Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w zarządzie GTS Energis

Zmiany w zarządzie GTS Energis

WitekT 17 Października 2006 11:26

0 0

Jaromir Łaciński został mianowany na stanowisko dyrektora zarządzającego GTS Energis. Jarosław Mikos pozostaje prezesem zarządu operatora.

Jestem przekonany, że rozwiązanie, które proponujemy spowoduje uwolnienie drzemiącej w firmie energii oraz będzie źródłem satysfakcji tak dla nas, jak i dla naszych udziałowców - powiedział Jarosław Mikos, prezes zarządu GTS Energis.

Będę kontynuował dotychczasową politykę GTS Energis polegającą na efektywnym wykorzystaniu demonopolizacji rynku telekomunikacyjnego. Dołożę wszelkich starań, aby ugruntować pozycję firmy w czołówce alternatywnych operatorów w kraju - powiedział Jaromir Łaciński, dyrektor zarządzający, wiceprezes zarządu GTS Energis.
Jarosław Mikos pełni funkcję prezesa zarządu GTS Energis od września 2005 roku. Wcześniej zarządzał Energis Polska, z którym związany był od pierwszych dni funkcjonowania firmy. Zanim objął stanowisko prezesa, pełnił w spółce obowiązki wiceprezesa ds. finansowych, a przedtem wiceprezesa ds. strategii i regulacji. Wcześniej pracował w znanych firmach consultingowych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Jaromir Łaciński jest związany z GTS Energis (wcześniej Energis) od początku istnienia firmy, czyli od 1999 roku. Dotąd na stanowisku wiceprezesa ds. regulacji i relacji z operatorami, od lat dba o jakość kontaktów z innymi operatorami telekomunikacyjnymi oraz bierze aktywny udział w liberalizacji rynku (jest wiceprezesem zarządu Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji). W branży telekomunikacyjnej od 1992 roku - współpracował przy tworzeniu pierwszych alternatywnych operatorów na terenie Polski. Jest absolwentem Wydziału Spółdzielczo-Ekonomicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie zdobył również dyplom MBA.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-32-164.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet