Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu

Zmiany w ofercie internetowej Cyfrowego Polsatu

Q! 27 Listopada 2011 19:37

0 0
24. listopada Cyfrowy Polsat wprowadził zmiany w swojej ofercie Internet dla każdego. Pojawił się nowy router, zmianie uległa też cena największego pakietu danych.

Do nowej oferty Cyfrowego Polsatu trafił router Edimax LT-6408n. Jego cena, w zależności od rodzaju i długości umowy, wynosi od 229 do 49 zł.

Zmianie uległa również cena najwyższego pakietu danych - od 24. listopada jest to 119 zł miesięcznie (wcześniej 99 zł). Limit danych pozostał bez zmian i wynosi 25 GB.

Zobacz: cennik modemów i routerów (plik .pdf; 205 kB)
Zobacz: cennik usług internetowych (plik .pdf; 497 kB).


Źródło tekstu: Cyfrowy Polsat, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 1

    7. ~bre  2011-11-27 20:21:40  host: acfx51.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zaraz bedzie pewnie wielka promocja swiateczna tylko 99zl/mc :D

  • -1

    8.  2011-11-27 20:23:55

    *** kamil4862 - błędu żadnego nie ma.

  • 0

    10. ~tomek  2011-11-27 20:28:39  host: accu253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    proponuję żeby konkurencja wprowadziła do swoich cenników limit 40-50Gb za stówkę, nawet przy prędkości pobierania 4Mb/s, co akurat wystarczy do oglądania np. Cyfraplusonline, to może się prezes Polsatu zdziwić ilu straci klientów

  • 0

    11. ~:)  2011-11-27 20:50:30  host: 093105250105.raciborz.vectranet.pl

    Idą zmiany na droższe, chcesz mieć to płać nie chcesz mieć to patrz :)

  • 0

    13. ~tomek  2011-11-27 21:09:24  host: accu253.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja tam wolę duży limit za przyzwoitą sumę (100zł na przykład) a nie kosmiczną prędkość a po tygodniu finito...

  • 0

    14. ~:)  2011-11-27 21:12:53  host: 093105250105.raciborz.vectranet.pl

    Powinni zrobić lejek o prędkości 512 kbps po przekroczeniu limitu

  • 0

    16. ~tomek  2011-11-27 21:37:51  host: adrc82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do ściągania wykorzystuję neostradę kiedy chcę i ile chcę, ale jak jestem poza domem i chciałbym na cyfrze obejrzeć mecz albo nawet dwa jak dzisiaj 12 mecz ligi hiszpańskiej o 14 ligi włoskiej a o17 ligi angielskiej to lejek 512 byłby za mały bo dopiero przyzwoita jakość to transfer 1,5-2Mb/s ale można byłoby w tygodniu np. TVN24 pooglądać albo Eskatv albo Discovery, kto co lubi, a przy takich limitach to lipa, trzeba rezygnować z wielu atrakcji w internecie

  • 0

    17. ~L.  2011-11-27 21:48:21  host: 178235218115.unknown.vectranet.pl

    A ja bym chciał 100GB, za 1 PLN i żeby dopłacali do modemu. Wtedy będą fajni.

  • 0

    18.  2011-11-27 22:54:01

    to przymiarka do oferty plusa, która ma się jutro pokazać

  • 0

    19. ~b  2011-11-27 23:38:46  host: ip-78-30-120-177.free.aero2.net.pl

    e tam, lepszy moj inet bez limitu. 12 gb w 2 tygodnie hukneło. Dzieki, Solorz !

  • 0

    20. ~tit  2011-11-28 00:15:33  host: v24-04.opera-mini.net

    to już wolę internet na kablu. za płacę 59 za net i 32 za numer razem 91 i mogę pobierać do woli bajty. Jak widać net radiowy nigdy nie dorówna stacjonarnemu

  • 0

    21. ~Piotrek  2011-11-28 00:18:02  host: user-46-113-232-121.play-internet.pl

    Co do narzekających - w Polsacie tez jest nocny transfer chyba do 9 i wynosi 10x transferu podstawowego - więc nie płakac tylko nastawiac ssanie filmów na nocki :P

  • 0

    22. ~Pasikonik  2011-11-28 00:48:57  host: public117556.xdsl.centertel.pl

    mistrzowskie promo ;-), zapachniało świętami, 20 zł w górę, ubaw po pachy.

  • 0

    23. ~Amigo007  2011-11-28 01:43:33  host: z24-08.opera-mini.net

    Z tym limitem to nie jest tak, że 25gb mamy do wykorzystania w dzień a kolejne 25gb tylko nocami? Kiedyś chyba tak było w polsacie.

  • 0

    24. ~tit  2011-11-28 04:49:20  host: v24-04.opera-mini.net

    @25 a jak chcesz oglądać tv internetową w dzień to co ci po pakiecie nocnym?

  • 0

    25. ~stz  2011-11-28 05:18:08  host: 93-186-23-80.rdns.blackberry.net

    Temu panu ja dziękuję

  • 0

    26.  2011-11-28 07:33:11

    Ciekawe czy teraz będą same podwyżki w cp i plusie.

  • 0

    27.  2011-11-28 09:03:16

    Otóż i wasz kochany Solorz co miał "ulepszać" oferty :) Ten "zdrowy rozsądek" i "biznesowe podejście do sprawy" pewnie udzieli się też Plusowi :] A maniacy Plusa i "polskiej opcji" (pomijając, że na Polaków to co najwyżej donosił) będą zachwyceni :]

  • 0

    29. ~  2011-11-28 10:26:20  host: host-89-229-139-87.chelm.mm.pl

    Oferta conajmniej konkurencyjna a do tego pierwsza firma w Polsce z taką technologią. Pajace pokroju 28 idźcie spać, jeśli wyprowadzicie się z miasta to damy wam głos.

  • 0

    31. ~  2011-12-01 20:20:53  host: 89-72-234-152.dynamic.chello.pl

    @29 czy ja wiem czy pierwsza z taką technologią. Jeżeli chodzi o to kto był pierwszy to TP, a to chyba każdy wie... a teraz się ścigają kto da lepszą ofertą. U mnie TP mają plusa za ofertę FunPack... być może CP zaproponuje coś na święta, ale nie wiem czy to jest ich czas

Dodaj swoją opinię