, ale z drugiej strony to też nie jest GORZEJ niż u poprzedników, bo przed WSZYSTKIMI wyborami w III RP rządzący zmieniali ordynację na swoją korzyść, także tutaj PiS poprostu zrobił tą samą chamówę co WSZYSCY POPRZEDNICY...

  • 0

    53.  2006-09-06 17:25:31

    @SirmarK,no wlasnie,jedyna i niepodwazalna prawda jest taka-POLITYK to zawod jak kazdy inny i trzeba sie znac na tym co sie robi!W Polsce jak ktos ma firme to nie wezmie byle patalacha za pracownika tylko dlatego ze sobie nawpisywal cuda do CV,ale jak sa wybory to juz nikt nie "sprawdzi CV" politykow,tylko sie wirzy slepo w to co nam powiedzieli,a pamietajmy ze polityk,premier,prezydent itp to pracownik zatrudniony przez nas samych i dla nas samych wiec jak bedzie nastepna "rozmowa kwalifikacyjna" to moze bysmy sprawdzili czy to co napisane w"CV"jest prawda.

  • 0

    54. ~  2006-09-06 17:32:21  host: p5090FE3A.dip.t-dialin.net

    Witam wszystkich. Ja osobiscie jestem bardzo zadowolony, ze w Polsce bedzie T-Mobile ! Przez ostatnie 2 lata bylem w Vodafone i nie jestem zbytnio z tej sieci zadowolony, wiec gdy konczyla sie umowa skozystalem z mozliwosci i przenioslem sie do T-Mobile de. Wydaje mi sie, ze przejecie ERY przez T-Mobile wyjdzie ERZE tylko na dobre. Sam posiadam karte ERA TAK-TAK i mysle, ze teraz bede jeszcze bardziej zadowolony z uslug swiadczonych przez ERA a wlasciwie T-Mobile.pl np.szybciej wejdzie UMTS itp. Pozdrowienia dla wszystkich czytelnikow!!!

  • 0

    55. ~DNA  2006-09-06 17:59:17  host: aff2.internetdsl.tpnet.pl

    Ale jaja.Na golu jest news ze vivendi złozy protest.

  • 0

    56.  2006-09-06 18:31:29

    #51. no to widze ze nie pogadamy. przy stylu rozmowy pis, zarzucajacym przeciwnika sterta hasel odwracajacych argumenty nie da sie dyskutowac. Nigdzie nie napisalem ze za sld bylo dobrze, choc wlasnie retoryka pisu mi to wmawiasz, napisalem ze teraz jest gorzej niz za sld. Nie ma uzdrowienia panstwa, jedni kolesie sa wymieniani na innych. Banda matolow z rozdania partyjnego obsadza stanowiska, a wprowadzane prawo nie poprawia sytuacji Polski. Chciales firm podalem, a co do nowej obsady sam sobie poszukaj. Ja twierdze ze to kolesie, w wiekszosci nie majacy doswiadczenia w tym co robia.
    OK. koniec rozmow politycznych. chcesz kontynuowac to na forum. reszte bedzie do kasacji.

  • 0

    57. ~  2006-09-06 18:34:49  host: dtv141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Telenowela z T-mobile przybiera coraz dramatyczniejszą formę :)

