Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w polskim oddziale GTS

Zmiany w polskim oddziale GTS

WitekT 19 Stycznia 2005 10:10

0 0

Rada Nadzorcza Holdingu GTS Central Europe mianowała nowego dyrektora generalnego GTS Polska. Został nim Geza Szathmari pełniący dodatkowo tę samą funkcję w węgierskiej spółce należącej do grupy GTS.

Szathmari jest związany z grupą GTS od 13 lat. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję Dyrektora Generalnego węgierskiej spółki grupy GTS - GTS-Datanet Kft. W tym samym czasie piastował funkcję prezesa Węgierskiego Stowarzyszenia Alternatywnych Dostawców Usług Telekomunikacyjnych, które reprezentuje interesy dziesięciu czołowych operatorów na Węgrzech. W latach 1999-2001 Szathmari pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego w GTS Polska.

Jest mi niezmiernie miło, że otrzymałem ponownie propozycję pracy w Polsce i objąłem stanowisko szefa GTS Polska. Nasza firma dysponuje ogromnym potencjałem ludzkim i wierzę w to, że jesteśmy zdolni do wykazania dynamicznego wzrostu – komentuje Geza Szathmari, nowy dyrektor generalny GTS Polska. Geza Szathmari zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Gradzi.
Z dniem dzisiejszym został także powołany nowy Dyrektor Operacyjny GTS Polska - Rafał Budweil. Od sześciu lat związany z grupą GTS, zbudował międzynarodowe doświadczenie pracując GTS Ebone w Brukseli, jak i dla GTS Central Europe Holding w Budapeszcie, gdzie pełnił funkcję dyrektora rozwoju sieci na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

Tamas Polgar, który stanął na czele grupy GTS CE w grudniu 2004 optymistycznie patrzy w przyszłość. Dzięki doświadczeniu na międzynarodowym rynku i wysokim kwalifikacjom jakimi dysponują nowo powołani dyrektorzy, mamy zamiar przyspieszyć już i tak dynamiczne tempo rozwoju GTS Polska. To znaczący czynnik we wprowadzeniu naszego aktywnego planu przejęć na rynku telekomunikacyjnym, zarówno na poziomie regionalnym jak i w Polsce. Jestem przekonany, że nowo powołani dyrektorzy mają tę wiedzę i umiejętności, które pozwolą osiągnąć spółce GTS Polska kolejny poziom rozwoju – powiedział Tamas Polgar.

Źródło tekstu: GTS     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet