Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w ofercie iPlusa

Zmiany w ofercie iPlusa

sirmark 1 Września 2007 01:58

0 0

Od 31. sierpnia w iPlusie wprowadzono nowe odsłony promocji.

W głównych promocjach iPlus dla Ciebie oraz iPlus dla Firm usunięto modemy EDGE oraz 3G. W zamian dodano nowe modemy HSDPA:
iPlus PCMCIA Huawei E630 HSDPA 7,2 Mb/s ready,
iPlus PCMCIA Option GT Max HSDPA 7,2 Mb/s ready,
iPlus PCMCIA ZTE MF332 HSDPA 3,6 Mb/s
Obniżono także ceny innych modemów.

W promocjach iPlus dla Firm wyprzedaż, iPlus dla Ciebie wyprzedaż wyprzedawane są modemy EDGE oraz 3G, z umową na 24 miesiące.




W promocjach iPlus dla Firm superwyprzedaż, iPlus dla Ciebie superwyprzedaż wyprzedawane są modemy schyłkowe GPRS w cenie 1 zł, z umowa na 12 miesięcy. Dodatkowo przez pierwsze sześć miesięcy klient płaci abonament w wysokości 1 zł.

Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm".
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie".
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm wyprzedaż" .
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie wyprzedaż" .
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Firm superwyprzedaż" .
Zobacz: regulamin promocji "iPlus dla Ciebie superwyprzedaż" .

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 50
  • 0

    31. ~misq  2007-09-02 08:56:46  host: acxl179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stan konta na telefonie doszedl do 1 grosza ( w sieci mialem jakies 50 zl ) i nie dalo sie juz wysylac smsow mimo ze nie bylo zadnej wiadomosci o zablokowaniu polaczen. Gdy doladowalem telefon znowu za 10 zl postanowilem nie wylaczac telefonu gdy przychodza smsy o zmianie stanu konta i tak doszedlem do 20 zl na koncie w sieci ( na wyswietlaczu ciagle mialem 10 zl za ktore doladowalem ) i w pewnym momencie znowu nie moglem wysylac smsow. Teraz po doladowaniu konta dalej nie moge wysylac smsow a na wyswietlaczu pokazuje sie kwota 1 grosz mimo ze tak naprawde na koncie mam 70 zl ! pomocy co robic ? :)

  • 0

    32. ~r  2007-09-02 09:15:04  host: chello084010106085.chello.pl

    #31: może napisać maila do BOKu z reklamacją. Albo zmień sobie na nową platformę jak masz chęć. Może rozwiąże to wszystkie problemy.

  • 0

    33.  2007-09-02 11:33:49

    misq: Zmień platformę na nową! Powinno pomóc

  • 0

    34. ~berdys  2007-09-02 11:51:23  host: 36.grybow.net.pl

    18 ale zauwaz ze 1800 jest w wiekszych miastach chyba jak pamietam 11 aglomeracji i laczace je drogi - lacznie z A4. Obecnie w ramach zasiegu 1800 prawie zawsze wystepuje UMTS, wiec problem edge niejako mamy z glowy ( przynajmniej na slasku ) za to w tym miejsu w ktorym jestem, dostepnosc edge w Orange jest +- takiej mozliwosci niestety nie daje ani ERa ani Plus. a Centek mial problemy z EDGE, bo na poludniu polski "robili" siec na Nortelu ;) i ztcw nie byl to najlepszy wybor :)

  • 0

    35. ~g300  2007-09-02 15:36:38  host: dhcp4-173.eastwest.com.pl

    malik- cofni sie do podstawówki. Umowa na 12 miesiecy z czego przez poł roku masz abonament za 1zł a nastepnie za 60zł. Czyli 6x1zł+6x60zł = 366zł! W abonamencie macie nieograniczpny dostep do internetu przy czym istnieje mozliwosc zwolnienia transfery do 30ks,s po przekroczeniu 1gb danych! Pre peid wiec nie jest lepszy, sprawdzcie sobie jak to wyglada z kosztami za 10zł masz 50 mb! 1gb=200zł!!! Pozdro

  • 0

    36.  2007-09-02 15:48:23

    kod na nową platformę simpus: *101*11*99# zileona śłuchawka

  • 0

    37. ~miliard  2007-09-02 16:36:40  host: 195.116.35.23

    Na początku tygodnia korzystałem z netu w telefonie i łączył się przez GPRS. Dziś w kilku miejscach w Knurowie wskoczył EDGE. To chyba efekt wizyt fachmanów w BTS-ie w ostatnim tygodniu. Mam jednak mieszane uczucia, bo na osiedlu 1000-lecia łączy się przez EDGE a na Wojska Polskiego przez GPRS. BTS stoi dokładnie pośrodku. Czy jest mozliwe, żeby jeden sektor miał zaimplementowany moduł EDGE a drugi nie?

  • 0

    38. ~  2007-09-02 16:42:50  host: acwj48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko ze nie moge wykonac polaczenia nawet takiego z gwiazdka :

  • 0

    39. ~miliard  2007-09-02 16:42:58  host: 195.116.35.23

    @g300 - ile trzeba siedzieć w necie, żeby przez GPRS w miesiąc ściągnąć 1GB? Ja korzystałem z tego przez rok i średnio wychodziło 300 MB (w tym 3 m-ce laptopa miałem w serwisie a abonament musiałem płacić :( ). Tak więc osoba, która korzysta z poczty, banku internetowego czy poczty swobodnie zmieści się w tym limicie (300 MB). Ale oczywiście przy abonamencie przez pół roku za 1 zł. ta oferta jest korzystniejsza od simdaty.

  • 0

    40. ~  2007-09-02 23:24:44  host: nat-mo4.aster.pl

    A kiedy zmiany w ofercie zasięgu EDGE i 3G w Plusie?

  • 0

    41.  2007-09-03 09:09:32

    piotrM - no nie wiem... Kolega mieszkający w mieście ma problemy z szybkością transmisji - bardzo się zmienia, natomiast moj siostrzebuec (mają dom za miastem - ok. 5 km w linii prostej od BTS-a, zresztą tego samego z którego łączy się ten mój kolega - w innym sektorze tylko - to sprawdzone), mając także pełny sygnał, szybkość transmisji jest stosunkowo stała - mniejsza w ciągu dnia i oczywiście nominalna wieczorem i w nocy. Co więcej - koleka korzysta z modemu SE GC89 z zewnętrzną anteną, a siostrzeniecz... Nokii 6230i podłączonej do komputera przez bluetooth ;-)

  • 0

    42.  2007-09-03 09:12:33

    40. - tzn.?

  • 0

    43. ~  2007-09-03 09:37:51  host: f142-146.opera-mini.net

    wlo - czepiasz sie, dobrze wiesz o co kaman. @40 - Jak napisalem wczesniej cos robia z zasiegiem bo u mnie pojawil sie EDGE. Jeszcze w Knurowie zostal 1 BTS do upgrade'u.

  • 0

    44.  2007-09-03 10:06:08

    43. - nie wiem o co chodzi... Orange ma wszędzie EDGE, tyle, że sami się tłumaczą dlaczego ten EDGE jest jak GPRS tylko... Czy o to Ci chodzi? Czy może o EDGE jaki ma Era - wszędzie mają? I jaki? Bo jeśli pytanie dotyczyło tylko i wyłacznie kwestii, kiedy EDGE będzie na większym obszarze i w jakości jaką oferują tam gdzie jest, bez odnoszenia do możliwści i oferty innych operatorów... to przepraszam ;-)

  • 0

    45. ~  2007-09-03 10:14:27  host: p11-07.opera-mini.net

    42, wlo - czekam kiedy łaskawcy z plusa pokryją zasięgiem EDGE i 3G Warszawę w stopniu choć poprawnym. Może wymagam zbyt wiele? Pewnie tak.

  • 0

    46.  2007-09-03 11:51:08

    przejdź do sieci, która Ci łaski nie robi, któa traktuje Cię poważnie ;-)

  • 0

    47. ~  2007-09-03 12:02:06  host: p11-14.opera-mini.net

    46, wlo - mam cyro na kilkanaście aktywacji z Plusem i wymagam od mego operatopa by dał mi coś więcej niż 5 Kb/s. Dziwnie to wygląda, że aktywacje są w Plusie a mobilny internet po testach trzeba było kupić w orange.

  • 0

    48. ~  2007-09-03 12:11:26  host: p11-05.opera-mini.net

    Drogo to juz taniej jest w zapowiadanej ofercie Play_Net (jednak konekse z Netią duzo pomagaja)

  • 0

    49. ~Henryk  2007-09-25 15:53:09  host: nat-tar.aster.pl

    Nic nie drogo... a co wszyscy by chcieli od razu za darmo?? za jakosc netu w przypadku tutaj iPlusa trzeba płacić.I nie piszcie ze to drogo bo napewno cena jest nizsza niz u konkurencji

  • 0

    50. ~mister  2007-09-25 17:38:42  host: chello089076196166.chello.pl

    ano nieraz tak jest, cena nie odowiada ;) ale w tym przypadku, to nie ma sie do czego przyczepic, oferta w porzo imo.

Dodaj swoją opinię