Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w polskim oddziale GTS

Zmiany w polskim oddziale GTS

WitekT 19 Stycznia 2005 10:10

0 0
Rada Nadzorcza Holdingu GTS Central Europe mianowała nowego dyrektora generalnego GTS Polska. Został nim Geza Szathmari pełniący dodatkowo tę samą funkcję w węgierskiej spółce należącej do grupy GTS.Szathmari jest związany z grupą GTS od 13 lat. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję Dyrektora Generalnego węgierskiej spółki grupy GTS - GTS-Datanet Kft. W tym samym czasie piastował funkcję prezesa Węgierskiego Stowarzyszenia Alternatywnych Dostawców Usług Telekomunikacyjnych, które reprezentuje interesy dziesięciu czołowych operatorów na Węgrzech. W latach 1999-2001 Szathmari pełnił funkcję Dyrektora Operacyjnego w GTS Polska.

Jest mi niezmiernie miło, że otrzymałem ponownie propozycję pracy w Polsce i objąłem stanowisko szefa GTS Polska. Nasza firma dysponuje ogromnym potencjałem ludzkim i wierzę w to, że jesteśmy zdolni do wykazania dynamicznego wzrostu – komentuje Geza Szathmari, nowy dyrektor generalny GTS Polska. Geza Szathmari zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Gradzi.

Z dniem dzisiejszym został także powołany nowy Dyrektor Operacyjny GTS Polska - Rafał Budweil. Od sześciu lat związany z grupą GTS, zbudował międzynarodowe doświadczenie pracując GTS Ebone w Brukseli, jak i dla GTS Central Europe Holding w Budapeszcie, gdzie pełnił funkcję dyrektora rozwoju sieci na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

Tamas Polgar, który stanął na czele grupy GTS CE w grudniu 2004 optymistycznie patrzy w przyszłość. Dzięki doświadczeniu na międzynarodowym rynku i wysokim kwalifikacjom jakimi dysponują nowo powołani dyrektorzy, mamy zamiar przyspieszyć już i tak dynamiczne tempo rozwoju GTS Polska. To znaczący czynnik we wprowadzeniu naszego aktywnego planu przejęć na rynku telekomunikacyjnym, zarówno na poziomie regionalnym jak i w Polsce. Jestem przekonany, że nowo powołani dyrektorzy mają tę wiedzę i umiejętności, które pozwolą osiągnąć spółce GTS Polska kolejny poziom rozwoju – powiedział Tamas Polgar.

Źródło tekstu: GTS     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-197-103-224.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet