Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w "Więcej za mniej" w TakTaku

Zmiany w "Więcej za mniej" w TakTaku

WitekT 4 Października 2010 15:29

0 0
Od dziś Era zmodyfikowała promocję Więcej za mniej w TakTaku. Pakiety - zamiast 92 dni - będą ważne 365.

Promocja obowiązuje do 10. października. Pozostałe warunki promocji, o której szerzej pisaliśmy w tej wiadomości, nie zmieniły się.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 68
  • 0

    56. ~duster  2010-10-06 13:36:17  host: 203-174-87-18.rev.ne.com.sg

    51. - Dlaczego miało by to być śmieszne??? (Happy + pakiety + stare po2jne doładowanie) to najtańsza oferta PCT dla dzwoniących do PTC i stacjonarnych (nie internet!). W aktualnej ofercie prepaid Ery takie ceny są już niestety niedostępne ! Przy czym albo ceny cennikowe minuty połączenia są wyższe (i nie ma pakietów: TTHot) - albo gdy ceny cennikowe są delikatnie niższe to jest obniżony z kolei limit możliwych do wykupienia w miesiącu pakietów (NTT 2 pakiety podczas gdy w Happy można było ich w miesiącu qpić 10!).

  • 0

    57. ~wsd  2010-10-06 13:42:26  host: cxm109.internetdsl.tpnet.pl

    56. - dokładnie! Happy + pakiety + podwójne doładowanie na starych zasadach = faktyczna cena minuty na stacjonarne i PTC: ~10gr !!! A jak osiągnąć taką cenę obecnie w ofercie prepaid Ery ????

  • 0

    58. ~pRZEMEK  2010-10-06 16:28:24  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    CZEMU mi nie chce sie aktywować ta usługa wysyłam i pojawia mi sie pole do wybory i nie wiem co wybrac ;/

  • 0

    59. ~filipo  2010-10-06 21:37:01  host: 87-205-242-55.adsl.inetia.pl

    Nie no dużo osób przesadza, wydłużenie ważności pakietów w dodatku co i raz takie podwójne doładowania czy to po sieci tylko czy też do wszystkich to bardzo dobre oferty. Orange daje 40% i się tym jeszcze chwali, nie pamiętam kiedy dali bonus do wszystkich a już na pewno nie 100% jak to robi Era. Zawsze są plusy i minusy, ale jednak opłaca się i to bardzo.

  • 0

    60.  2010-10-07 13:18:39

    55. Promocja trwa do 10 października. Nie musisz doładować konto - jeśli masz wolne środki na koncie to wklepujesz odpowiedni kod, tu je masz: http://www.telepolis.pl/grafika/newsy/2010-10/era-promo-tak-tak- wiecej-za-mniej.pdf wtedy pobiera ci z konta głównego 25 zł, a w ramach złotówek do Ery dostajesz 50 zł. Wszystko jasne? ;-)

  • 0

    61.  2010-10-07 15:16:05

    Dokładnie, to nie jest promocja podwójnego dołądowania, lecz pakiety era jednostek do wykupienia. 92 dni to i tak było dużo na wykorzystanie pakietu, teraz już w ogóle jest luźno.

  • 0

    62.  2010-10-08 11:47:35

    Zgadza się - rok czasu wystarczy nie zależnie od tego jak wiele tych pakietów ktoś kupi, ale chyba aż tak bardzo ludzie szaleć z tym nie będą. Przecież wciąż jest pakiet 1000 minut za 9 zeta w Tak-taku.

  • 0

    63.  2010-10-08 12:43:53

    Hmm, można kupować pakiety w większej ilości? :-) nie zarejestrowałam tego faktu jakoś... Zatem nic nie ogranicza, poza naszymi własnymi możliwościami wykorzystania środków.

  • 0

    64. ~  2010-10-10 13:32:04  host: 178.56.53.98

    @63, możesz kupić dowolną ilość pakietów.

  • 0

    65.  2010-10-11 10:39:00

    Właśnie już wsadziłam nos do poprzedniego newsa, tam faktycznie jest to zaznaczone. Jest jak najbardziej sens brać ich większą ilość, jeśli czas na wykorzystanie to aż rok.

  • 0

    66.  2010-10-11 12:33:30

    No teraz już po zabawie, bo promocja była dostępna do 10 października. Kto kupił pakiet ten ma, pozostali czekają na mega i podwójne doładowanie w listopadzie o grudniu ;-)

  • 0

    67.  2010-10-11 16:59:16

    W listopadzie ma być megadoładowanie? :-) nie wiedziałam o tym... jednak podwójne w istocie, powinno pojawić się na przestrzeni grudnia, w okolicach przedświątecznych.

  • 0

    68. ~  2010-10-11 17:22:37  host: t19-03.opera-mini.net

    czekajcie na podwojne czekajcie :D ja takie stawki mam po kazdym doladowaniu tzn14gr/min a z 5numerami ponizej 10gr. Tak jak pisali inni w GaduAis dzis sa jedne z najnizszych stawek. Internet za darmo. Dobrze ze przenioslem sie z taktaka. Strasznie tam przeplacalem.

  • 0

    69. ~PLAY  2010-10-11 17:24:27  host: t19-03.opera-mini.net

    w taktaku dzisiaj siedza ludzie ktorzy chyba nie maja pojęcia jakie oferty ma konkurencja

  • 0

    70. ~??  2010-10-12 18:25:01  host: 14-149.beskidmedia.pl

    Informujemy, że od 13.10.2010r. zmianie ulega oferta utrzymaniowa dla Stałych Abonentów Rynku Prywatnego. Szczegóły zmian poniżej: rozszerzenie promocyjnych pakietów minut o kierunek do PLAY i pozostałych operatorów krajowych (dotyczy oferty głównej z telefonem i bez telefonu) WKOŃCU :D

  • 0

    71.  2010-10-13 10:26:56

    69. Jeśli chcesz porównywać oferty to podawaj konkrety, bo siedzę w Tak-taku, znam całkiem nieźle to co dają inni, i nie wiem za bardzo o co ci chodzi?

  • 0

    72.  2010-10-14 20:35:50

    @68 pewnie jeszcze dostałeś bonus za przeniesienie :) z tego co wiem rzucają 200 zł w ratach do każdego dołądowania.

  • 0

    73.  2010-10-20 18:02:11

    @69 Gdyby tam było, to już dawno wypadliby z rynku, a są już na nim od 12 lat :)

  • 0

    74. ~biskup  2010-11-12 14:08:13  host: 93.179.208.131

    Więcej za mniej.To jedna wielka ściema. Jeżeli masz wykupione pakiety to Ci się wyłączają, a telefon zacznie kasować z konta np. 100,-zł po 77 groszy za minutę. Z tego konta nie można wykupić niczego i po 3 m-cach przepada. Ja osobiście na tej "promocji" przy podwojeniu 50,0zł na 100,0zł straciłem 20,0złotych. powinno być na odwrót: MNIEJ ZA WIĘCEJ

  • 0