  • 0

    58. ~getITright  2006-09-06 18:49:15  host: phantom.teldom.pl

    jak to nie napisałeś ??? napisałeś "I nie gadaj mi o SLD, bo PIS miala panstwo uzdrowic, a jest gorzej niz bylo." no to skoro teraz jest gorzej niż było za SLD, tzn. że za SLD było lepiej, ja ci nic nie wmawiam sam to robisz, i nie stosuję "retoryki PiSu" (o ile istnieje jakaś "retoryka PiSu") Nie odwracam także twoich argumentów, poprostu ty używasz ich niesłusznie, nieuprawnione jest twierdzenia że ja jestem zapatrzony na PiS, ale skoro ja jestem zapatrzony na PiS, a stwierdzasz to na podstawie moich wywodów, to ja poprostu tym bardziej mogę na podstawie twoich stwierdzić że to ty jesteś zapatrzony w PO i jest to TAK SAMO UPRAWNIONE jak twoje twierdzenie, "Nie ma uzdrowienia panstwa, jedni kolesie sa wymieniani na innych." A GDZIE JAKIEŚ KONKRETY ??? "Banda matolow z rozdania partyjnego obsadza stanowiska, a wprowadzane prawo nie poprawia sytuacji Polski." A GDZIE JAKIEŚ KONKRETY ??? Dla mnie banda matołów i jeszcze złodzieji w dodatku to komorowski, gronkiewicz-walz, tusk i reszta ferajny... co do twoich wypowiedzi to tak jak myślałem ZERO argumentów, tylko twoje niczym nie poparte TWIERDZENIA, to zresztą jest charakterystyczne, naogląda się jeden z drugim Paradowskiej i Gadomskiego i myśli że poznał prawdę objawioną :D "reszte bedzie do kasacji" co ? argumentów nie mamy, konkretów nie mamy, więc KASUJEMY "niesłuszne" poglądy ! Faktycznie nie mamy o czym gadać, jesteś żałosny...

  • 0

    59. ~getITright  2006-09-06 18:52:37  host: phantom.teldom.pl

    acha i dla jasności, nie ja zacząłem tutaj wątek polityczny....

  • 0

    60. ~xyz  2006-09-07 09:32:25  host: rev-27.malnet.pl

    a czym się tu podniecać? Większość przeżywa jakby wraz z rebrendingiem miało otrzymać niemiecki socjal do pensji...:)

  • 0

    61. ~xyz  2006-09-08 00:06:28  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    Was chyba totalnie pogrzało! Pis i PO to tacy sami żydzi! i won z Polski! Najłatwiel Leppera sie czepiać, bo wiesniak nie? Bo prawdę o was powiedział?

  • 0

    62. ~xyz  2006-09-08 11:24:19  host: rev-27.malnet.pl

    powyższy komentarz jest mocno tendencyjny i przeze mnie nie autoryzowany...:)

  • 0

    63. ~gentelman  2006-09-09 12:04:09  host: apn-100-191.gprsbal.plusgsm.pl

    takie zmiany moga erze wyjsc na dobre

  • 0

    64.  2006-09-12 08:42:24

    A czytaliście, że nowy prezio zostawił węgierskiego operatora w stanie finansowym "dizwnym". Prowadzony jest teraz wewnętrzyny audyt itd, żeby dojść do centrum nieprawidłowości... szkoda trochę ERY jeśli tak by miało być :(

  • 0

    65. ~xzy  2006-09-12 10:01:31  host: rev-27.malnet.pl

    niemożliwe bo Niemcy są z gruntu uczciwi..

  • 0

    66.  2006-09-12 15:53:29

    uczciwi to raz, a dwa-potrafi.a dokładnie, poprawnie liczyć.To też może wyjść na dobre Erze.

  • 0

    67. ~warbo  2006-09-12 22:31:08  host: cot155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szkoda że ERA jeszcze nie wie kto jest prezesem;-) http://www.era.pl/index.php?id=wladze§ion=korp
    chyba, że to tylko kilkudniowe opóźnienie w aktualizacji strony

  • 0

    68.  2006-09-13 08:51:01

    Nie, gamoń jesteś ;) wyraźnie napisano, że zmiana prezesa nastąpi ze skutkiem od 15.09 br.

  • 0

    69.  2006-09-13 15:18:47

    zmiana prezesa zmianą prezesa, nie przywiązywałbym do tego większej wagi. Dla klienta, ostatnie propozycje pokazały, ze Era wraca do gry i ma warunki do odbudowania tego co spowodawało jej spadek na pozycje nr2.

  • 0

    70.  2006-09-13 15:56:29

    *** Kasey, jakie propozycje? Chyba wiesz więcej niż my ;) coś nowego? Bo chyba nie Żenada Dziesięciolecia ;P

  • 0