Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w ofercie utrzymaniowej Ery

Zmiany w ofercie utrzymaniowej Ery

WitekT 15 Stycznia 2006 19:23

0 0

Era zmieniła ofertę utrzymaniową dla abonentów korzystających z taryf prywatnych.

Do tej pory były 4 segmenty, na które abonenci byli dzieleni, w zależności od średnich miesięcznych rachunków:
do 49 zł - jedyną ofertą była możliwość migracji do Classic Mix,
HRL (50-59 zł) - oferta była z reguły gorsza niż dla nowych klientów i obejmowała głównie tańsze telefony,
HR1 (60-249 zł) - oferta standardowa jak dla nowego klienta. Abonenci z grupy HR1 mogli wymieniać telefony na 1 miesiąc przed końcem dotychczasowej umowy, a nowa biegła od daty jej podpisania,
HRA (powyżej 249 zł ) - telefony za 25% ceny rynkowej bądź 50% ceny promocyjnej. Abonenci z grupy HRA mogli wymieniać telefony na 4 miesiące przed końcem dotychczasowej umowy, a nowa biegła od daty jej podpisania.

Od 16. stycznia abonenci Ery będą dzieleni na 3 segmenty:
do 40 zł - jedyną ofertą jest możliwość migracji do Classic Mix (nie ma możliwości migracji na FUN),
HR1 (41-149 zł) - oferta standardowa jak dla nowego klienta. Abonenci grupy HR1 mogą wymieniać telefony na 2 miesiące przed końcem dotychczasowej umowy, a nowa biegnie od daty zakończenia dotychczasowej,
HRA (powyżej 149 zł ) - telefony za 25% ceny rynkowej bądź 50% ceny promocyjnej. Abonenci z grupy HRA mogą wymieniać telefony na 4 miesiące przed końcem dotychczasowej umowy, a nowa biegnie od daty zakończenia dotychczasowej.




Podczas liczenia średniej, pod uwagę brane jest 6 ostatnich rachunków.

Przy ofercie HR1 i HRA możliwe jest wzięcie od 1 do 5 pakietów taryfy Era Nowy Komfort z 33% rabatem. Oznacza to ceny abonamentu jak z promocji świątecznej czy urodzinowej.

Jest jednak kilka telefonów w cenach niższych dla klientów przedłużających umowę w porównaniu z nowymi:
SonyEricsson K700i - 99 zł przy 2 ofertach,
Motorola RAZR V3 - 129 zł przy 3 ofertach i 349 zł przy 2 ofertach,
SonyEricsson D750i - 1 zł przy 5 ofertach, 249 zł przy 4 ofertach, 399 zł przy 3 ofertach i 599 zł przy 2 ofertach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 47
  • 0

    28.  2006-01-16 13:54:53

    Wiadomość została stosownie poprawiona o informację, że średnia liczona jest z 6 ostatnich rachunków.

  • 0

    29.  2006-01-16 14:13:58

    A w pLusie trafilem w dobrym czasie na PWA. W NP85 dostalem DWiW na 12 miesiecy i Nokie 6230 za 299 pln netto. Kilka dni wczesniej mialem ją w ofercie za 599 pln a kilka tygodni pozniej tez wrocili do tej wysokiej ceny. Umowe przedluzalem po 21 miesiacach. Rachunki srednie 100-130 pln.

  • 0

    30. ~pivovar  2006-01-16 14:54:37  host: anr38.internetdsl.tpnet.pl

    Właśnie w BOKu Ery jako stały klient załatwiłem sobie telefon na nastepne 24 miechy - 4 oferty 180+weekend'owa za 80,44 PLN a do tego UWAGA ! SE K750i za 219 PLN. Dowiedziałem sie również, że od dziś D750 jest droższy od K750 ! i bardzo dobrze - pozdrawiam

  • 0

    31. ~Art  2006-01-16 16:20:03  host: xi170.internetdsl.tpnet.pl

    Witek czy możesz podać to samo tylko dla ofert biznesowych Ery?

  • 0

    32. ~pmk  2006-01-16 19:13:10  host: cim196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szczerze mówiąc oferta utrzymaniowa w erze (segemnent biznesowy) jest delikatnie mówiąc cieniutka - nawet orangutany mają lepsze warunki w propozycji

  • 0

    33. ~  2006-01-16 19:26:29  host: chello084010043160.chello.pl

    Mogę napisać tyle, że upust przekazy przez Witka to podstawa, dla klientów stałych, którzy będą chcieli zrezygnować to dostaną upust 40%. A tak apropo, skoro konkurencja nic nie robi to po co zmieniać coś co jest najlepsze na rynku, bo żaden operator nie da 36 abonament/80 minut do wszystkich i Motorole V3 za 129 zł brutto - no właśnie Witek popraw ten news o Motoroli bo takich cen nie ma.

  • 0

    34. ~  2006-01-16 19:28:03  host: chello084010043160.chello.pl

    ~pmk pokaż mi lepszą ofertę w mandarynce nic utrzymaniówka w Erze

  • 0

    35.  2006-01-16 22:02:09

    A na stronach Ery jest samsung D600e, Motorola L6 i jeszcze samsung x200... nie ma już V3 (w listopadzie i w grudniu była z 49 zł)

  • 0

    36. ~szef  2006-01-16 22:30:07  host: evr173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    era buuuuuuuuuuuuuuuuu masakra żałosna siec

  • 0

    37. ~mastah  2006-01-16 22:55:07  host: apz170.internetdsl.tpnet.pl

    tomziu - wlasnie taka sytuacje mam. jestem w erze prawie 8 lat w tym 2 lata juz bez cyrografu. place planowo, rachunki 100 zl czasem wieksze o 10-20 zl. i co? i czuje sie troche jak frajer.

  • 0

    38.  2006-01-16 23:23:14

    Ja tez nie jestem za bardzo szczęsliwy z propozycji utrzymaniowej,chociaż dzis w salonie ERY standardowo dali zniżke (33%) na niektóre pakiety i telefon za 50% ceny promocyjnej.Przy 5 pakietach Nokia N70 kosztuje 350zł. i to chyba dobra cena.Dawali jeszcze 320 minut do wykorzystania.Nie wiem ,czy jutro kupie ten telefonik,ale już rezerwacje mam na niego.

  • 0

    39.  2006-01-16 23:28:00

    Jasiek - przy jakich 3 pakietach, jakiej wartosci ?

  • 0

    40. ~Coby  2006-01-16 23:59:33  host: aig1.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Onyx22... z tego co wiem to na podstawie 24 miesiecy... i dodam jeszcze ze bardzo mnie cieszy obnizenie pulapu najwyzeszego przedzialu... (lapie sie teraz,a 249 to byla pomylka)
    i moje pytanie: czy przy przedluzeniu nie moge wziac VIP? :(

  • 0

    41. ~  2006-01-17 01:03:31  host: chello084010160108.chello.pl

    Jasiek:N70 za 350z brutto?? to jakie Ty miales rachunki? czy tez kazdemu oferuja przy 5 pakietach tel za 50% ceny??

  • 0

    42. ~andkra1  2006-01-17 02:05:00  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    a co z wolnym numerem w simplus bo wielu jest chyba chêtnych do korzystania z tej oferty a chyba nie jest przedlu¿ona.... szkoda... :((((

  • 0

    43. ~  2006-01-20 09:19:22  host: cqs103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku, a te kwoty graniczne to netto, czy brutto?

  • 0

    44.  2006-01-20 19:41:00

    właśnie kończy mi się umowa w ERZE.jak zobaczyłem ofertę dla stałych abonentów to mnie szlag mało nie trafił!!!!!! po 8-u latach taka propozycja?????? zmieniam operatora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    45. ~lulo  2006-01-21 14:49:26  host: cqb136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na jakiego operatora zmienisz - an orange co przy prezedłużęniu nie widzi potrzeby dawania ci nowego aparatu?? na plusa co daje o wiele gorsze warunki taryfowe dla przedłużających - narzekasz chyba nie wiesz po co

  • 0

    46. ~K  2006-01-24 17:28:23  host: abfh239.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Onyx-22, z 6 ostatnich. Czytaj uważniej :)

  • 0

    47. ~  2006-05-23 23:30:41  host: p08-08.opera-mini.net

    To zobaczymy ta ich lepsza oferte aneksowa mam umowe do 22 sierpnia

Dodaj swoją opinię