Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w ofercie Internetu CDMA sieci Orange

Zmiany w ofercie Internetu CDMA sieci Orange

LuiN 30 Listopada 2012 12:08

0 0
Sieć Orange postanowiła odświeżyć swoją ofertę Internetu Orange Freedom Pro, opartą na łączności CDMA. Za tę samą cenę klienci otrzymają nawet o 6 GB więcej.

Plan Orange Freedom Pro 3 GB + 2 GB powiększony został o 3 GB, więc klient sumarycznie dostaje co miesiąc 8 GB transferu. Z kolei w planie Orange Freedom Pro 10 GB pakiet danych powiększył się o 6 GB do 16 GB.

Nowa oferta dostępna jest dla nowych klientów (w tym w wariancie na próbę) oraz dla osób przedłużających dotychczasową umowę..




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    10. ~Bucek  2012-11-30 14:09:21  host: 5.174.247.143

    @8 człowieku, CDMA nie jest dedykowany w miastach gdzie masz zasięg 3g, jest to ostatnia deska ratunku dla kogoś, komu zależy na dobrym Internecie a nie ma możliwości korzystać z Internetu kablowego lub mobilnego. W związku z tym, ze dziala na paśmie 450mhz ma dużo lepszy zasięg na pojedyńczym nadajniku niż nadajnik 2g (tylko gsm), a w revision B chodzi naprawdę przyzwoicie.

  • 0

    11. ~  2012-11-30 14:35:17  host: v15-09.opera-mini.net

    ile to cdma kosztuje miesięcznie w orange ? i do ilu mb/s to się może rozpędzić ?

  • 0

    12. ~  2012-11-30 14:38:12  host: v15-09.opera-mini.net

    no j gdzie znaleźć wyszukiwarkę pasma 450 mhz ? bo w btsearch jeszcze nie zauważyłem żeby podawało zasięg 450,to jak sprawdzić czy jest zasięg w jakiejś lokalizacji ?

  • 0

    13. ~tepsiaczek  2012-11-30 14:47:55  host: 212.160.172.70

    CDMA w wydaniu Orange to do 9,3 Mb/s - całkiem fajnie chodzi na modemie Axesstel MV610 (na takim routerku zazwyczaj speedtest.pl pokazuje około 6-7 Mb/s - przynajmniej tam gdzie używam)

  • 0

    14.  2012-11-30 14:48:49

    Orange zabrało się za CDMA, a co z internetem po kablu na wsiach czy mniejszych miejscowościach? Nie dość, że ludzie płacą jedne z największych cen za internet, bo w Orange internet nie jest tani w porównaniu do UPC czy innych kablówek to w dodatku czasem mają problemy żeby pocztę sprawdzić, a pingi są masakryczne. A przez telefon z Orange mówią, że nic nie mogą zrobić, bo jest 2 razy więcej użytkowników niż linia przystosowana. Najlepiej doić.

  • 0

    15. ~Optymista^2  2012-11-30 14:49:44  host: apn-95-41-62-245.dynamic.gprs.plus.pl

    12. na stronie orange jest link do mapki.

  • 0

    16. ~tepsiaczek  2012-11-30 14:52:01  host: 212.160.172.70

    @12 - mapa na btsearch, filtr Orange + CDMA (lokalizacje nadajników) + do tego mapka na zasieg.orange.pl (orientacyjny zasieg)

  • 0

    17. ~  2012-11-30 14:52:39  host: v15-09.opera-mini.net

    13 a ile kosztuje taki modem ? ma simlocka ? jaka cena i za ile gb ?

  • 0

    18. ~  2012-11-30 14:53:20  host: v15-09.opera-mini.net

    w sensie jaka cena abonamentu za ile gb ? i jaka za modem ?

  • 0

    19. ~  2012-11-30 14:54:54  host: v15-09.opera-mini.net

    jest lejek w tyn cdma nieodpłatnie ? to działa na karcie sim ?

  • 0

    20.  2012-11-30 14:55:22

    @12 Na stronie Orange jest wszystko - mapka, ceny. Na mapce jest kilka białych punktów tylko trzeba przyjrzeć się. Orange chwali się tym CDMA 9 Mb/s z kawałkiem, ale trzeba dodać, że nie w całym kraju taka prędkość jest. Orange chwali się jakoś 60 czy 70% zasięgiem. Też w umowie jest zapis, że średnia prędkość to 1-2 Mb/s. Najlepiej to w praktyce przekonać się jak wypada w danym miejscu.

  • 0

    21. ~  2012-11-30 14:56:18  host: aegn176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    CDMA chodzi po częstotliwościach dawnego Centertela 0-90 . Bardzo przyzwoicie to chodzi, transfer dobry, pingi małe, ogólnie polecam.

  • 0

    22. ~adam  2012-11-30 15:05:50  host: 80.50.63.194

    od kiedy ta oferta bo Pani w orange nic o tym nie wie skąd te informacje?

  • 0

    23. ~Tajniak007  2012-11-30 15:56:40  host: public139633.cdma.centertel.pl

    @22 wejdź na http://www.orange.pl/kid,4002009501,id,4002009511,title,Orange-F reedom-Pro,article.html i naciśnij wybieram.

  • 0

    24. ~  2012-11-30 21:08:34  host: ip-78-30-120-242.free.aero2.net.pl

    Haha , smieje sie z tych wypowiedzi, ze to inet dla tych co nie maja dostepu do zadnego innego. Zeby tylko na tej prowincji bylo pokrycie takie jak siecia NMT450i- a jest duzo gorszy :) Usmialem sie, u mnie nie bylo i nie bedzie tego netu jak zadnej sieci komorkowej. A turystow duzo. No ale inet jest dla tych co nie moga miec zadnego innego haha ! :D Swietne teksty macie. No, ja z antena ledwo mam aero2.

  • 0

    25. ~xxx  2012-12-01 10:24:26  host: host-31-6-144-37.dynamic.mm.pl

    cdma proponowany jest jako alternatywa wobec bmt na zwykly net /po kablu/. w miastach ten net sie nie sprawdza /chociaz sa wyjatki :)/. jesli chodzi o male miejscowosci to tam tez bywa roznie. od 2 moze 3 miesiecy uruchomiona jest 2 nosna na ktorej net moze smigac do 9mb. za wiele tego neta nie sprzedaje bo wole sprzedawac neo ale jak juz sprawdzam jak chodzi to bywa roznie srednia predkosc to 4mb. wiadomo gdzies lepiej gdzies gorzej ;). co wazne jezeli ktos posiada cdma a w chwili obecnej pojawily sie mozliwosci na neo to moze zrobic zamiane z tego freedoma pro na neo! bez zadnych kar umownych! w salonach takiej zamiany raczej nie zrobisz z tego co wiem. proces takiej zamiany trwa max do 2 tygodni wiec warto z tego skorzystac.

  • 0

    26. ~  2012-12-02 12:59:01  host: 77-253-19-109.adsl.inetia.pl

    Wciąż za małe limity danych jak na alternatywę dla "stałych" łączy dla mieszkańców skrajów cywilizacji...

  • 0

    27. ~xxx  2012-12-03 12:28:20  host: aas158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na to nie mam wplywu

  • 0

    28. ~GMOparalizujeDNA  2012-12-03 23:06:05  host: 108-83-125-174.lightspeed.cicril.sbcglobal.net

    a moze przestac z tymi limitami i tak jak w stanach nielimitowany z dziennym limitem 2 gb a w nocy ile sie chce

  • 0

    29. ~figo07  2013-02-10 21:40:44  host: user-46-113-27-224.play-internet.pl

    nowe modemy CDMA WIFI za darmo okres na próbę chcesz mieć bardzo tanio internet zadzwoń tel.534951943

Dodaj swoją opinię