Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w pakietach transmisji w prepaidach T-Mobile

Zmiany w pakietach transmisji w prepaidach T-Mobile

Piszemy o tym pierwsi WitekT 8 Września 2013 13:50

16 4

Od 8. września użytkownicy T-Mobile na kartę (korzystający z taryf Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot) oraz Heyah (korzystający z taryfy Nowa Heyah lub Taryfy Pakietowej), mogą aktywować jeden z trzech nowych pakietów transmisji danych.






Nowe pakiety ważne przez 30 dni to:
  • 250 MB za 10 zł (aktywacja kodem *125*7*22#),
  • 500 MB za 12 zł (aktywacja kodem *125*7*23#),
  • 1 GB za 15 zł (aktywacja kodem *125*7*24#).

Wszystkie Pakiety będą przedłużane automatycznie po upływie terminu ważności, o czym klient zostanie powiadomiony SMS-em, a z konta użytkownika będzie pobierana kwota odpowiadająca cenie danego pakietu. Po przekroczeniu limitu danych z pakietu, użytkownik nadal będzie miał dostęp do sieci. Zmniejszeniu ulegnie jedynie prędkość transmisji danych - w chwili aktywacji kolejnego pakietu danych prędkość zostanie przywrócona.

Z dniem wprowadzenia nowych pakietów internetowych, zastaje zawieszona możliwość aktywacji pakietów danych dostępnych w ramach ofert:
  • Internet na Maxa w T-Mobile na kartę,
  • Łącz się - blueconnect 5MB w T-Mobile na kartę,
  • blueconnect max na próbę,
  • Heyah Internet Non Stop,
  • MegaPaczka w Heyah.

Użytkownicy, którzy posiadają na swoim koncie aktywne pakiety z w/w usług, mogą z nich nadal korzystać na niezmienionych warunkach, aż do momentu dezaktywacji posiadanego pakietu przez użytkownika.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: heyah | t-mobile | tak tak

w sumie: 133
  • 1

    115. ~tdebile  2013-09-09 10:08:57  host: ip-93-154-209-171.free.aero2.net.pl

    Na itaktak pojawiła się możliwość zmiany taryfy na Frii. Można też zmienić kodem *100*811#

  • 0

    116. ~  2013-09-09 10:19:35  host: 178.183.241.110.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    113- Zauważ, że niedawno za 9 zł było 100 Mb, więc teraz jest 2 razy tyle za 1 zł więcej. 114- właśnie-PROMOCJA. Tutaj zmienia się cenę podstawowych pakietów. A w Orange to zdaje się, że za 10 zł to 100 MB jest i żadnego innego pakietu...

  • 0

    117. ~Calm7 * Uważajcie na ZIELONE !  2013-09-09 10:23:34  host: v40-11.opera-mini.net

    116). Jest. Za 15zł, 500Mb.

  • 0

    118.  2013-09-09 10:25:01

    @110: 70% Networks!, czyli Orange i T-Mobile będzie korzystało ze "słabej chińskiej infrastruktury". Kwestia konfiguracji i szkieletu, a nie producenta.

  • 0

    119. ~  2013-09-09 10:37:34  host: host-91-215-230-197.welnowiec.pl

    Nic nie mozna aktywowac po zmianach. Ani za posrednictwem kodów ani w menu. WYwala jakies dziwne błędy.

  • 0

    120. ~  2013-09-09 10:42:07  host: bfe49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    118. Ta, jasne. Wszyscy wiedzą, że chińczycy produkują doskonały sprzęt, który nie odbiega jakością od europejskich odpowiedników. Przekonali się o tym szczególnie ci co kupili europejskie auta wyprodukowane w chinach. "Szkielet i konfiguracja" były ok, a mimo to fabrykę szybko zamknięto. Ciekawe dlaczego? Networks to doskonały przykład jak oszczędzać pieniądze kosztem jakości. W tym chiński sprzęt jest rzeczywiście najlepszy. I nie wciskaj mi ciemnoty, że producent nie ma znaczenia. Ma i to ogromne. Począwszy od technologii przez szczegóły procesu produkcyjnego, a na poszanowaniu pracowników skończywszy.

  • 0

    121. ~jarko  2013-09-09 10:51:06  host: afcg164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widzę grube zmiany idą. Na itaktak pojaiła się nowa opcja zmiany taryfy na frii a na stronie w zakladce na karte fotka nowych starterów i banner JEDZIESZ NAWET GDY MASZ ZERO NA KONCIE. Gdy w to klikam odsyła do pustej strony. Będą nielimitowane w Tak Taku do wszystkich sieci.

  • 0

    122.  2013-09-09 10:51:33

    pakiety fajne ale brakuje czegoś typu 5 zł - 25 MB, dla osób które mało korzystają z pakietów :/

  • 0

    123.  2013-09-09 10:51:48

    @122 mało korzystają z internetu ;)

  • 1

    124. ~  2013-09-09 10:57:46  host: ip-84-39-170-139.free.aero2.net.pl

    Nowa taryfa Frii w T-Mobile na kartę W ramach jednego startera masz do wyboru trzy opcje obniżające koszty. To Ty decydujesz, która z nich jest Ci aktualnie potrzebna: 0 zł za rozmowy w T-Mobile i Heyah, 0 zł za SMS-y do wszystkich sieci lub 0 zł za internet. Wybierz to, co lubisz.

  • 0

    125. ~z  2013-09-09 10:58:30  host: route-bonin.komster.pl

    osobiście nie korzystam z internetu mobilnego ,jak nie będzie opcji wyłącz internet w komórce,taki operator mnie nie interesuje tą kwestie powinien sprawdzić regulator i wymusić dowolny wybór .

  • -1

    126. ~  2013-09-09 11:30:01  host: abjv133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Plusie na kartę 300MB jest za 7zł a 1GB za 13 zł. Kto umie liczyć ten wie, że jest taniej.

  • -1

    129.  2013-09-09 23:19:22

    W cyfrowym polsacie mam pakiet 1GB za 20 zł ważny przez 2 miesiące czyli miesięczny koszt dla kogoś kto nie potrzebuje dużego pakietu, wynosi 10 zł miesięcznie za 500MB. Bardzo dobra jakość (nie to co w ofertach na kartę), nie zrywa mi transferów, a to ważne jak gram w gry w sieci podczas których nie mogę zerwać połączenia z przeciwnikiem, np. w szachy.

  • 0

    130. ~Paweł  2013-09-10 15:09:38  host: abcr206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A jakiej jakości jest ten lejek w t-mobile? Bo że 16kbps to ja wiem, ale moze te 16 jest lepsze niż 32kbps w virgin ;)

  • 0

    131. ~Lukasz  2013-09-11 22:59:42  host: user-5-173-139-242.play-internet.pl

    od 4 dni nie mam internetu. Stary pakiet przestał działać a pomimo aktywacji nowego nic się nie zmieniło. Dziś dzwoniłem po raz kolejny na *9602 w tej sprawie ale była jakaś rekonfiguracja i nie mogli nic sprawdzić. Doradzili mi, bym zadzwonił jutro. Coraz częściej myślę o zmianie operatora

  • 0

    132. ~jarko  2013-09-12 10:13:18  host: afes149.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Łukasz ja zmieniłem taryfę na Frii i od 4 dni nie mam nic... Ani internetu ani pakietu minut i nielimitowanych smsów. Ściąga mi kasę z konta..... Masakra. System im padł.

  • 0

    133.  2013-09-12 10:47:45

    114. - po to zrobili, żeby korzystać - korzystasz?

  • 0

    134. ~Procent  2013-09-27 10:46:26  host: aedm53.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chłopcy się u szewca powinni najpierw poduczyć bo wszystko im padło i nie działa... Kupiłem starter żeby mieć darmowe smsy. Zmieniłem taryfe na Frii. Uruchomiłem darmowe SMSy a potem przez DWA DNI nie mogłem uruchomić w żaden sposób Roku Ważności Konta. Dziś rano się udało i ... przysłali mi sms z informacją że jednocześnie wyłączono mi DARMOWE SMSy. Na stronie internetowej Obsługi Klienta widnieje info że wystąpił błąd aplikacji. NIE MOGĘ WŁĄCZYĆ SMSów darmowych. Nie odpowiadają na maile sprzed 3 dni. Mam na stałe telefon w PLUSIE i wrócę do nielimitowanych smsów za 5 zł miesięcznie. Może celowo to zrobili żeby te 3 żł zarobić na zmianie taryf.... Żal...

  • 0

    135. ~Calm7  2013-09-27 10:55:30  host: v51-01.opera-mini.net

    134). Nie można mieć wszystkiego, i to jest jasne w tej frii.

  • 0

    136. ~marek  2013-12-18 21:55:53  host: user-94-254-195-170.play-internet.pl

    Moze jakis abonent Netmaksu zlituje sie i powie dlaczego w netmaksie awarie trwaja tygodniami??????

Dodaj swoją opinię