Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w Nokii były od dawna planowane

Zmiany w Nokii były od dawna planowane

WitekT 23 Grudnia 2004 11:23

0 0
Prezes Nokii Jörma Olilla wyjaśnił na łamach Financial Times, że niedawne zmiany w kierownictwie grupy mają znaczenie strategiczne.

Chodzi o odejście wiceprezes Sari Baldauf, członka zarządu Jukka Bargquista i odpowiedzialnego za strategię Mätti Alahuntya. Nie wiąże się to z osłabieniem pozycji największego na świecie producenta telefonów komórkowych. Zmiany przygotowywano od 18 miesięcy, reorganizacja doprowadziła do utworzenia 2 nowych działów: multimedialnego i obsługi firm.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-184-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki chipset napędza Twój główny smartfon?

Qualcomm zaprezentował Snapdragona 710

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet