Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Zmiany w komentarzach na TELEPOLIS.PL

Zmiany w komentarzach na TELEPOLIS.PL

WitekT 7 Maja 2006 01:48

0 0
Dziś wprowadziliśmy zmiany w systemie komentarzy na TELEPOLIS.PL.

Zmiany dotyczą sposobu wyświetlania komentarzy. Od dziś pod wiadomościami, artykułami i telefonami w katalogu wyświetlanych jest 20 ostatnich komentarzy, a nie 20 pierwszych, jak to było do tej pory. Wszystkie komentarze można zobaczyć klikając w link Zobacz wszystkie komentarze. Dzięki temu zadowoleni powinni być wszyscy – i Ci zainteresowani komentarzami, i Ci tylko czytający treść wiadomości.

Dodatkowo, aby ułatwić orientację w dyskusji, włączyliśmy numerowanie komentarzy.

Mamy nadzieję, że zmiany przypadną Wam do gustu.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24.  2006-05-07 11:11:57

    wydaje mi sie ze keidys sie rejestrowalem no ale system twierdzil ze nie wiec uczynilem to ponownie :)

  • 0

    25. ~Krzysiek  2006-05-07 11:12:50  host: chello087207147190.chello.pl

    *** Witek. Dziękuję serdecznie, pozdawiam

  • 0

    26.  2006-05-07 11:21:27

    Nie no, WitekT gratuluje pomysłu bardzo ułatwia życie. Jak juz teraz dajecie takie rozwiązania to niechce myśleć co bedzie jak będzie nowe TELEPOLIS ;)

  • 0

    27. ~lukasm  2006-05-07 11:35:24  host: net1.esko.pl

    Zmiana na lepsze, zresztą jak wszystko, co się dzieje ostatnio w naszym kraju:)

  • 0

    28.  2006-05-07 11:46:47

    lukasm: czy Ty mnie czasem nie próbujesz obrazić? Hehehehehehe... :))))))))

  • 0

    29.  2006-05-07 13:26:42

    Bardzo mnie cieszy ta zmiana. Od razu widać co jest grane, nie trzeba się ścigać i liczyć na piechotę komentarzy jak na koń koorentsyjnym portaalu. Brawo

  • 0

    30.  2006-05-07 13:31:06

    jak zwykle - zmiany na +

  • 0

    31.  2006-05-07 13:36:00

    **witek(podpis raf): wbijam sie na telepolis.pl

  • 0

    32.  2006-05-07 13:37:40

    rafcyk: to wbijaj się z www - będzie banglać. :)

  • 0

    33.  2006-05-07 14:05:01

    in plus :)

  • 0

    34. ~rollo  2006-05-07 18:50:05  host: apn-100-181.gprsbal.plusgsm.pl

    jest ok ! - tak trzymac !

  • 0

    35. ~Czytek Newsów  2006-05-07 18:52:39  host: lubman.lo1.sfinks.lubman.net.pl

    Zabawny pomysl, że wprawdzie te ostatnie newsy, ale w rozumnej kolejności rosnącej. Ja wprawdzie ze względu na często używany modem wolałbym jednak wszystkie newsy na raz, ale jeżeli już "na raty" to to, że nie tylko ostatnie na pierwszej stronie, ale po kolei i nie trzeba jak w mailerach czytać "od tyłu" to samo dobre. Jednak czasem się trafia, że nawet w dzisiejszych czasach programista myśli zanim coś zrobi... ;-) Przeciwny przykład - www mBox-a. Jak już zrobili rozumnie, że maile otwierały się tekstowo, a HTML tylko na życzenie, to musieli potem spiep... I do tego po chamsku bez ostrzeżenia. A antywirusa na serwerze (zwłacza w Poręczu ;-)) ) jakoś nie wierzę...

  • 0

    36. ~Czytek Newsów  2006-05-07 18:53:55  host: lubman.lo1.sfinks.lubman.net.pl

    "w antywirusa" oczywiście...

  • 0

    37. ~gotek  2006-05-07 19:17:31  host: cir130.neoplus.adsl.tpnet.pl

    od razu ludzie chetniej komentuja :) pozdrowienia dla redakcji

  • 0

    38.  2006-05-07 21:22:30

    Pieknie i jak funkcjonalnie. Wreszcie widac bez rozwijania, ze ktos nowy napisał jakis komentarz.

  • 0

    39. ~2005  2006-05-07 21:34:14  host: eea137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Bardzo mi się podoba obecne-nowe rozwiązanie dot. komentarzy a w szczególności ich numerowanie. Pozdr. dla Redakcji i THX za coraz to bardziej funkcjonalne nowości na stronie.

  • 0

    40.  2006-05-08 09:40:01

    Byc moze źle widze,ale na stronie głownej powinien byc widoczny login(jesli jestem zalogowany) i powszechny dostęp z tego poziomu do swojego profilu. Podobnie zreszta
    jak u konkurencji...

  • 0

    41.  2006-05-08 09:52:26

    Uważam także,iż na stronie głownej powinno się znajdować wiecej newsów niz obecnie(jest ich niewiele chyba 5?).To zdecydowanie za mało!

  • 0

    42. ~hainasz  2006-05-08 13:47:32  host: uf78.internetdsl.tpnet.pl

    Super pomysl... :-)

  • 0

    43. ~blazej  2006-05-16 10:02:02  host: 194.146.128.37