Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w zarządzie Grupy GTS w Polsce

Zmiany w zarządzie Grupy GTS w Polsce

LuiN 7 Stycznia 2009 12:48

0 0

6. stycznia Piotr Sieluk został powołany na stanowisko prezesa zarządu GTS Energis, zastępując jednocześnie Jaromira Łacińskiego, odpowiedzialnego do tej pory za działalność Grupy GTS w Polsce.

Zmiana ta jest częścią programu transformacji dotyczącego całej Grupy GTS Central Europe (GTS CE), w ramach której funkcjonuje GTS Energis. Celem transformacji jest usprawnienie realizacji nowej strategii GTS CE, wprowadzonej w związku ze zmianami właścicielskimi, jakie miały miejsce w 2008 roku.

Jaromir Łaciński był członkiem kadry zarządzającej od 2000 roku i od samego początku odgrywał kluczową rolę w powstaniu i rozwoju Energis Polska. Dotyczyło to również zakończonego sukcesem procesu połączenia GTS Polska i Energis Polska. Głównym zadaniem jego następny, Piotra Sieluka, będzie wprowadzenie firmy GTS Energis w kolejną fazę rozwoju, dzięki której stanie się ona integralną częścią organizacji działającej w regionie Europy Centralnej.
Piotr Sieluk jest absolwentem wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Uzyskał również dyplom MBA na Uniwersytecie Minnesota. Swoją karierę zawodową rozpoczął w firmie Deloitte&Touche, a następnie piastował funkcje menedżerskie w Funduszu Pioneer, w firmach PricewaterhouseCoopers, Energis Polska oraz w Prywatnym Funduszu Inwestycyjnym Gravitas, którego był współzałożycielem i dyrektorem Inwestycyjnym.

W ostatnim okresie Sieluk pełnił funkcję dyrektora zarządzającego oraz dyrektora finansowego, w spółkach wchodzących w skład portfela inwestycyjnego Funduszu Gravitas.

Źródło tekstu: GTS Energis     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2009-01-07 15:40:16  host: 94.254.230.7

    Takiemu bogaczowi to dobrze.

  • 0

    2. ~drobiazg  2009-01-07 15:41:10  host: 87-205-33-26.adsl.inetia.pl

    Kończą się kokosy na ropie, spada ciśnienie gazu i GTS Energis idzie w ich ślady... A mogło być inaczej.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet