Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w ofercie dla małych i średnich firm w Netii

Zmiany w ofercie dla małych i średnich firm w Netii

sirmark 13 Marca 2009 15:39

0 0

Netia wprowadziła zmiany w swojej ofercie dla małych i średnich firm. Na własnej sieci Netia udostępnia łącza internetowe bez konieczności posiadania abonamentu telefonicznego i ponoszenia opłaty za utrzymanie łącza, natomiast w usługach głosowych wprowadziła zupełnie nowe plany taryfowe i rabaty. Pakiet zmian uzupełnia nowa usługa: Netia Backup.

Najistotniejsze zmiany wprowadzono w usługach Netii, świadczonych na własnej sieci operatora: małe i średnie przedsiębiorstwa mogą obecnie korzystać z dostępu do internetu bez konieczności posiadania usługi głosowej oraz ponoszenia opłaty za utrzymanie łącza. Dodatkowo, także dla usług świadczonych na bazie uwolnionych łączy TP (LLU), obniżono ceny i zwiększono minimalną prędkość łącza do 2 Mb/s. W skutek tego łącze o prędkości 2 Mb/s w ofercie Netii dla firm (na sieci własnej i LLU) kosztuje od 40 zł miesięcznie.

Dodatkowo, Netia wprowadziła nowe taryfy telefoniczne z pakietami minut zawartych w abonamencie: Lepszy Telefon - Firma 120 minut oraz Lepszy Telefon - Firma 500 minut. W przypadku pakietów, zawierających 500 lub 2500 minut, Netia oferuje dodatkowy upust w wysokości odpowiednio 5 zł i 10 zł miesięcznie. Natomiast, gdy dana firma zdecyduje się na przeniesienie numeru do sieci Netii, przy wyborze planu z pakietem 500 minut przez 3 pełne okresy rozliczeniowe otrzyma rabat od opłaty abonamentowej w wysokości 20 zł.
Do oferty dla firm wprowadzono również usługę NetiaBackup, pozwalającą na bezpieczne archiwizowanie online nielimitowanej ilości danych, chroniąc klienta przed ich utratą. Rozwiązanie NetiaBackup dostępne jest jako usługa dodatkowa dla użytkowników łączy internetowych Netii oraz jako samodzielna usługa dla klientów innych operatorów.

Zmiany wprowadzone w ofercie dla małych i średnich firm są analogiczne do modyfikacji oferty dla klientów indywidualnych.

Zobacz: Cennik Lepszy Telefon Firma
Zobacz: Cennik Lepszy Telefon Firma Pro

Źródło tekstu: Netia     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~ukenamuniu  2009-03-14 01:07:08  host: 86-59-n1.aster.pl

  Netia jeszcze na dokładkę świadczy usługi audiotekstowe (tak, z literką "t"). Na wniosek Netii UKE wydaje i konsultuje decyzję (na stronie www.uke.gov.pl)o zasadach dostępu użytkowników PTC do usług audiotekstowych Netii ( w tekście również: audiotektsowe!). Audioteks dzwońce, audioteks..

 • 0

  2. ~Gryzoń  2009-03-14 11:26:24  host: ip-94-42-14-151.multimo.gtsenergis.pl

  Gdzie można znaleźć aktualny i planowany zasięg LLU Netii?

 • 0

  3. ~nick  2009-03-15 01:08:57  host: ehx212.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Czyli jakoś da się osobom prywatnym i fimrmom oferować neta bez konieczności płacenia abonamentu telefonicznego, TPSA niedługo obudzi się z ręką w nocniku. Szkoda tylko że ceny nie są jeszcze niższe bo nadal 2M w UPC jest korzystniejszym wyborem.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę dla biznesu w sieci Play?

Play wprowadza nowe oferty dla klientów biznesowych

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet