Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w ofercie Play online

Zmiany w ofercie Play online

sirmark 21 Maja 2010 22:38

0 0

Od 24. maja Play wprowadza kilka zmian w ofertach promocyjnych Play Online.

Klient, który chce skorzystać z oferty i podpisać umowę, w ramach której otrzyma 3 miesiące abonamentu za 1zł, będzie mógł to zrobić, ale tylko za pośrednictwem e-shop lub korzystając z oferty telesprzedaży.

Zmienione zostaną zasady promocji dla abonentów - 10 GB kosztować będzie 55 zł (teraz 45 zł). W ofercie Telesprzedaży dla abonentów dostępna będzie oferta z limitem 5GB w cenie 35 zł (zamiast 45 zł).

Bardzo dobrą wiadomością jest wydłużenie obowiązywania promocji. Teraz rabat będzie dawany na zawsze, również po zakończeniu umowy (promocja dla Abonentów, EXTRA, dla studentów). Po zakończeniu umowy abonament nie pójdzie już zatem w górę - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.




Utrzymana zostaje opcja 7 dniowego testu usługi. Operator podwyższy jednak opłatę aktywacyjną - na 49 zł.

Od 24 maja zmianie ulegają także ceny modemów w ofercie Play Online.

play online ceny modemow

Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 268
  • 1

    249.  2010-05-26 09:18:45

    ~Poll - bo nie mam ich w postaci raportu ;-)

  • 1

    250.  2010-05-26 09:24:43

    Liczę to prawie zawsze po wprowadzeniu nowych taryf przez operatorów. Jeśli widzę zmiany, które mogą mieć wpływ na wysokośc rachunków. I naprawde robię do na podstawie szczegółowej analizy billingów z ostatniego półrocza co najmniej ;-) Jednak nie widzę potrzeby przedstawiania tych obliczęń konsultantowi, który do mnie przychodzi oferować mi zmianę operatora - to zdaje się jego zadanie powinno być? Zresztą w każdym sklepie gdziekolwiek jestem, zawsze mówią mi jakie to mają promocje, a jak mówię jak dzwonię i podaję wydruk analizy billingów z ostatnich 6 miesięcy to już jest dla nich czarną magią przeliczenie tego na ich ofertę. Twierdzą, ze to do mnie należy decyzja o podpisaniu umowy w danej ofercie. Zachowujesz się dokładnie tak samo - policz mi a ja ci powiem co wychodzli mniej czy więcej ;-) Śmieszny jesteś.

  • -1

    251. ~Poll  2010-05-26 11:34:16  host: 195.245.213.9

    wlo to nie podawaj tego w postaci raportu a jedynie opisz . Ja potrafie równiez liczyć więc sobie obliczę. Póki co nic nie wiemy nt. Twojego profilu poza ogólnikami ubranymi w tajemnice. Mij trochę cywilnej odwagi to podać . Ja Ci gwarantuje, że w Play za 20 godzin rozmów nie zapłacisz 250PLN

  • -1

    252. ~Poll  2010-05-26 11:46:38  host: 195.245.213.9

    wlo , zobacz ile Ty piszesz . Dużo słów , terści mało . Co mnie interesuje o czym gadasz z przedstawicielami Netii czy innego. Mnie interesuje jak dzwonisz, ile masz wychodzących a ile przychodzących i do jakich sieci . Jeśli to będę wiedział to Ci udowodnie, że 250PLN za tyle rozmów to spore przepłacanie. Procentowo.

  • -1

    253.  2010-05-26 13:51:37

    ~Poll - kpisz sobie? Nie będę po raz kolejny DOKŁADNEGO koszyka podawał, bo mnie to już nudzi... Szczególnie kiedy ślepy jesteś na to co piszę ;-) Ogólniki i tajemnice? Podałem co do sekundy i ułamka procesta dane... No ale tak jak Ty mówisz, zę nie opłąca Ci się zostać konsultantem Play bo zarabiasz gdzie indziej więcej (a racji nie masz) to ja Ci powiem - to moje pieniądze, moje telefony, moja wola itd. itp. ;-) Ciebie to nic nie powinno obchodzić, tak jak mnie nic nie obchodzi czy wolisz różowy papier w toalecie czy może lawendowy ;-) Dane wystarczające mi do policzenia tego czy w Play mi się opłąca czy nie podałem nie raz, a ostatnio bardzo dokładnie nawet. Tak więc - jeśli Ci zależy to sobie poszukaj i policz. Tylko, zę dla mnie to akturat najmniejszego znaczenia, tak samo jak to co mówisz w tej sprawie ;-)

  • -1

    254. ~Poll  2010-05-26 15:30:33  host: 195.245.213.9

    wlo , po raz kolejny niczego nie napisałeś. Koszyk nie koszyk , niczego ne podałeś .

  • -1

    255. ~Poll  2010-05-26 16:00:48  host: 195.245.213.9

    wlo, to sa Twoje pieniądze, Twoje telefony i Twoja wola. Tego nie przeczę ale nie pisz, że taniej nie będziesz miał gdzie indziej bo to juz nie jest Twoja sprawa. Napisz otwarcie: "mam drożej bo tak mi się podoba i tyle". Będzie to w 100% prawdą .

  • 1

    256. ~  2010-05-26 17:00:42  host: t20-15.opera-mini.net

    W play dla firm mozna zejsc do 10gr/min do wszystkich + darmowe stacjonarki, w Plusie nie osiagnie sie tego. Jesli systematycznie wykorzystuje sie stala liczbe minut to jest w sam raz. Sam wzialbym taki abo bez telefonu 15zl ale nie mam regonu :)

  • -1

    257.  2010-05-26 18:07:45

    czemu tak sie wszyscy rzucaja na play. przyciaga klientów a potem nastapi bum tak jak u innego operatora abonamenty w gore i zadnych bonusów. play tez tak zrobi i wszyscy beda uciekac net play tez nie rewelacja wzgledem zasiegu.

  • -1

    258.  2010-05-26 18:09:16

    play dla firm to jeszcze ok ale firmy specjalnie nie załoze zeby konkretne warunki miec. Pozdrawiam:)))

  • 0

    259. ~Poll  2010-05-26 20:03:50  host: tr1-97.netfala.pl

    yolly3, jak babcia dostanie wąsów to ja też SPRY... od Playa bo mi zalezy na cenie a nie na prestige

  • 0

    260. ~Poll  2010-05-26 20:24:20  host: tr1-97.netfala.pl

    @256 , masz rację , można zejść nawet do poniżej 10gr/min + SD + rabat na abonament na cały czas umowy. To wszytko jest możliwe jedynie dzięki temu, że Play ma jeszcze mało klientów w porównaniu z W3 ale kiedyś się to może zakończyć. Proszę więc parafrazując: nie przenoście nam numerów do Playa - Wy zyskacie ale my stracimy.

  • 0

    261. ~pavlo  2010-05-30 12:45:18  host: user-188-33-143-174.play-internet.pl

    ale wy szczekacie na siebie na tym forum...

  • 0

    262. ~mirekb  2010-05-31 00:25:50  host: 94.254.145.100

    @260 spokojnie..u nas rynek nie podzieli sie na 4 równe czesci bo to nie jest możliwe,udziały bedą rzedu 30/30/30/10 % w kolejnosci era/orange/plus/play-co spowoduje ze oferta typu lp bez tela z rabatem=1/2 ceny na 24mies i za 34,50zł jest 350min + sd+ dodatkowe pakity min do wszystkich na 6 mies są w ogóle dostępne juz dzis..promowanie abo bez tela wymaga odwagi od opów.ma ją tylko play jak narazie-u w3 cienko to zwykle wygląda.co wiecej wyższy mtr do p4 i nowszych mno spowoduje ze stawki detaliczne do tych opów będą malały latami,w porównaniu do zmian mtr(juz kosmetycznych dla w3 bo te kilka groszy to juz na stawkę za min miedzy w3 w detalu sie nie przełoży ;-))Dla p4,i konsorcjum Solorza(centernet,mobyland,aero2,sferia) mtr to kasa na siec-mało kto dzwoni do tych sieci statystycznie ale p4 zawyży wyniki w tym roku-wielu sie namówi na przejscie do play jesienią przy koncu umów

  • 0

    263. ~  2010-05-31 09:31:43  host: 212.160.172.70

    czy ktos z was słyszał o tym ze play łaczy sie z orange

  • -1

    264.  2010-05-31 10:05:39

    263. Nikt nie słyszał.

  • 0

    265. ~  2010-05-31 10:17:57  host: t15-07.opera-mini.net

    @264: za wszystkich sie nie wypowiadaj, no chyba ze rozmawiales ze wszystkimi? Twoje odpowiedzi jednozdaniowe na forum typu 'nie wiem' tez do mądrych trudno zaliczyc. Wakacje ci sie zaczely? Bo od wczoraj siedzisz i piszesz gdzie tylko mozna nie bacząc na to, ze nie znasz tematu. Nie idz na ilosc, bo nie o to chodzi.

  • -1

    266.  2010-05-31 10:39:30

    265.Chciałem wyrazić że ja nie słyszałem o tym, a jak ktoś słyszał to niech doda swoje parę groszy. Sorry jeśli myślisz że ja idę na ilość, ale się mylisz.Pomóc źle nie pomóc jeszcze gorzej :/

  • 0

    267. ~orw84  2010-06-01 06:06:13  host: user-109-243-62-129.play-internet.pl

    Od kilku dni nie jestem w stanie wysłać z play online czegokolwiek, upload zjechał do 50-90k/s, pomimo dobrego transferu 1M/s i opóźnień 50-60ms. Nie wiem czy to przypadek, czy jakaś nowa polityka operatora

  • 0