Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w promocjach "blue connect"

Zmiany w promocjach "blue connect"

sirmark 19 Września 2006 18:19

0 0
Od 20. września w Erze dostępne są nowe edycje promocji blue connect.

W promocjach "blue card 39" oraz "blue card 99" pojawił sie nowy modem PC Option Icon (HSDPA ready). Z oferty usunięto modem GlobeTrotter 3G EDGE (HSDPA ready).

Więcej szczegółów w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2006-09-19 20:48:31  host: ns1.elsat.net.pl

    albo mi sie wydaje albo... blue mial konkurowac z neo?

  • 0

    4. ~  2006-09-19 20:54:56  host: apn-100-190.gprsbal.plusgsm.pl

    szalony pytanie oranzada niema netu prepaid,z tego co wiem,napisz moze nie wiem wszystkiego i tak z simdaty nie zrezygnuje ale potestowac mozna..blukonekta testowalem z kumplem z ery na pul roku przed jej wprowadzeniem we wroclawiu..nic sie nie zmienilo;-))to loipa na max,fakt ze limity wieksze niz w plusie i orange ale zasieg..jak t-mobile powaznie mysli o konkurencji z innymi netem to niech najpierw poszerza zasieg i zniza ceny,wiem HSDPA i UMTS to cos co w Polsce sprawdzi sie ale z takimi cenami to za10 lat..tak zachod doprowadza do dezinformATYZACJI NASZEGO KRAJU..

  • 0

    5.  2006-09-19 20:55:30

    a czemu usuneli modem 3G ?

  • 0

    6. ~  2006-09-19 21:00:24  host: p02-09.opera-mini.net

    A BC 79 nie przedluzyli? Chyba juz niema szans na prawdziwy BC jako usluga dodatkowa do abonametu zamiast tych marnych 50mb na wzur iplusa w plus a szkoda dalej musze meczyc ryczalt na wap i mini opere na 3650 a 6630 lezy bezuzyteczna w szafie

  • 0

    7.  2006-09-19 21:03:13

    4-to fakt ogromna wada Ery jest jej zasieg :( a co do Orengady to na popie nie ma co testowac za drogo - Plus bylby zdecydowanym liderem internetu gdyby nie edge i jego mizeria :( Orange wcale nie jest takie zle bo juz lepiej miec 1OKB/s w edge niz 4K8/s w gprs w Plusie ale znow Orange ma umts tragiczny :( Tak naprawde cala trojca idzie rowno kazdy ma plusy i minusy i nikt nie chce wyjsc przed szereg :/

  • 0

    8.  2006-09-19 21:52:54

    Kto pamieta jak Plus cos zapowiadal ze do konca tego roku 70% jego bts ma miec edge ? Cos maja jakies problemy z tym :/ Era faktycznie z edge lecie szybko do przodu :) tylko szkoda ze w skali kraju Era ma ponad tysiac bts mniej od plusa i przeklada to sie na zasieg ery :/

  • 0

    9. ~  2006-09-19 22:35:35  host: dqe78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 3. HSDPA w Erze juz hula. Trzeba tylko sciagnac z sieci odpowiedni soft do Globtroterka i jest ok ;-)

  • 0

    10. ~  2006-09-19 22:36:22  host: dqe78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony. A mozesz podac ile BTS ma Era, a ile Plus?

  • 0

    11.  2006-09-19 22:46:29

    10 - niestety nie pamietam tej www ale na 100% Plus ma ponad 10000bts a Era ponad tysiac mniej , Orange jest po srodku - nie pamietam ale gdzies na stronach rzadowych to bylo.

  • 0

    12.  2006-09-19 22:51:13

    Szalony: no to pojechałeś po bandzie teraz zdrowo... ;) Na koniec zeszłego roku, według GUS, wszystkich stacji bazowych było 15290. ;)

  • 0

    13.  2006-09-19 22:55:59

    To ja nie wiem co ja widzialem ;> moze cos mi sie snilo ? Ale ta cyfre ponad 10tys. Widzialem ;)

  • 0

    14.  2006-09-19 22:59:00

    Moze to byly sektory ? Bo bts przewaznie ma 3 sektory ? Ale moze miec 1 lub 2 ... Juz nic sie nie odzywam ;)

  • 0

    15.  2006-09-19 23:02:40

    Witek a mozesz podac liczby z kazdego operatora osobno ? Powaga gdzies czytalem ze Era w skali kraju ma prawie 1000 bts mniej od plusa i jest na ostatnim miejscu pod tym wzgledem ...

  • 0

    16. ~observator  2006-09-19 23:29:09  host: nat-39.wolomin.net

    Najlepszą transmisję danych ma Plus - owszem, zasięg EDGE mniejszy niż orangutan, ale w Plusie przynajmniej EDGE działa! I to jak! Natomiast jeśli chodzi o UMTS to zarówno era jak i orangutan mogą się schować - tu Plus rządzi na całego.

  • 0

    17.  2006-09-20 08:49:13

    Szalony ERA prawie 3500 bts a Plus prawie 4200.

  • 0

    18. ~dt  2006-09-20 12:15:58  host: wap.plusgsm.pl

    cos za malo tych BTSow podales albo to stan na 2004 rok.

  • 0

    19.  2006-09-20 12:18:22

    dt: w 2004 roku było 14519. ;) GUS nie kłamie. ;)

  • 0

    20. ~dt  2006-09-20 14:11:07  host: wap.plusgsm.pl

    sorki Witku ale to bylo do rcicho i jego liczb bo wychodzi z tego ze orange ma 7tys a jakos w to nie wierze. Z twoimi sie zgadzam :) Wiem ze GUS nie klamie ;)

  • 0

    21. ~KimdzonG  2006-09-25 14:11:25  host: dpy250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jedno jest prawdą, że BC coraz lepszy się robi, na początku bywało różnie, ale teraz polepszają i jest szybciej i nowocześniej.

  • 0

    22. ~Neo  2006-09-25 14:14:27  host: dpp38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    znajoma ma BC, i zawsze sobie chwali, fakt, że mało korzysta, ale do jej potrzeb wystarcza.

Dodaj swoją opinię