Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w radzie nadzorczej Polkomtela

Zmiany w radzie nadzorczej Polkomtela

WitekT 30 Listopada 2005 15:56

0 0
30. listopada odbyły się posiedzenia Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy i Rady Nadzorczej Polkomtela. Na posiedzeniu NWZA, w związku z rezygnacją Jurgena von Kuczkowskiego z funkcji członka Rady Nadzorczej Polkomtela, w skład RN powołano Davida Jonesa, rekomendowanego przez Vodafone.

Rada Nadzorcza przyjęła jednogłośnie strategię działania Spółki na lata 2006-2008 i budżet na rok 2006.


Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~maksiu  2005-11-30 20:20:09  host: bqk112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Strategia i zarzad polkomtela? jakies jaja ;) gdyby nie pare osob na srednich szczeblach i zapal szeregowych ludzi to kazda inna firma z takim zarzadem juz by dawno padla

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-28-203.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że operatorzy telekomunikacyjni w Polsce należycie chronią dane swoich klientów?

Incydent z danymi osobowymi w Aero2

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet