Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w zarządzie Exatela

Zmiany w zarządzie Exatela

Q! 11 Września 2012 09:52

0 0

7. września Rada Nadzorcza Exatela podjęła decyzję o powołaniu z dniem 10. września nowych wiceprezesów zarządu spółki. Zostali nimi Magdalena Dziewguć oraz Wojciech Pomykała.

Magdalena Dziewguć jest związana z branżą teleinformatyczną od kilkunastu lat. Zarządzała strukturami odpowiedzialnymi za sprzedaż, marketing i procesy obsługi klienta w takich firmach jak Orange czy Polkomtel. Jest ekspertem w dziedzinie zarządzania segmentem B2B i budowania strategii rozwoju dla firm usługowych pracujących z klientem biznesowym.

Wojciech Pomykała z branżą telekomunikacyjną związany jest od 2000 roku. Pracował m.in. dla firm Siemens, Nokia Siemens Networks, a także Polkomtel. Od kwietnia 2012 pełnił funkcję wiceprezesa zarządu PGE Systemy. Jest ekspertem w dziedzinie efektywnego wykorzystania technologii do wsparcia i obsługi procesów biznesowych.
Zarząd Exatela poinformował również, że z dniem 10. września Stanisław Szuder złożył rezygnację z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu spółki, pozostając jednak w jej strukturach.

Od 10. września zarząd funkcjonuje w składzie: Zdzisław Nowak - prezes zarządu oraz Danuta Dembowska, Magdalena Dziewguć i Wojciech Pomykała - wiceprezesi zarządu.

Źródło tekstu: Exatel     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~  2012-09-11 10:14:09  host: aaxi190.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A Exatel to nie skrótowiec?

 • 0

  2. ~  2012-09-11 11:27:56  host: public-gprs573863.centertel.pl

  @1 ; nie skrótowiec . to taki operator telekomunikacyjny.

 • 0

  3. ~lewatywa  2012-09-11 23:38:44  host: abcz175.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Czopki górą

 • 0

  4. ~Olo  2012-09-12 16:01:03  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

  Magdalena Dziewguć jest związana z branżą teleinformatyczną od kilkunastu lat. Owszem zarzadzała strukturami odpowiedzialnymi za sprzedaż, ale w zasadzie nigdy za marketing, a z procesami obsługi klienta miała nikły kontakt i nigdy nimi nie zarzadzała zarówno w Orange jak i Polkomtel. Z tym ekspertem to tez jakoś łba nie urywa, bez odlotów prosimy.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-60-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet