Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w promocji MixPlus "Mixuj Muzyką"

Zmiany w promocji MixPlus "Mixuj Muzyką"

LuiN 19 Marca 2008 11:14

0 0

20. marca Plus wprowadza nową odsłonę promocji MixPlus "Mixuj Muzyką".



W ramach promocji klienci którzy wybiorą promowane modele telefonów, otrzymają możliwość bezpłatnego ściągnięcia z Plus.pl od 3 do 12 utworów muzycznych. Dla pozostałych klientów i po wykorzystaniu limitu, cena jednego utworu wynosi 2,44 zł brutto.




W nowym cenniku zmieniają się ceny telefonów:
LG Shine (1 zł w 50/42 i 69 zł w 50/36),
Nokia 2626 (69 zł w 30/24),
Nokia 5200 z kartą 1 GB (1 zł w 30/42 i 49 zł w 30/36),
Plusfon 401i z kartą 512MB (1 zł w 30/36 i 49 zł w 30/30),
Plusfon 401i z kartą 1GB (1 zł w 30/36),
Samsung C520 (19 zł w 30/30),
Samsung M600 (1 zł w 30/36 i 29 zł w 30/30),
Samsung J700 (1 zł w 50/36 i 39 zł w 30/42),
Samsung Z170 (1 zł w 50/42, 19 zł w 50/36 i 49 zł w 50/30),
Sony Ericsson W200i (1 zł w 30/36 i 49 zł w 30/30).

Do promocji wyprzedażowej trafiają modele: Samsung X510, Samsung X520, Samsung X530, Samsung X680, Sony Ericsson W300i, Nokia 6103 i Nokia 6125.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2008-03-19 13:41:41

    sorry ale chyba oni nie wiedzą co to "mixuj z muzyką" Nokia 2626 to muzyczny telefon?? jak to tylko ma radio a mp3 nie ma... żal to już Orange music daje muzyczne telefony. ;) no trzeba korzystać z plus.pl bo już w kwietniu trzeba będzie płacić za połączenie się ze strona.

  • 0

    13. ~  2008-03-19 14:30:10  host: chello087206030004.chello.pl

    Ceny telefonów też po byku... Porównajcie z MegaFunem w Erze...

  • 0

    14. ~on  2008-03-19 14:31:12  host: cerber.gddp.lublin.pl

    całkowiecie macie rację. plus sie zepsuł. za dobrze mają,pozyskali dużo klientów i sobie olewają, ja tez mam w + umowe,na szczescie stary abo o wiele korzystniejszy niz obecny,ale chyba przejde do play. dla przykładu se k800i w abo chyba anwet jzu za 40 zł kosztuje 1 zł a w + chyba 399 conajmniej

  • 0

    15.  2008-03-19 14:38:01

    Orange zaczyna powoli klientów tracić i po trochu obniżają telefony ale strasznie wolno. :) Co do Plusa nie wiem bo to siec nie dla mnie :D

  • 0

    16. ~  2008-03-19 15:27:35  host: f143-052.opera-mini.net

    ceny niektorych telefonow od roku nie ulegly zmianie np lg kg800. poza tym reszta telefonow bardzo droga, wlasnie konczy mi sie umowa pod koniec marca w mix i za przedluzenie telefon z ich listy 50zl taniej. smiech na sali. przechodze do play. teraz w urodziny pelno tanich i rewelacyjmych telefonow k800za 1zl w 40 a w plusie abo 400 599zl! brak slow!

  • 0

    17. ~stop  2008-03-19 15:47:29  host: nat-tar.aster.pl

    W ogóle Was nie rozumiem...Plus i jego mix to najlepsza z ofert tego typu na naszym rynku.super telefony teraz jeszcze doszła bardzo ciekawa strona muzyczny mix.chyba lubicie tak narzekac,bo nic innego lepszego nie ma

  • 0

    18. ~kincek  2008-03-19 15:59:53  host: dop24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    daleko nie trzeba szukac - obecnie to Era Fun, po podwójnym doładowaniu cena za minutę wynosi 35 gr. do wszystkich sieci przez cały tydzień,minuty przechodzą dalej, dziękuję :)

  • 0

    19. ~;Domelo  2008-03-19 18:38:58  host: static-ip-87-248-81-190.promax.media.pl

    To fakt plus troche nie mysli ale mimo wszystko tak i tak najgorsze jest orange . Plus przynajmniej nie psuje fonow jakims swoim menu czy nie szpeci obudowy telefonow . Ostani raz napisy plusa na obudowie mialy miejsce w pierwszych w200 . A ogange cos nie chce z tego zrezygnowac ;/

  • 0

    20.  2008-03-19 19:49:40

    Domelo, mądre słowa, dla mnie właśnie największą wadą ERY i Orange jest ich grzebanie w sofcie. Wiadomo, wgramy niebrandowany i po gwarancji. W orange wpieprzają to beznadziejne Orange manu, gdyby tak dało się w każdy modelu to wylączyć ,to już nie byłoby problemu. A Era zawsze mnie drażniła ze swoim Omnixem na pulpicie i wśród ikonek menu, tego też nie we wszystkich modelach da się zmienić, wiec zamiast mieć kontakty czy innego typu skrót, to mamy beznadziejny internet. Wiadomo, najważniejsze są ceny połączeń i czesto były one niższe u konkurencji niż w Plusie, jednak ten niby szczegół zawsze przesądzał o tym, że zostawałem u tego operatora :)

  • 0

    21. ~Bodzio  2008-03-19 20:48:33  host: 194.181.131.226

    SE w300i ma byc na wyprzedarzy, jak ostatnio bylem w plusie to mowili ze jest to praktycznie nie dostepny model w ich ofercie...

  • 0

    22. ~jojo  2008-03-19 21:29:53  host: efi76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BKX18 - a Plus to może pod tym względem jest lepszy...? Ja też mam telefon poprzerabiany przez tą sieć. Nie dość że logo na obudowie, to jeszcze swoje wstawki w sofcie. Na dodatek jakieś plusowskie tapetki, dźwięki i wygaszacze, których za nic (bez zmiany softu) nie można usunąć. Wrrr!

  • 0

    23. ~  2008-03-19 22:41:02  host: cmv145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No ale w znakomitej wiekszosci ceny spadly, ofkoz i tak przecena 'zalosna bo tak'. Luz. Mi sie podoba, aczkolwiek ja juz nowego fona nie potrzebuje, bralem wczesniej z MIXa.

  • 0

    24. ~taki4  2008-03-19 22:45:00  host: 77-253-120-246.adsl.inetia.pl

    ludzie ale wy macie problemy zeby tylko takie byly na swiecie swoja droga zrobcie sobie ustawke ktora siec wygra ta jest najlepsza:)

  • 0

    25.  2008-03-19 23:47:03

    jojo wybacz, ale czy zalegająca gdzies w pamięci tapeta Ci przeszkadza? widzisz ją przy każdym braniu telefonu do reki?? No chyba nie, wiec nie wyskakuj z jakimś głupim tekstem, akurat w tej kwestii Plus wypada zdecydowanie najlepiej, jest to najmniejsze zło spośród brandowanych softów. I nie mów, że nie da się kasować, bo z poprzedniej 6288 wywaliłem wszystko bez najmniejszych problemów, więc nie wiem skad masz takie problemy z usunięciem zbędnych "reklamówek" operatora. Co do logo na obudowie to tylko kilka modeli je ma i głwónie z niższej półki, tak w ogóle to mnie się jakoś nie trafiają takie, ostatni z ich logo jaki miałem, to 6210 dobrych pare lat temu i od tamtej pory wszystkie telefony jakie brałem nie miały loga... Tak wiec zdecydowany + dla Plusa.

  • 0

    26. ~paula  2008-03-20 08:36:54  host: cerber.gddp.lublin.pl

    aja uważam że cenowo plus od ery tańszy ale z kolei era ma lepsze ciut fony, orange spi, jedyna nadzieja to play, czytam tu komenatrze ze play mix w plusie to super oferta. no jeśli ktoś w sieci sie porusza to tak,ale poza tym to kicha .ok 70 gr/min, nawet chyba w tym nowym mix plusie stawka w sieci 39 gr czy jakoś tak, a juz w orange na karte czy play w sieci 20 gr. fony takie sobie,ani nowe ani nic,jakieś powprowadzane odgrzewane kotlety. w ogóle zobaczcie tyle jest nowych modeli na rynku a w sieciach (prócz play)nic. nędza. prawie nic nowego dla prywatnych.no może nokia e51 czy se k850i

  • 0

    27. ~jojo  2008-03-20 18:41:21  host: eer152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie masz racji BKX18 - ja nie mam Nokii 6210 czy też 6288 - co ma do tego klasa i wiek telefonu? To moja sprawa jaki telefon kupuje i NIE ŻYCZĘ SOBIE wstawek w postaci loga operatora na obudowie, tapet, wygaszaczy i dzwonków (których NIE DA SIĘ USUNĄĆ - umiesz czytać, ja wiem co pisze). Co z tego, że na co dzień na nie nie patrze - nie chcę ich mieć w telefonie i tyle, nie chcę żeby zajmowały niepotrzebnie miejsce w pamięci aparatu. NIE ŻYCZĘ sobie również zmian w sofcie w postaci ikony z logiem Plusa, która odsyła automatycznie do ich serwisu WAP.

  • 0

    28. ~jojo  2008-03-20 18:44:47  host: eer152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Akurat wszelkie telefony, które kupowałem w Erze nie miały praktycznie żadnych wstawek (oprócz tapety z logiem ERA). Więc moje doświadczenia w tym względzie są odmienne od Twoich.

  • 0

    29.  2008-03-20 19:10:58

    jojo wszystkie argumenty które podałeś pasują do wszystkich operatorów, każdy wrzuca tapety, dzwonki, dodatkową ikone w menu do połączenia z ich stroną... (nie wiem jakie miałeś telefony) ja w domu mam wszystkie z plusa (4) i nie ma w nich ani loga na obudowie, ani ikonki z logo operatora w menu. Tak więc teraz sam sobie odpowiedz co jest gorsze, tapeta w pamięci, która zajmuje 10 kb, czy wkurwiający skrót na pulpicie telefonu - Omnix (lub dedykowane menu Orange), których czesto nie da się zmienić/wyłączyć?? Jeżeli dalej upierasz się przy tapecie, to lepiej skończmy tą wymiane poglądów, bo się w życiu nie dogadamy. Pozdrawiam :)

  • 0

    30. ~jojo  2008-03-20 19:31:43  host: eer152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja nie piszę po to, żeby sie z Tobą przekrzykiwać co jest lepsze. Traktuje tak samo KAŻDĄ nieporadną prze zemnie wstawkę od operatora, której nie można się pozbyć. Plus byłby może lepszy gdyby nie robił takich cyrków ale niestety również wstawia swoje śmieci. I masz rację - zakończmy tą bezsensowną wymianę poglądów. ;-)

  • 0

    31. ~  2008-03-23 18:27:49  host: cjg90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    paula, chyba troche przesadzasz. Fony nie sa wcale traficzne, ja sobie na luzaczku wzialem 3110 classic i jestem przezadowolony.

Dodaj swoją opinię