Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w promocjach Mix Plusa

Zmiany w promocjach Mix Plusa

sirmark 31 Marca 2007 13:09

0 0
2. kwietnia ruszają nowe odsłony promocji w Plusie o nazwie Koloro-peutyka w Mixie.

Do oferty wprowadzono telefonem Nokia 6070. Obniżono także cenę telefonu Sony Ericsson K510i.

Więcej szczegółów w regulaminach promocji: Zobowiązanie 30zł i Zobowiązanie 50zł.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~tranquilas  2007-03-31 14:54:59  host: 83.238.150.134

    ja od wielu lat mam telefon na karte.jak mi sie podoba to zmieniam siec i tyle.a te mixy to moze sa dobre ale nie na tyle doladowan.lekka przesada a ludzie na to sie nabieraja

  • 0

    6. ~tranquilas  2007-03-31 14:58:39  host: 83.238.150.134

    gdzie te czasy jak w abonamencie za 30zl mialem nokie 3330-wtedy hit-za 49zl a teraz bierzesz z umowa na dwa lata i placisz za fona 600zl.lepiej dolozyc 200zl i masz nowy bez umowy.

  • 0

    7. ~jojo  2007-03-31 15:00:06  host: egc93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    MIXPlus to badziewie. Jeżeli już brać mixa, to jedynie Erę FUN. :-)

  • 0

    8. ~tranquilas  2007-03-31 15:06:00  host: 83.238.150.134

    mixy sa ok ale zanim doladujesz tyle razy to ceny spadna kilkakrotnie a ty musisz placisz stawki na jakich podpisales umowe

  • 0

    9. ~piokuk  2007-03-31 15:08:36  host: 82.160.57.42

    Ja jestem wielkim fanem mixplusa. Kupiłem sobie toto ponad rok temu, telefon od razu sprzedałem, w ciągu jednego dnia zasiliłem 24 razy i mogę gadać do woli ze znajomymi w plusie i w sieciach stacjonarnych po 18 i przez całe weekendy. Dodam, że jest to moja 3 karta sim i nie wykonałem z niej chyba żadnego połączenia za 0,72 PLN.

  • 0

    10. ~tranquilas  2007-03-31 15:16:39  host: 83.238.150.134

    ja mam simplusa i chcialem przejsc na mixa.telefon bym sprzedal rowniez i uzywal tego co mam bo i tak lepszy pewnie od tych co oferuja w mixplusie.fajne promocje maja w mixie

  • 0

    11.  2007-03-31 15:16:52

    Sam znam takich co to co 6 miesięcy kupowali mixa. Dużo dzwonili w roamingu więc mieli nowe aparaty co kilka miesięcy. Stare na allegro i po kłopocie.

  • 0

    12.  2007-03-31 15:18:55

    Mix ma tą niezaprzeczalną zaletę, że kupuje się telefon w cenie promocyjnej a jednak na kartę. Wielu rodziców na to idzie kupując dzieciakowi. Nikt wtedy nie patrzy że te 36 zasileń to może być 3 lata.

  • 0

    13. ~jojo  2007-03-31 15:32:54  host: egc93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "piokuk" i to jest właśnie paradoks w Plusie. Tam MIXPlus jest lepszy od Simplusa... ;-D

  • 0

    14.  2007-03-31 15:47:18

    Zresztą trudno tu mówić o nabieraniu ludzi. Każdy ma swój rozum i może sobie regulamin przeczytać.

  • 0

    15. ~issa  2007-03-31 16:37:43  host: apn-99-36.gprspla.plusgsm.pl

    Zmieniam nick;)Mix jest bardzo ciekawym i generalnie opłacalnym rozwiązaniem. Nie rozumiem tylko jednego - co to znaczy "taniej w sieci"? Czy to znaczy , że poza siec mają drożej? Co to za dziwne rzeczy?:)

  • 0

    16.  2007-03-31 16:56:13

    rawals: A są u nas telefony bez karty? Podobno ostatnie to były NMT450?:)

  • 0

    17. ~  2007-03-31 17:21:42  host: 87-205-162-42.adsl.inetia.pl

    Badziewie i tyle ten mix !!! W erze fun na dlata mamy obawiazkowe 8 zasilen po 50zl a w Plusie co ? 24 zasilenia ? Komedia Plus dla idiotow ;) 7112914571

  • 0

    18. ~  2007-03-31 17:38:03  host: acly200.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lepszy mix niż abonament, ja czasem abonament płace 50 zł a innym razem 100 zł, a tu już bym miał 2 doładowania a w abonamence nic więcej żadnych profitów.

  • 0

    19.  2007-03-31 18:57:23

    mix plus ma jedna wazna zalete darmowy numer za 10 Zł bez limitu!!!!!

  • 0

    20. ~  2007-03-31 19:00:24  host: 87-205-217-135.adsl.inetia.pl

    Mix Plus bez promocji rzeczywiście jest marny, ale z dodatkami to wypas lepszy od Simplusa. Gdyby zasilenia były niższ niż 30 zł na max 24 zasilenia, to sam bym się skusił.

  • 0

    21.  2007-03-31 19:03:12

    * 1.wlo - nie podoba się nie korzystaj. Weź sobie abonament. Używając takich argumentów jak Ty, mógłbym napisać że abonament jest gorszy niż prepaid i mix. A sądzę że to co jest lepsze a raczej korzystniejsze każdy oceni sobie sam wedle własnych potrzeb.

  • 0

    22.  2007-03-31 20:20:48

    ludzie biora mixa przez usługi dodane, 8gr za min. w sieci, 500smsów, darmowy numer, 3swojaki, kontrola przede wszystkim nad dzieciakami(bo dorsły wypadało by aby się sam kontrolował)

  • 0

    23.  2007-03-31 22:53:59

    dechomenon w pierszej czesci swoejej wypowiedzi podsumowal czynniki wplywajace na dobra sprzedaz mixa- sam mam mixa wlasnie z tych powodow bo telefon sprzedalem w ten sam dzien w ktorym go dostalem :)

  • 0

    24. ~BUA  2007-04-01 10:33:44  host: user-87-248-66-136.promax.media.pl

    czy ktos sie nie pomylil w tym cenniku nowym?? tam pisze ze Moto L6 jest drozsza od L7, a L7 jest tansza(kosztuje 1zl/42 doladowania) od Nokii 6070??????????????

Dodaj swoją opinię