Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w promocjach dla indywidualnych w Plusie

Zmiany w promocjach dla indywidualnych w Plusie

WitekT 23 Listopada 2006 19:23

0 0

Od 24. listopada ruszają nowe odsłony głównych promocji dla klientów indywidualnych w Plusie.

Godziny na Święta i Czasopodwajacz

W obecnej odsłonie obniżono cenę m.in. następujących telefonów: Motorola V235, Nokia 6020, Samsung SGH-X680, SonyEricsson K300i oraz SonyEricsson K310i.

Wraz z promocją Godziny na Święta obowiązuje promocja Czasopodwajacz. Abonentowi, który aktywował się w promocji Godziny na Święta, oferowana jest możliwość uruchomienia na okres promocyjny usługi Czasopodwajacz. Długość okresu promocyjnego uzależniona jest od wybranej przez abonenta taryfy i wynosi:
3 pełne okresy rozliczeniowe dla taryfy Godziny 25,
4 pełne okresy rozliczeniowe dla taryfy Godziny 40,
6 pełnych okresów rozliczeniowych dla taryf Godziny 55, 75, 110 i 180.

Po upływie okresu promocyjnego usługa jest dezaktywowana. W ramach usługi Czasopodwajacz Abonent otrzymuje w każdym okresie rozliczeniowy pakiet podwajający liczbę minut wliczonych w abonament.




Po 2 minutach za darmo - promocja powiązana z marketingowym hasłem Czasowstrzymywacz.

W obecnej odsłonie obniżono ceny m.in. Motoroli RAZR V3 oraz Samsunga SGH-X680.

W ramach promocji, przez 24 miesiące od momentu aktywacji, oferowana jest usługa Czas Stop. Usługa ta powoduje zatrzymanie naliczania opłat po drugiej minucie połączenia z numerem w sieci Plus lub stacjonarnym. Naliczanie rusza ponownie dopiero od 31-szej minuty trwania rozmowy.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2006-11-24 07:08:25

    bez rewalacji,znowu nie obnizyli ceny drozszych telefonow.

  • 0

    2.  2006-11-24 07:46:57

    Jeśli ktoś lubi dobre telefony (nie te jednorazówki, co teraz oferują operatorzy) i ma w miarę duże rachunki radzę zainteresować się ofertą z Ery - Prestiż. Za 100 złotych brutto można mieć przez 24 m-ce 200 minut do wszystkich sieci i z jednym numerem w Erze za free. Wychodzi wobec tego 50 gr. do wszystkich, czyli lepiej niż w TT. Do tego eleganckie telefony w bardzo dobrej cenie.

  • 0

    3. ~mirekb  2006-11-24 09:49:18  host: bmf241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to zalezy czy mam zasieg zeby korzystac z ery;-)))i tak wole plusa bo tam najwiecej osob.pozdr

  • 0

    4. ~jojo  2006-11-24 10:51:42  host: eeq187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    "gilbert3" oczywiście zakładając, że wygadamy te 200 minut (i niestety zabulimy 100 zł). :-)

  • 0

    5. ~ERHARD  2006-11-24 11:36:39  host: host158-117.crowley.pl

    Gilbert Ere to sobie wsadz..............50 groszy w pakiecie a póżniej???72......rzeczywiście bardzo tanio jak w Plusie moge mieć za 60 groszy w pakiecie i poza...........Era w swoich promocjach zawsze ma kruczki.......

  • 0

    6. ~Adi  2006-11-24 12:01:42  host: ip-81-15-216-56.unregistered.net.telenergo.pl

    NO to zajebiscie - a juz myslalem ze jakas promocja uslug ;(

  • 0

    7.  2006-11-24 13:01:21

    mylicie się, obecnie najlepszą oferte dla indywidualnych ma właśnie Era.Największy wybór telefonów i ustalanie wysokości abonametu do potrzeb.

  • 0

    8. ~jojo  2006-11-24 14:38:11  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Jeżeli chodzi o telefony, to się zgadzam. Wybór jest spory. Ale ja w Tak Taku-u zapłacę 59 gr i ani grosza więcej. A w abonamencie wyjdzie mi 50 gr jeżeli wydzwonie cały pakiet. Jeżeli nie, to cena automatycznie rośnie, a abonament tak czy siak muszę zapłacić. Więc co mi po cenie 50 gr.

  • 0

    9.  2006-11-24 15:52:33

    brakuje pomysłów w plusie.

  • 0

    10.  2006-11-24 18:43:59

    Era Prestige ma super ceny telefonow - ogolnie nikt im nie podskoczy.

  • 0

    11. ~maoam  2006-11-25 17:34:37  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    i co z tego ze zmiany, jak ciagle czegos w tych plusowych ofertach brakuje

  • 0

    12.  2006-11-27 12:53:33

    w przeciwieństwie do ostatnich ofert Ery.Może tam znajdziesz maoam to czego w plusie Tobie brakuje.

Dodaj swoją opinię