Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w promocjach Ery

Zmiany w promocjach Ery

sirmark 16 Marca 2009 23:48

0 0
Era wprowadziła zmiany cen w ofercie biznesowej. A od jutra w ofercie pojawią się trzy nowe telefony.

W ofercie promocyjnej podwyższone zostały ceny obu wersji telefonu Apple iPhone 3G. Zmiany cen dotyczą także telefonów BlackBerry.

Z nowych telefonów, które wchodzą do oferty bez umowy od 17. marca, oprócz Nokii 5800 wycenionej na 1649 zł, pojawią się także BlackBerry Curve 8900 w cenie 2099 zł oraz SonyEricsson T303 w cenie 409 zł.

Zobacz: cennik telefonów - "Najwięcej minut w Firmie"
Zobacz: cennik telefonów - "Najtańsze telefony w Firmie"
Zobacz: cennik telefonów - "Nowy pakiet biznes".



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2009-03-17 06:11:08  host: f96-053.opera-mini.net

    iPhone 3G 400zł drożej. Takie rzeczy tylko w Erze!

  • 0

    13.  2009-03-17 08:07:04

    Era skończyła procedure handlu iPhone'ami na allegro. Podobno 70% iP z Ery szło na allegro. A teraz juz sie po prostu nie będzie opłacać. Tylko kto to teraz w ogole kupi....

  • 0

    14.  2009-03-17 09:12:59

    5800 w sklepie dla idiotów jest o 100zł tańsza.

  • 0

    15. ~  2009-03-17 09:45:08  host: adqv106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a czy ktokolwiek kupuje telefony bez umowy w sieci? Porównajcie te ceny do cen dla stałych abonentów, a po za tym w każdej sieci drożeją niektóre telefony...

  • 0

    16. ~  2009-03-17 10:35:43  host: fab226.internetdsl.tpnet.pl

    Gdzie sens gdzie logika?? Samsung F480 przy abonamencie za 80 zł kosztuje 499 zł!! Czy ktoś kto ustala tam cennik nie zna ofert innych sieci??!! W Play przy abonamencie 65 zł ten telefon kosztuje 1 zł. Czyli minut tyle samo abonament tańszy w skali 2 lat o 360zł i do tego telefon tańszy o 498 zł. Rachunek zysków i strat jest chyba logiczny...

  • 0

    17. ~lukpiot  2009-03-17 10:39:13  host: 94-40-96-245.tktelekom.pl

    ale mi promocja... ceny poszły w górę - tzn ze poza promocją jest taniej?

  • 0

    18. ~  2009-03-17 10:58:22  host: fab226.internetdsl.tpnet.pl

    jak to wszystko dobrze przeliczyć to nie wiem czy nie opłaca się zrobić "akcja migracja" do innej sieci. przedłużenie abonamentu już teraz się nie opłaca. Telefony drogie dla "stałych klientów" takie same promocje i ilości minut jak w innych sieciach dla nowych klientów

  • 0

    19. ~dede  2009-03-17 11:10:39  host: public-gprs13967.centertel.pl

    a inni nie podnoszą cen? niedawno Plus też konkretnie zmienił cenniki. Niestety, zaczyna się sprzedaż telefonów kupowanych po wyższym kursie euro, do tej pory jeszcze były zapasy w magazynach

  • 0

    20. ~  2009-03-17 11:48:04  host: admu161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no właśnie czy inni nie podnoszą cen? Po za tym nie zgodzę się z tym że nie warto przedłużać umowy, zależy co komu pasuje, ceny dla stałych klientów wcale nie są takie złe w szczególności gdy ma się jeszcze pkt era premia...

  • 0

    21. ~  2009-03-17 12:07:27  host: fab226.internetdsl.tpnet.pl

    to sobie porównaj ofertę dla stałych klientów nowa era 80 z one play 65. zarówno minuty w abonamencie jak i cennik telefonów i wtedy odpowiedz co się opłaca, po uwzględnieniu rabatów jakie daje poszczególna sieć

  • 0

    22. ~zazubi  2009-03-17 12:24:14  host: public-gprs113452.centertel.pl

    no dobra, ale jest ważny czynnik - premie za lojalność, bonusy. no i pakiety sieciowe, jak ktoś jest w sieci x do kilku lat, am w niej rodzinę, to zmiana na Play wcale mu nie pomoże

  • 0

    23. ~  2009-03-17 13:23:19  host: ddc60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22. Chyba że cała rodzina do Play się przeniesie, albo część będzie miała podwójne karty. :)

  • 0

    24. ~skalarek  2009-03-17 14:29:37  host: nat10.siec.alfa.pl

    #8 od tamtego czasu pojawiło się mnóstwo udanych konstrukcji. Robisz sensację wokół starego modelu telefonu. I nikt nie mówi o ściganiu się.

  • 0

    25. ~skalarek  2009-03-17 14:30:40  host: nat10.siec.alfa.pl

    #SirmarK no to się pochwaliłeś, że tu rządzisz..

  • 0

    26. ~  2009-03-17 16:09:31  host: dcz44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @24. ~skalarek Jak odbierasz to jako chwalenie, to coś jest nie tak z Tobą chłopie. Nie zrozumiałeś tego postu nawet w 1%. Widocznie myślisz "inaczej" i rozumiesz słowa "inaczej". Ale to Twój problem co widać w kolejnych postach. Agresję się leczy.

  • 0

    27.  2009-03-17 17:12:52

    "Era wprowadziła zmiany cen w ofercie biznesowej. A od jutra w ofercie pojawią się trzy nowe telefony." zmiana cen telefonow czy jakies uslugi/ polaczenia zmieniaja ceny tylko nie jest to opisane w newsie? bo dla mnie to nie jest jednoznaczne

  • 0

    28. ~hallo  2009-03-17 20:08:30  host: ip187-200.ghnet.pl

    niech podnosza, ja sie ciesze, ludzie nie beda kupowac a play na tym zarobi :P

  • 0

    29. ~dzetex  2009-03-17 21:26:03  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    To prawda jezeli ktos ma cala rodzine w sieci w dodatku jest w niej juz dluzszy czas to obejmuja go troszke inne zasady ale nie do tego zmierzam. Zamiana na Play w nic nie da. Najgorszym ich minusem jest to ze ich minuty nie przechodza z miesiaca na miesiac.

  • 0

    30.  2009-03-18 07:58:12

    A ja sprawdzilem najnowsza fakture: wygadane 971 minut, do zaplaty 288zl (NPB, numery za grosz) daje to 29,66gr brutto za minute, wiec w pleju pewnie wyszlo by mi taniej bo czesc jest na stacjonarki, tyle ze oferta na karte mnie nie interesuje (pamietanie o doladowaniu, odliczenie vatu)

  • 0

    31. ~Fiftin  2009-03-20 14:40:39  host: nat4.btsnet.pl

    Dla mnie to jest paranoja z tymi cenami w erze... Poza tym podwyżki podwyżkami, ale żeby iphone kosztował 2 razy drożej to jest po prostu śmiech na sali. Przechodze do playa. Nie lubie jak nie szanuje się klientów...

Dodaj swoją opinię