Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w Radzie Nadzorczej PTC

Zmiany w Radzie Nadzorczej PTC

sirmark 8 Października 2004 20:06

0 0
Polska Telefonia Cyfrowa poinformowała, że Jacek Niewęgłowski, Członek Zarządu Elektrim Telekomunikacja, zastąpił w Radzie Nadzorczej PTC Zygmunta Solorza – Żaka, również reprezentującego spółkę Elektrim Telekomunikacja.

Dr Inż. Jacek Niewęgłowski (35 lat), ukończył studia i doktoryzował się w Finlandii. Tytuł MBA uzyskał w London Business School. Pracował w Nokii oraz Polskiej Telefonii Cyfrowej, w której odpowiadał za budowę i rozbudowę infrastruktury. Z PTC związany był od początku jej istnienia (1996 rok). Od 2000 roku pełni funkcje zarządcze w spółkach Elektrimu.


Źródło tekstu: PTC     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet