Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w polskiej Nokii - oficjalnie

Zmiany w polskiej Nokii - oficjalnie

WitekT 25 Maja 2007 10:56

0 0

nokia jan kolimarOd 1. czerwca Kuba Pancewicz, dyrektor generalny polskiego oddziału Nokii, rozpoczyna nowy rozdział w swej karierze zawodowej i przenosi się, w ramach struktury firmy, do Dubaju. Będzie tam odpowiedzialny za współpracę z klientami - dystrybutorami i operatorami, znajdującymi się w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki (MEA).

Stanowisko dyrektora generalnego polskiej Nokii obejmujie Jan Kolimar, obecnie szef oddziałów w Czechach i na Słowacji.
Jan Kolimar jest z pochodzenia Słowakiem i pracuje w Nokii od 1999 roku. Przez ostatni rok był szefem oddziałów w Czechach i na Słowacji, odpowiedzialnym za tworzenie lokalnej strategii i za działania biznesowe. Wcześniej przez półtora roku był dyrektorem sprzedaży w moskiewskim oddziale Nokii. Zanim trafił do Nokii, pracował w między innymi w firmach Iveco oraz IP Havas. Jan Kolimar jest żonaty, ma 39 lat. Jego hobby to historia, literatura, kino i sport (hokej, narciarstwo i golf).

Wraz ze zmianą na stanowisku dyrektora generalnego Nokii w Polsce, nastąpi integracja organizacyjna trzech dotychczas odrębnych rynków: polskiego, czeskiego i słowackiego. W ramach struktur powstanie nowy region obejmujący trzy kraje z centralą w Warszawie. Jan Kolimar będzie dyrektorem nowego regionu, a jednocześnie dyrektorem generalnym Nokii w Polsce.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~maxi  2007-05-25 18:23:21  host: nat-pr2.aster.pl

    Nokia to najgorsze telefony na rynku, nie dziwne, że muszą oszczędzać. Dziadostwo się coraz gorzej sprzedaje, psuje na potęgę i już dawno magia literki N znikła

  • 0

    2.  2007-05-31 21:27:53

    @maxi - pewnie masz SE, ahh... szkoda gadać.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet