Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w promocjach Mix Plusa

Zmiany w promocjach Mix Plusa

sirmark 15 Czerwca 2007 22:57

0 0
18. czerwca ruszają nowe odsłony promocji w Mix Plusie, tym razem o nazwie Mixuj Muzyką.

Warunki promocji nie uległy zmianie. W stosunku do poprzednich promocji obniżono ceny następujących telefonów: Nokia 6021 z zestawem BT, Nokia 6070, Nokia 7360, Sagem my411X, Sagem my501X, Samsung SGH-X530, Sony Ericsson W200i, Sony Ericsson W300i.

Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Muzyką (30).
Zobacz: szczegóły promocji Mixuj Muzyką (50).



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1.  2007-06-15 23:14:14

    ale promocja... ale zmiany... pfff

  • 0

    2. ~  2007-06-16 08:08:09  host: apn-100-128.gprsbal.plusgsm.pl

    Zenada? Nie nada! No jaja jak berety... :((

  • 0

    3. ~  2007-06-16 08:52:53  host: p09-12.opera-mini.net

    Kubali dostal udaru slonecznego. Czy mnie pamiec nie myli , ze Polkomtel przegral proces i sam zapowiadal , ze WYCOFUJE SIE Z NIEZGODNYCH Z PRAWEM zapisow dotyczacych utraty gwarancji po sciagnieciu simlocka? Skad wiec zalcznik numer jeden?

  • 0

    4. ~  2007-06-16 09:05:37  host: p09-12.opera-mini.net

    Przepraszam - zwracam honor. Jesli usterka ma zwiazek ze sciagnieciem simlocka. Czyli mozna w praktyce sciagac simlocka nie tracac gwarancji.

  • 0

    5.  2007-06-16 09:33:16

    Co ciekawe na stronie Plusa już jest informacja o tej promocji i regulaminy z datą 18.06.2007. Ciekawe czemu się tak pospieszyli :-)

  • 0

    6.  2007-06-16 14:52:11

    Obniżyli ceny samych przestarzałych strupów (no może wyłączając SE).

  • 0

    7. ~hghkstnb  2007-06-16 15:44:57  host: zcs.pwr.wroc.pl

    chyba na główkę upadłeś - to ZłomyZłomicssony są "przestarzałymi strupami"

  • 0

    8. ~smajl  2007-06-16 19:28:59  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    kolejna kiepska promocja plusa

  • 0

    9.  2007-06-17 11:14:39

    kiepska, ale jakaś chęć zmian ,ale mizerna, ale zawsze coś bo Era teraz to już nic nie zmienia

  • 0

    10. ~hra  2007-06-17 21:12:43  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    czy oni w tym plusie nie potrafia zrobic czegos porzadnego

  • 0

    11. ~gosc  2007-06-18 11:49:25  host: auf186.internetdsl.tpnet.pl

    narzekacie i narzekacie a plus jest najlepsza siecia na rynku!kto sie nie zna niech sie zamknie!

  • 0

    12. ~go  2007-06-18 12:17:41  host: auf186.internetdsl.tpnet.pl

    no tak zapomnialem ze wiekszosc z was wychwala orange w niebiosy,a co ona takiego ma w sobie?niby mobilny zasieg a gdzie on jest?niby super promocje(za ktore wczesniej normalnie sie placi i to slono)ktore nie sa promocjami.Mam orange do konca roku,nie przedluzam bo nie zaoferowali mi nic konkurencyjnego.Do kitu z taka siecia jak Orange.

  • 0

    13.  2007-06-18 15:11:09

    a dziś przyspieszają HSDPA w Erze. To jest dopiero poważny operator.

  • 0

    14.  2007-06-19 08:27:32

    do 1,2,8 i 10- Promocje nie są takie złe. Do wyboru są pakiety rozmów co dzień czyli od godz. 10-16 codziennie i w weekendy - 60 minut za 5 zł (minuta 8 gr.) albo pakiet Popołudnia wieczory i Weekendy - codziennie od 16 do 8 rano nastepnego dnia i w weekendy - 100 minut za 5 zł. Po wykorzystaniu pakietu można kupić go jeszcze raz. Jest też pakiet 500 sms do Plusa za 5 zł. oraz bez opłaty miesięcznej 3 Swojaków za pół ceny. Do tego za 10 zł z jednym numerem można cały miesiąc rozmawiać za darmo. Po miesiącu znaowu można to odnowić. Korzystając z kilku promocji można: dzwonić z 1 numerem gratis, mieć 3 osoby za 0,36zł, popołudnia i weekendy 5 gr za minutę oraz 500 sms za 1gr. Do innych sieci jest trochę drogo 0,72. I to ma być taka zła promocja? Czego Wy jeszcze chcecie?

  • 0

    15. ~Karola  2007-06-25 12:06:58  host: nat-tar.aster.pl

    oferta spoko, Plusowi jestem wierna juz 5 lat i nie mam zamiaru zmieniac na nic innego a ta promocja z SE jest jak na moja kieszen rewelacyjna !

  • 0

    16. ~Mike  2007-07-10 16:02:51  host: dkk44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wg mnie również Plus jak najbardziej jest ok. w Mixie można w SE zainwestować. HSDPA też jest już szybkie (tak jak w erze), więc tylko działać.

  • 0

    17. ~gimli  2007-07-24 11:58:21  host: dla48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak na mój gust, to Plus się świetnie wtrafił z muzyczną promocją. na pewno zaskarbi sobie sympatię młodzieży. w końcu kto chce dziś chodzić i z telefonem i mp3 jak jest np se w200i

Dodaj swoją opinię