Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w Red Bull Mobile Collect

Zmiany w Red Bull Mobile Collect

Piszemy o tym pierwsi LuiN 13 Października 2015 20:22

8 1

Red Bull Mobile zmienia zasady programu lojalnościowego Collect. Koniec zbierania kodów z puszek.

Nowy regulamin usługi wchodzi w życie 13 listopada, jednak kody z puszek będą honorowane również po jego wejściu. Zabraknąć może natomiast w dystrybucji specjalnie oznaczonych puszek Red Bulla.

Zamiast tego sieć proponuje nowe "Źródło Energii", doładowania Red Bull Mobile z bonusem 15% i "energią" na nagrody. Wśród nagród programu lojalnościowego znajdują się zarówno bonusy cyfrowe, rozmaite nagrody rzeczowe, jak i zaproszenia na rozmaite sportowe atrakcje.




Więcej na temat programu przeczytać można pod tym adresem.

Zobacz: nowy regulamin programu

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 18
  • -2

    1. ~asea  2015-10-13 20:51:44  host: doo66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15% czego?

  • -3

    2. ~asea  2015-10-13 20:52:24  host: doo66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a doladowan:P hehe., No to pogorszyli;p

  • -4

    3. ~Mk  2015-10-13 20:54:44  host: 89-74-34-124.dynamic.chello.pl

    Syf a nie program lojalnościowy, wpisałem grubo ponad 150 kodów i nie stać mnie na żadną ciekawą nagrodę,

  • 2

    4.  2015-10-13 21:03:13

    Dzisiaj przyszedł mi SMS że dają bilety do Multikina tylko nie wiem ile trzeba tej energii ? ;)

    "Nazwa:
    Numer: RB Mobile
    Treść:
    Jesli masz ochote wyskoczyc do Multikina, mozesz zarejestrowac sie na http://tlp.is/7uh zebrac energie i zgarnac 2 bilety na dowolny film 2D "

  • 5

    5. ~Mariusz34  2015-10-13 21:13:03  host: admc195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    E tam nie narzekajcie, pomimo braku kodów z puszek i tak oferta RBM Energy należy do najlepszych w kraju. Która sieć oferuje choćby pakiet za 3 zł z nielimitowanymi rozmowami smsami, mmsami i internetem 300 Mb na ponad 3 dni? albo pełny no limit komórki + stacjonarki za 20 zł/30 dni?
    Owszem pogorszyli, ale nadal jest to super sieć!

  • 0

    6. ~asea  2015-10-13 22:45:09  host: doo66.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Taka sobie . To samo w tej samej cenie ale nie 2 a 5gb na miesiac daje VM.

  • -1

    7.  2015-10-13 23:25:25

    15% to jest również w Play i widać, że to oni najbardziej optowali tutaj żeby oferta nie była atrakcyjniejsza(bo jest) od ich podstawowej.

  • 0

    8. ~1234  2015-10-14 03:48:14  host: 37.252.181.102

    Dobra. A jak ktoś ma rbm abonament? Tak jak ja. Czy ma jeszcze jakieś źródła energii. Czy źródełko właśnie wyschło?? :-/

  • -1

    9. ~  2015-10-14 03:56:01  host: host-81-190-237-111.wroclaw.mm.pl

    @8
    Zmiana operatora jak ci warunki nie pasują, to jest źródło energii i plus umowy bezterminowej.

  • 1

    10. ~1234  2015-10-14 05:27:07  host: 5.90.204.218

    @8
    nie chce zmieniac operatora, rbm mi pasuje : bramka sms (czesto uzywam za granica) i wlasnie bezterminowa umowa. I pytam czy bedac wciaz klientem rbm abo mam jeszcze wlasnie jakies zrodla, czy tylko karciarze maja. Nie chce nic zmieniac. A przy okazji nagrody w programie rbcollect zgarnac to chyba nie grzech? :)

  • -1

    11. ~art  2015-10-14 07:55:30  host: n06-05-07.opera-mini.net

    jak cena taki sam poziom usług. Posiadam rbm na abonament od ponad 7 miesięcy-do końca obecnego.
    Zasięg zrywa wywala błąd sieci wybór automatyczny oznacza , że telefon zawsze szuka sieci. Wybrane mam na stałe plusa ale i tak na karcie rbm jest cyrk - zrywa połączenia gdzie w tym samym miejscu na tym samym telefonie ale w sieci z zasięgiem można dzwonić na rbm nie .
    Trzyma się kurczowo swojej sieci,przy wyborze manualnym i tak szuka telefon, syfu play.
    Wszelkie marki od playa działają tylko przy bardzo dobrym zasięgu swoim , czy to play,rbm, virgin to ten sam syf .
    NISKA CENA ZEROWA jakość połączeń głosowych. I zero odpowiedzialności playa za jakość świadczonych usług , kasę biorą a za nic nie odpowiadają tak samoo jak partia PO( partia zdrajców Polski w interesie niemiec)

  • 1

    12. ~piokuk  2015-10-14 08:14:35  host: user-94-254-145-18.play-internet.pl

    Jakiś dziwny jesteś...

  • 1

    13. ~  2015-10-14 08:34:07  host: 87-205-100-139.static.ip.netia.com.pl

    RBM jest bezkonkurencyjny jako stały, tani dostęp do internetu w domu lub w modemie mobilnym z którego można ściągać więcej danych miesięcznie.

  • -1

    14. ~Drzewo1986  2015-10-14 10:13:51  host: n06-06-02.opera-mini.net

    @11 jak wybrałeś tak masz, następnym razem będziesz mądrzejszy ;)

  • 1

    15.  2015-10-14 10:51:50

    Oferta RBM dla mnie super. Jak ktoś nie potrzebuje SMSów to nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne za 10 zł. miesięcznie wystarczą ;) Do tego na drugiej karcie 100 GB LTE w modemie + 10 GB za 10 zł. na zasięgu każdej sieci. Nawet nie chce mi się zbierać energii. Jasno tych nagród nie podają - co i za ile ? Ja migruje wszystkie numery do RBM. Byle nic nie pozmieniali.

  • 0

    16.  2015-10-14 11:29:21

    Dla mnie program lojalnościowy w RBM nigdy nie miał znaczenia,dla mnie najważniejsza jest ich oferta,a ta w 100% mnie zadawala.

  • 0

    17.  2015-10-14 12:44:20

    15 - no to mamy podobne wymagania co do ofert : istotne dla nas są rozmowy + internet. Reszta, czyli smsy i mmsy to niekonieczny dodatek. Idealnym rozwiązaniem byłoby połączenie tych dwóch taryf, o których wspominałeś, ale wtedy byłoby zbyt pięknie... ;-)

  • 0

    18.  2015-10-14 13:39:45

    @17 dual sim lub połączenia głosowe przez stronę www playa na urządzeniu z internetem ;) Da się tylko trochę komplikacji może być.

Dodaj swoją opinię