Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w promocjach w Plusie

Zmiany w promocjach w Plusie

sirmark 12 Lutego 2008 11:07

0 0
Od 12. lutego Plus wprowadza nowe odsłony promocji "Wielka Wyprz" oraz "Cafe Plus".

W nowych edycjach promocji dodano telefon Sagem my511X oraz obniżono ceny modeli: Nokia 6300, Nokia 6120, Samsung SGH-L760, SonyEricsson W610i. Z promocji usunięto także kilkanaście starszych modeli.

Zobacz: szczegóły promocji Wielka Wyprz.
Zobacz: szczegóły promocji Cafe Plus.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~on  2008-02-12 11:18:38  host: cerber.gddp.lublin.pl

    niech juz lepiej wprowadzą nowe taryfy

  • 0

    2. ~fenixks  2008-02-12 11:24:57  host: proxy.euron.pl

    Z innej beczki. Czy ktoś się orientuje czy można mieć ten sam numer telefonu na 2 kartach(bez kierowania prośby do operatora)?

  • 0

    3.  2008-02-12 11:52:10

    W erze tak chyba jest a w Plusie to se ne da

  • 0

    4.  2008-02-12 11:52:29

    Ja mam ciekawszego newsa dla wszystkich: http://www.tvn24.pl/-1,1538533,wiadomosc.html PO ma wielki orzech do zgryzienia....

  • 0

    5.  2008-02-12 11:56:31

    http://www.gazetawyborcza.pl/1,82244,4919532.html

  • 0

    6. ~mirekb  2008-02-12 12:00:51  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    to bylo do przewidzenia,jednak po znajdzie pretekst do pewnych działan

  • 0

    7. ~El Gringo Loco  2008-02-12 12:58:38  host: ales.onboard.pl

    No, nareszcie robią porządki ze śmieciofonami. Panowie z Plusa: na kongresie GSM tyle fajnego sprzętu a u Was badziewie za złotówkę. Kiedy nareszcie coś fajnego?

  • 0

    8. ~ja  2008-02-12 13:04:47  host: cei170.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~7 raczej nie predko bo to nie bedzie za zlotowke, a tego wiele osob oczekuje, wiec albo cos fajnego albo za zlotowke

  • 0

    9. ~sol  2008-02-12 13:14:11  host: aaxh182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna zmianka w promocjach wielkiej wyprzy. podczas jej trwania to ze 2-3 razy zmieniali telefony i ceny, fajnie działają. a ja mam simplusa i jestem zadowolony, super promocje, tanie minuty i smsy do doładowania heh

  • 0

    10. ~Kazek  2008-02-12 13:34:21  host: iad130.internetdsl.tpnet.pl

    Kurde no nie wierze !! Plus wprowadzil nowy model telefonu do swojej oferty!!! to bedzie HIT sprzedazy w lutym, marcu, kwietniu i maju bo nastepny nowy model wejdzie do oferty dopiero w czerwcu :)

  • 0

    11. ~andrew_zg  2008-02-12 15:33:32  host: ztpnet-78-200.ztpnet.pl

    skorzystałem właśnie dziś z Wielkiej Wyprz i jestem posiadaczem Nokia E51 w Kubali 75. Telefonik pierwsza liga

  • 0

    12. ~El Gringo Loco  2008-02-12 16:51:01  host: ales.onboard.pl

    @8 Jak będzie coś dobrego, to chętnie za to zapłacę. Szkoda że póki co nie ma żadnego wyboru :/

  • 0

    13. ~mosta  2008-02-12 21:31:45  host: nat-tar.aster.pl

    Zawsze to coś , ogolnie zauważyłem ze w Plusie ostatnio cos sie dobrego dzieje .A to zmiana telefonów a to nowe oferty i promocje.Mnie sie podoba ta promocja w mixie z mozliwoscia darmowego ściągania muzyki.

Dodaj swoją opinię