Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w promocjach biznesowych Plusa

Zmiany w promocjach biznesowych Plusa

sirmark 6 Stycznia 2009 18:02

0 0

Od 7. stycznia Plus wprowadza nowe odsłony promocji biznesowych. Obniżone zostaną ceny wielu telefonów.

Najwięcej zmian w cenach dotyczy taryf Elastyczna 30 oraz 50 - ceny w większości obniżone zostaną o 50 zł. W kolejnych taryfach - Elastyczna 75 oraz 100 - ceny wielu modeli obniżone zostaną o 100 zł. Wyższych taryf dotyczą nieliczne zmiany cen.




Zobacz: regulamin promocji "Czas na Rozmowy"
Zobacz: regulamin promocji "Na Rozmowy z tanim telefonem"
Zobacz: regulamin promocji "Na lata"
Zobacz: regulamin promocji "Elastyczna z tanim telefonem"
Zobacz: regulamin promocji "Bezpłatna piątka plus"
Zobacz: regulamin promocji "Za darmo w sieci dla firm"
Zobacz: regulamin promocji "Elastyczna wyprzedaż"

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~  2009-01-06 18:33:45  host: 94.254.200.153

    Witku http://technologie.gazeta.pl/technologie/1,91146,6126217,Nie_bie rz_telefonu_u_operatora___w_sklepach_jest_taniej.html

  • 0

    2.  2009-01-06 18:34:41

    #2. pisalismy o tym przed poludniem

  • 0

    3. ~  2009-01-06 19:47:57  host: 94.254.200.153

    Witku moglbys zapytac sie w PLAYu czy maja awarie?? bo dzisiaj juz 6 a faktury na styczen na 2 komorki dalej nie sa wystawione, zawsze byly wystawione 3 danego miesiaca. Cos im chyba padlo.

  • 0

    4.  2009-01-06 20:07:58

    Fakt, faktury jeszcze nie mam wystawionej ale juz zadluzenie dla kazdego numeru jest ; termin powinni przesunac platnosci ! bo pewnie wystawia 8.01 a termin bez zmian, 17.01..

  • 0

    5.  2009-01-06 21:30:20

    A ja przedłużyłem umowę na rok bez telefonu ;-) Ja mam wystawioną fakturę, minął termin płatności a jeszcze do mnie nie dotarła. Na szczęście (a może wiedzą o problemie?) na e-0-boku nie świeci na czerwono, że płatność przeterminowana... Ktoś powie, że jeśli znam kwotę powinienem zapłacić... Nie - nie zapłacę dopóki nie dostanę faktury.

  • 0

    6. ~x  2009-01-06 21:49:38  host: 77-253-114-254.adsl.inetia.pl

    Są problemy z dostarczaniem korespondencji zarówno przez poczte polską, jak i inpost, z usług których korzystają sieci komórkowe.

  • 0

    7.  2009-01-06 21:58:55

    wlo jesteś kozak!

  • 0

    8. ~  2009-01-06 22:26:49  host: 94.254.194.212

    od 6 co ma poczta do tego ze PLAY fizicznie nie wystawil jeszcze faktury! Nie zwalajmy wszystkiego na poczte. Inpost wcale nie jest lepszy od poczty!

  • 0

    9. ~martinezowiec  2009-01-06 23:23:30  host: c78-142.icpnet.pl

    SirmarK. W zdaniu "Wyższych tarych dotyczą" jest błąd! Chyba powinno być wyższych taryf dotyczą... I jeszcze taka mała refleksja: pod artykułami podpisujesz się sirmark a w komentarzach SirmarK. Która forma jest poprawna bo nie wiem jak się do Ciebie zwracać? ;-)

  • 0

    10.  2009-01-06 23:48:52

    wlo - jak podpisałeś umowę to znaczy, że akceptujesz regulamin świadczenia usług swojego operatora. Jak się odniesiesz to par11 punkt 7? http://www.plus.pl/informacje/regulaminy/

  • 0

    11.  2009-01-07 00:07:33

    #9. tak, thx, #10. nie wiem czy teraz dobrze kojarze ale chyba byl wyrok NSA w tej sprawie, ktory uznal ze trzeba zaplacic nawet jak nie dojdzie faktura. Tylko nie pamietam czy dotyczylo to wszystkich czy tylko priv, a nie biz.

Dodaj swoją opinię